,,Utenos kolegijoje aš išmokau pagrindinę pamoką: geri dalykai ateina tada, kai jų sieki. Čia jaučiau nuolatinį paskatinimą ir padrąsinimą, todėl už viską, ką dabar esu pasiekęs ir ką dar pasieksiu gyvenime, esu dėkingas kolegijai. Per 3 studijų metus įgijau daug įvairių patirčių: dalyvavau Erasmus mainų programoje, du kartus buvau tarptautinėje EURODHIP (asociacija, vienijanti svetingumo specialistus) konferencijoje, atlikau praktikas kurortuose ir kultūriniuose objektuose, vedžiau ekskursijas, rengiau viešus pristatymus.

Labai daug naudos davė praktika kolegijos imitacinėje bendrovėje ,,Interjeras“ , kur įgijau pirkimų – pardavimų srities patirties, atstovavau kolegijai tarptautinėse imitacinių bendrovių mugėse. Nors darbo pasiūlymų pagal specialybę buvo ir Lietuvoje, tačiau ir gavęs diplomą norėjau būti atviras pasauliui, kuo daugiau pamatyti, ir tarpkultūrinės patirties toliau semiuosi užsienio šalyse. Teko aplankyti 25 šalis, dalyvauti savanoriškoje veikloje. Šiuo metu gyvenu Airijoje ir dirbu vieno prekybos centro direktoriaus pavaduotoju. O jei kas manęs paklaustų, kas man yra Utenos kolegija, atsakyčiau vienu žodžiu - NAMAI. Ir kodėl verta stoti į Utenos kolegija, manau, jau supratote patys. Linkiu didelės sėkmės visiems esamiems ir būsimiems kolegijos studentams. Išdrįskite pasinaudoti visomis galimybėmis, kurias suteikia studijos šioje aukštojoje mokykloje" - sako Dainius.

Kviečiame rinktis naują studijų programą Turizmo paslaugų vadyba.

Dėl platesnės informacijos apie priėmimą į šias ir kitas Utenos kolegijos studijų programas kreiptis į Dokumentų priėmimo tarnybą, tel. 8 687 82 516;  8 679 07743; 8 618 26044; el. p. priemimas@utenos-kolegija.lt

www.utenos-kolegija.lt