Naujajame „Kuo būti 2024“ žurnale savo patirtimi dalijasi garsūs ir daug savo srityje pasiekę pašnekovai – daugybė straipsnių, ieškojimų ir atradimų istorijų, minčių, patarimų ir įžvalgų – kad būtų lengviau susidėlioti mintis.  

Keturi pagrindiniai skyriai ir daugiau nei 250 psl. gausiai iliustruotų istorijų.  

„Kaip pasirinkti?“ 

Pirmame skyriuje Jūsų laukia straipsniai kuriuose pašnekovai ieško atsakymų, kaip pasirinkti. Pirmasis žurnale - interviu su dainininke Jessica Shy, susirinkusia daugiausia M.A.M.A. apdovanojimų. Savo įžvalgomis dalijasi antrojo Lietuvos vienaragio, „Nord Security“, įkūrėjai Tomas Okmanas ir Eimantas Sabaliauskas. Patyrę virš 30 nesėkmių, jie sako, jog galiausiai „pasisekė“... Ir dar daug savo srityse nuveikusių ar tiesiog gerų minčių turinčių žmonių pasakojimų, įžvalgų, pasidalijimų – kas svarbu ir kaip suprasti dėl ko paskui kelsiuosi iš lovos?    

Rubrikoje „Pasirinkimų vandenyne“ nagrinėjome dvi temas – kaip suderinti darbą ir studijas bei kokią naudą galima gauti mezgant kontaktus aukštosiose mokyklose. „Kitokiose istorijose“ jūsų laukia trys pokalbiai – apie tai, kai pasirinkimas ir kelias iki supratimo „Kuo būti“ buvo vingiuotas, ilgas, pilnas lūžių, didelių pokyčių – apie laisvę rinktis ir, kai nespaudžiant savęs, galiausiai vis vien viskas susidėlioja. Begalę specialybių išbandęs šalčio rekordininkas, choro dirigentė tapusi kulinarijos menininke ir šunų dresuotoja virtusi aktorė!

O didžiausias žurnalo skyrius - skirtingų profesijų atstovų istorijos – daugybė patirčių, pasakojimų, pasidalijimų - kuo įdomu, kada sunku, kas veža – nuo robotus konstruojančio inžinieriaus iki stilistės-dizainerės, užuot investavusios pinigus į kelionę Balyje, pasirinkusios sukurti pirmąją suknelę. Pasirodo, kartais tiek tereikia.

Galiausiai – trys karjeros testai, kuriais užbaigėme beveik 300 puslapių leidinį.

Žurnalą „Kuo būti 2024“ galite įsigyti 
prekybos centruose, spaudos kioskuose ir internetu - 

pristatymas į paštomatus nemokamas:
https://www.kurstoti.lt/?eshop