Antrakursėms merginoms studijų laikotarpis sutapo su karantino dėl COVID-19 sąlygomis.  ,,Draudžiami susibūrimai, vaikščioti galima tik su kaukėmis ir ne daugiau kaip po du asmenis, parduotuvėse yra skirtos valandos apsipirkti senjorams, pirkėjų įleidžiama tik po kelis... Mes irgi laikėmės visų reikalavimų ir saugojome save bei kitus.

Džiaugiamės, kad spėjome susipažinti su institutu, pajusti jo atmosferą, didelė studijų dalis, kaip ir kitų šalių aukštosiose mokyklose vyko nuotoliniu būdu. Dėstytojai užduoda atlikti įvairius darbus, paskaitas veda ,,Zoom" programa.  Mokėmės ne tik tai, ką pateikė čia esantys dėstytojai, tačiau susipažinome ir su medžiaga, kuria dalinasi Utenos kolegijos dėstytojos Moodle aplinkoje. Gal kiek sunkiau buvo su praktikos užsiėmimais, nes dėl karantino negalima susitikti ir pasimokyti instituto ar klinikos patalpose.

Dėstytojai labai stengėsi išspręsti visus su studijomis susijusius klausimus ir mums padėjo, todėl įgijome tikrai vertingos ir įdomios profesinės patirties.

Smagu, kad visos esame tarsi kumštis ir palaikėme viena kitą!“, - pasakoja merginos.

Burnos higienos studijų programa

Bendrosios praktikos slaugos studijų programa

Apie priėmimą į Utenos kolegiją čia.

Jei turite klausimų, norite išsiaiškinti apie visas savo galimybes tapti Utenos kolegijos studentu, maloniai kviečiame kreiptis į Utenos kolegijos Dokumentų priėmimo tarnybą: Maironio g. 7, 13 kab., Studijų skyrius, Utena.

Tel.: 8 687 82 516, 8 677 95 978; el. paštas priemimas@utenos-kolegija.lt