Kūrybinių industrijų centre ,,Taurapilis“  vykusioje šventėje diplomus gavo 269 absolventai, baigę Aplinkos apsaugos inžinerijos, Informacinių sistemų inžinerijos, Maisto produktų technologijos, Aprangos dizaino technologijos, Automatinio valdymo sistemų, Svetingumo vadybos, Turizmo ir viešbučių administravimo, Transporto verslo, Verslo vadybos, Žemės ūkio technologijos, Socialinio darbo, Socialinės pedagogikos, Buhalterinės apskaitos, Teisės, Burnos higienos, Dantų technologijos, Odontologinės priežiūros, Kosmetologijos ir Kineziterapijos studijų programas. Dar 83 Bendrosios praktikos slaugos ir Burnos higienos studijų programos absolventai diplomus gavo vasario mėnesį – jiems šventė vyko nuotoliniu būdu.

Po tradicinio studentų himno ,,Gaudeamus Igitur“ ekrane ėmė stiebtis, augti, lapoti  ir žydėti medis – simbolinis įprasminimas visų studijų metų, per kuriuos absolventai sėmėsi žinių, augo ir tvirtėjo... Jiems ir buvo skirti nuoširdūs ir jautrūs direktoriaus pavaduotojos studijoms ir mokslui dr. Vitalijos Bartuševičienės, Verslo ir technologijų fakulteto dekanės dr. Vaidos Bartkutės-Norkūnienės, Medicinos fakulteto dekanės Danguolės Šakalytės žodžiai.

Jų ir kitų kalbėjusiųjų lūpose skambėjo pagrindinis šventės leitmotyvas: nors ir nelengvi buvo pastarieji dveji studijų metai - trūko gyvo bendravimo, šypsenų, apsikabinimų -  mes sugebėjome palaikyti, paskatinti vieni kitus augti ir tobulėti ir kaip niekada pajutome ir įvertinome žmogaus santykio su kitu žmogumi svarbą... O absolventai visada bus laukiami savojoje Alma Mater kaip kolegos, galintys pasidalinti savo patirtimi su dėstytojais ir studentais.

Dėl informacijos apie priėmimą į Utenos kolegijos studijų programas kreiptis į Dokumentų priėmimo tarnybą, tel.: 8 687 82 516;  8 679 07743; 8 618 26044; el. p. priemimas@utenos-kolegija.lt

www.utenos-kolegija.lt