Utenos kolegijoje Automatinio valdymo sistemas studijuoti renkasi ir ką tik baigę bendrojo lavinimo mokyklas jaunuoliai, ir dirbantieji, norintys įgyti daugiau žinių, siekti profesinės karjeros. Jie sėkmingai derina darbą ir studijas.

Šios studijų programos II-o kurso studentė Judita Araminienė, dirbanti UAB „Vytroma“ sauso miltelinio dažymo meistre, sako,  kad įmonėje visos gamybinės linijos yra automatizuotos, naudojami naujausi, pažangiausi įrenginiai bei matavimo prietaisiai.

„Pradėjus dirbti šį darbą, svarbiausia buvo greitai įgyti patikimų žinių apie metalą, jo sudedamąsias dalis, naudojamų prietaisų veikimo principą, suprasti,  ką ir kaip turi matuoti, kodėl reikia matuoti, kaip sureguliuoti automatinį įrenginį, o susidūrus su prietaisų klaidomis ar gedimu, paaiškinti meistrams, kur konkrečiai yra gedimas.
Būtent siekdama įgyti daugiau žinių, nusprendžiau studijuoti automatinio valdymo sistemų inžineriją. Studijuodama įgijau nemažai teorinių žinių, randu atsakymus į man kylančius klausimus ir toliau galiu gilinti žinias. Ypač naudingi praktiniai užsiėmimai su šiuolaikiška įranga,“ – pasakoja Judita. 

Nuotraukoje: Automatinio valdymo sistemų laboratorijoje įrengtas pramoninio roboto mokymo stendas Kuka Ready 2 Educate.

Dėl platesnės informacijos apie priėmimą į šią ir kitas Utenos kolegijos studijų programas kreiptis į Dokumentų priėmimo tarnybą, tel. 8 687 82 516;  8 679 07743; 8 618 26044; el. p. priemimas@utenos-kolegija.lt

www.utenos-kolegija.lt