Nors Deividas po studijų metams buvo išvykęs į Vilnių, jam darbas ir gyvenimas Utenoje visada buvo prioritetas.

,,Tęsti gyvenimą mylimame mieste pasirinkau ne vienas: būtent Utenoje liko didelė dalis grupės draugų bei Studentų atstovybės narių. Visi aktyvūs ir norintys save realizuoti studentai susirado mėgstamus darbus, kuriuose dirbdami ir dabar gali bendradarbiauti vieni su kitais. Tai leidžia ne tik išlaikyti gerus santykius su esamais draugais, bet ir suteikia galimybę užmegzti naujas pažintis.

Studijos Utenos kolegijoje suteikė įvairiapusės patirties, kurią galiu pritaikyti tiek darbe, tiek kasdieniniame gyvenime. Daug davė dalyvavimas konkursuose, studijų mugėse ir projektuose.  Teko išklausyti įvairių naudingų mokymų, seminarų ir paskaitų, kurios paskatino į studijų dalykus pažvelgti kitu kampu. Susitikimai su  lektoriais, verslininkais ir savo srities žinovais iš visos Lietuvos bei užsienio leido sužinoti naujų dalykų ir dar daugiau prisiliesti prie savo studijų praktiškai. Studijos Čekijoje pagal Erasmus+ programą padėjo surasti draugų iš užsienio, aplankyti nematytų vietų, patobulinti anglų kalbos įgūdžius. Ši patirtis man padeda dirbant Tarptautinių ryšių skyriuje, bendraujant su kolegomis ir studentais bei užsienio susitikimuose. Štai neseniai teko dalyvauti Švietimo mainų paramos fondo organizuotame dvišaliame Erasmus+ aukštojo mokslo kontaktiniame seminare Lietuva-Airija, kurio siekis užmegzti mokslo ir studijų partnerystę tarp Lietuvos ir Airijos aukštųjų mokyklų, bei pristatyti Utenos kolegiją Airijoje gyvenantiems lietuviams.

Pats, grįžęs į Utenos kolegiją, kviečiu prisijungti studijuoti ir ką tik mokyklas baigusius abiturientus, ir tuos, kurie jau senokai paliko mokyklinį suolą, bet nori naujų žinių. Čia laukia įdomios, dinamiškos ir naudingas studijos, o galimybė pasirinkti iš daug skirtingų studijų programų leis atrasti savo pašaukimą", - sako Deividas.

***

Dėl informacijos apie priėmimą į Utenos kolegiją kreiptis į Dokumentų priėmimo tarnybą, tel.: 8 687 82 516;  8 679 07743; 8 618 26044; el. p. priemimas@utenos-kolegija.lt

www.utenos-kolegija.lt