Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie KPVD PRC


Lukass
Sveiki, mokymo diplomas su pagyrimu gaunamas, kai nuo 1-3 kurso visi specialybes metiniai pazymiai gaunasi po 9-10 ar tik nuo 3 kurso turi but 9-10 kad gauciau su pagyrimu ?
KPVDPRC
Lukass rašė: Sveiki, mokymo diplomas su pagyrimu gaunamas, kai nuo 1-3 kurso visi specialybes metiniai pazymiai gaunasi po 9-10 ar tik nuo 3 kurso turi but 9-10 kad gauciau su pagyrimu ?
Laba diena, 9-10 turi būti iš visų profesijos mokomųjų dalykų, t. y. per 1-3 mokslų metus.
Brigita
Sveiki, jeigu siais metais istojau i magistra VF ar galiu bandyt stoti siais metais i testini VF mokymasi jusu profesineje? Aciu uz atsakyma.
KPVDPRC
Brigita rašė: Sveiki, jeigu siais metais istojau i magistra VF ar galiu bandyt stoti siais metais i testini VF mokymasi jusu profesineje? Aciu uz atsakyma.
Laba diena, Taip, jūs galite teikti prašymą į profesinę mokyklą.
Jurga
Sveiki, ar as galiu mokintis, trečią karta profesineje, valstybes finansuojamoje vietoje? Ar iš karto patekčiau i nefinansuojama vietą.
Juozas
Laba diena, Ar paramedikų kursą studijuoti yra galimybė vakariniu ar neakivaizdiniu būdu.
KPVDPRC
Jurga rašė: Sveiki, ar as galiu mokintis, trečią karta profesineje, valstybes finansuojamoje vietoje? Ar iš karto patekčiau i nefinansuojama vietą.
Laba diena, Šiuo metu keičiasi visas profesinio mokymo sistema ir prašymai yra pildomi internetu per www.lamabpo.lt tinklapį. Šią vasarą turėjome įvairių atvejų jūsų užduotu klausimu, todėl teisingiausias atsakymas būtų pateiktas, kai jūs pradėsite pildyti prašymą. Asmenys turintys aukštuosius ar kitus profesinius išsilavinimus galėjo teikti prašymus į tam tikras programas ir mokintis valstybės finansuojamose vietose.
KPVDPRC
Juozas rašė: Laba diena, Ar paramedikų kursą studijuoti yra galimybė vakariniu ar neakivaizdiniu būdu.
Laba diena, Asmenims, kurie dirba, augina mažamečius vaikus ar studijuoja universitetuose yra sudaromos galimybės šias veiklas suderinti su mokslais mūsų Centre.
Agnė
Laba diena, norėjau paklausti ar yra sudaromos galimybės dirbti ir studijuoti jūsų mokymo centre. Ar būtų užskaitomi moduliai, kuriuos turėjai universitete. Taip pat ar galima įstoti į nemokamą vietą jei jau studijavai ir buvai pakliuvęs į VF vietą? Girdėjau, jog reikia sumokėti už priemones, kiek reiktų mokėti stojant į masažuotjo profesiją?
KPVDPRC
Agnė rašė: Laba diena, norėjau paklausti ar yra sudaromos galimybės dirbti ir studijuoti jūsų mokymo centre. Ar būtų užskaitomi moduliai, kuriuos turėjai universitete. Taip pat ar galima įstoti į nemokamą vietą jei jau studijavai ir buvai pakliuvęs į VF vietą? Girdėjau, jog reikia sumokėti už priemones, kiek reiktų mokėti stojant į masažuotjo profesiją?
Sveiki, mokslai yra organizuojami dienine/ nuolatine forma, tačiau asmenis, kurie dirba, studijuoja ar augina mažamečius vaikus, galime pasiūlyti pavienio mokymosi formą. Šiems asmenims yra sudaromas individualus praktinių pamokų grafikas, o teorinę mokymosi medžiagą asmuo daugiau mokinasi individualiai. Taip, bendri besikartojantys mokomieji dalykai yra užskaitomi iš formalių kvalifikacinių diplomų, jei atitinka valandų skaičių. Nors ir studijavote valstybės finansuojamoje vietoje, turėtumėte dar turėti galimybę pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą ir profesiniame lygmenyje. Papildomo mokesčio už priemones nėra.
Agnė
Jeigu dauguma universiteto modulių atitinka valandų skaičių galbūt ir mokymosi trukmė galėtų būti sutrumpinta?
Juste
Ar būtų įmanoma po 11 klasės stotį į bet kokia Vilniuje profesines mokyklas? Ir ar priimtu būtent Vilniaus technolijų, verlso ir žemės ukio mokykla?
KPVDPRC
Agnė rašė: Jeigu dauguma universiteto modulių atitinka valandų skaičių galbūt ir mokymosi trukmė galėtų būti sutrumpinta?
Laba diena, Mokymų trukmė nesutrumpėja nors bendri moduliai yra įskaitomi.
KPVDPRC
Juste rašė: Ar būtų įmanoma po 11 klasės stotį į bet kokia Vilniuje profesines mokyklas? Ir ar priimtu būtent Vilniaus technolijų, verlso ir žemės ukio mokykla?
Laba diena, dėl informacijos susiekite su jus dominančia profesine mokykla.
Dalia
Sveiki. Esu pabaigusi pas jus kosmetikės mokslus (lygtais vf buvo, bet susimokėjau 2900, jei gerai pamenu) šiemet baigiau pirmą kursą kolegijoje želdynų dizaino programoje vf. Ar yra galimybių šiemet stoti pas jus į floristo, želdinių priežiūros arba gyvūnų priežiūros programą VF? Ir ar įmanoma suderinti tuos mokslus su kolegijos mokslais(dažniausiai užimtumas pirmadienį-ketvirtadienį). Beje, galbūt kažkiek dalykų užsiskaitytų, jei jau baigiau pirmą kursą, tokių kaip dirvotyra ar dendrologija? Labai laukiu atsakymų. O gal organizuojami trumpesni kursai mokslų? Ačiū!
KPVDPRC
Dalia rašė: Sveiki. Esu pabaigusi pas jus kosmetikės mokslus (lygtais vf buvo, bet susimokėjau 2900, jei gerai pamenu) šiemet baigiau pirmą kursą kolegijoje želdynų dizaino programoje vf. Ar yra galimybių šiemet stoti pas jus į floristo, želdinių priežiūros arba gyvūnų priežiūros programą VF? Ir ar įmanoma suderinti tuos mokslus su kolegijos mokslais(dažniausiai užimtumas pirmadienį-ketvirtadienį). Beje, galbūt kažkiek dalykų užsiskaitytų, jei jau baigiau pirmą kursą, tokių kaip dirvotyra ar dendrologija? Labai laukiu atsakymų. O gal organizuojami trumpesni kursai mokslų? Ačiū!
Laba diena, Valstybės finansuojamos ir nefinansuojamos vietos skirstomos skaičiuojant kiek asmuo turi įgijęs kvalifikacijų ir ar valstybei finansuojant ar ne. Tiksliausią atsakymą jums gali pateikti tik pati LAMA BPO sistema, nes suvedus reikiamą informaciją sistema parodys iš ko galite rinktis. Studijuojantiems asmenims sudarome individualų lankomumo grafiką, kad išeitų derinti ir kitas atsakomybes. Bendriems dalykams, kurių valandų skaičius ir turinys atitinka su mūsų Centro programų modulius, galimi užskaitymai. Dėl trumpesnių kursų galimybės galite konsultuotis šiais kontaktais: 837202988
Aukse
Sveiki. Jeigu pildant prašymą per lamabpo į vieną iš profesinio ugdymo mokyklos programų rašoma, jog ji nėra valstybės finansuojama, reiškia, kad turėsiu mokėti už visą mokslą, ar dar bus kažkokia galimybė finansavimą gaut?
KPVDPRC
Aukse rašė: Sveiki. Jeigu pildant prašymą per lamabpo į vieną iš profesinio ugdymo mokyklos programų rašoma, jog ji nėra valstybės finansuojama, reiškia, kad turėsiu mokėti už visą mokslą, ar dar bus kažkokia galimybė finansavimą gaut?
Laba diena, jeigu jums LAMA BPO sistemoje siūloma valstybės nefinansuojama vieta, tada turėsite už mokslus mokėti pati. Valstybės finansuojamos/ nefinansuojamos vietos priklauso nuo jūsų jau turimų kvalifikacijų kiekio ir ar jas finansavo valstybė.
Mantas
Sveiki, ar galima profesinese mokyklose mokintis nuotoliniu budu?
KPVDPRC
Mantas rašė: Sveiki, ar galima profesinese mokyklose mokintis nuotoliniu budu?
Laba diena, profesinėse mokyklose užsiėmimai organizuojami dienine forma.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]