Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie KPVD PRC


KPVDPRC
Lina rašė: Sveiki. Baigus 12 klasių ir metus niekur nesimokius, ar galima stoti į jūsų mokyklą? Ir ar tada mokslas vis dar bus nemokamas?
Sveiki, Lina, Taip, Jūsų atveju tikrai galite stoti į mūsų Centrą ir mokslas bus nemokamas. Lauksime Jūsų!
Nežiniukė
Laba diena, Aš nesenei pasirinkau mokintis Sukirpejo konstruktoriaus ir modeliuotojo profesija,tačiau padariau klaidą ir norečiau persirašyti tiesiog i siuvejo profesiją,ar tai butu įmanoma ir kur turečiau kreiptis?
KPVDPRC
Nežiniukė rašė: Laba diena, Aš nesenei pasirinkau mokintis Sukirpejo konstruktoriaus ir modeliuotojo profesija,tačiau padariau klaidą ir norečiau persirašyti tiesiog i siuvejo profesiją,ar tai butu įmanoma ir kur turečiau kreiptis?
Sveiki, atvykite pas mus į Centrą, į priėmimo komisiją galėsite parašyti prašymą dėl programos keitimo. Neturėtų kilti problemų. Galite prieš atvykimą pasiskambinti ir susitarti dėl susitikimo. Priėmimo komisijos darbo laikas: Pirmadienį - Ketvirtadienį 10.00 - 16.00 Penktadienį: 10.00 - 15.00 Pietų pertrauka: 12.00 - 13.00 Dokumentų priėmimo komisija dirba 208 kabinete (Mokytojų kambarys, II aukštas) Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas. Informacija telefonu: 8 37 32 41 72 El. paštas: priemimo.komisija@kaupa.lt Gražios dienos!
Loreta5
Laba diena.Norėjau pasidomėti dėl paramediko specialybės.žinau,kad jau per vėlu,kad suformuotos grupės ir mandatinė komisija jau buvo,bet ar įmanoma dar būtų atsiradus vietai patekti šiemet mokytis? Jei taip,tai kokie reikalavimai,kokių dokumentų reikia,ir iki kokio amžiaus priimami mokytis?
KPVDPRC
Loreta5 rašė: Laba diena.Norėjau pasidomėti dėl paramediko specialybės.žinau,kad jau per vėlu,kad suformuotos grupės ir mandatinė komisija jau buvo,bet ar įmanoma dar būtų atsiradus vietai patekti šiemet mokytis? Jei taip,tai kokie reikalavimai,kokių dokumentų reikia,ir iki kokio amžiaus priimami mokytis?
Sveiki Loreta, geriausia būtų jei parašytumėte el. paštu priemimo.komisija@kaupa.lt . Kaip Jūs ir sakėt, jau grupės suformuotos, mokslo metai prasidėjo, tačiau pasiteirauti galite. Sėkmės!
Roberta
Laba diena, norėjau pasiteirauti suma kurią reikia sumokėti už priemones mokantis higieninės kosmetikos, reikia mokėti visą sumą iš karto įstojus ar suma padalina ir mokama kas mėnesį?
KPVDPRC
Roberta rašė: Laba diena, norėjau pasiteirauti suma kurią reikia sumokėti už priemones mokantis higieninės kosmetikos, reikia mokėti visą sumą iš karto įstojus ar suma padalina ir mokama kas mėnesį?
Sveiki Roberta, visos sumos iš karto mokėti nereikia, galima padalinti dalimis.
Mergina
Sveiki,norėčiau sužinoti į socelinio darbuotojo padėjėją galima stoti po 10 klasių? Nes mane labai domina jūsų mokykla bet norėčiau sieti kažka su sveikata ar socialistiniu mokslu tik nežinau ar turėčiau tokią galimybę stoti po 10 klasių.
KPVDPRC
Mergina rašė: Sveiki,norėčiau sužinoti į socelinio darbuotojo padėjėją galima stoti po 10 klasių? Nes mane labai domina jūsų mokykla bet norėčiau sieti kažka su sveikata ar socialistiniu mokslu tik nežinau ar turėčiau tokią galimybę stoti po 10 klasių.
Sveiki, Socialinio darbuotojo padėjėjo mokymo progama yra skirta stojantiesiems po 12 klasių, tačiau galite stoti po 10 klasių į kitą programą ir vėliau pereiti į kitą.
Indrė
Labas vakaras, ar aš galėčiau stoti į bet kokią profesiją pas jus pabaikti 12 klasių ir poto pereiti į paramedikės specelybę bet nebaigti tos pasirinktos specelybės? Ir ar įmanoma gauti bendrabutį pirmakursems?
KPVDPRC
Indrė rašė: Labas vakaras, ar aš galėčiau stoti į bet kokią profesiją pas jus pabaikti 12 klasių ir poto pereiti į paramedikės specelybę bet nebaigti tos pasirinktos specelybės? Ir ar įmanoma gauti bendrabutį pirmakursems?
Labas rytas, Perėjimas iš vienos specialybės į kitą yra tikrai įmanomas, bendrabučio galimybė mokiniams, kurie gyvena ne Kaune, taip pat. Lauksime Jūsų!
monikala
Labas vakaras, mane sudomino informacija apie bendrabutį pavyzdžiui Prienų rajone gyvenu tai bendrabutį gaučiau? Ir kiek už jį reikėtų mokėti? Ir ar nuo bendrabučio kiek laiko važiuot iki mokyklos? Dar vienas klausimas dėl uniformos, ji būtina? Ir kiek už ją reikėtų sumokėt kad pasiūtų?
KPVDPRC
monikala rašė: Labas vakaras, mane sudomino informacija apie bendrabutį pavyzdžiui Prienų rajone gyvenu tai bendrabutį gaučiau? Ir kiek už jį reikėtų mokėti? Ir ar nuo bendrabučio kiek laiko važiuot iki mokyklos? Dar vienas klausimas dėl uniformos, ji būtina? Ir kiek už ją reikėtų sumokėt kad pasiūtų?
Sveiki Monika, ar mokinys gauna bendrabutį ar ne, priklauso nuo to, kiek ir iš kurių miestų kreipiasi mokinių dėl bendrabučio gavimo. Kaina mėnesiui 52 Lt. Uniformos nešiojimas yra priimtas mūsų Centre. Už ją atskirai mokėti nereikia, priklausomai nuo progamos, į kurią stojate, mokama už mokymo priemones, o į šią sumą įeina ir uniforma.
Gintarė
Laba diena, Norėjau paklausti mokinantis higienines kosmetikos kosmetologe tai kaip su priemonėm? Reikia nusipirkt patiem ar jūs jas nuperkat ir reikia tik pinigus atiduot? Jei reikėtų tik pinigus sumokėt kokia suma būtų?
KPVDPRC
Gintarė rašė: Laba diena, Norėjau paklausti mokinantis higienines kosmetikos kosmetologe tai kaip su priemonėm? Reikia nusipirkt patiem ar jūs jas nuperkat ir reikia tik pinigus atiduot? Jei reikėtų tik pinigus sumokėt kokia suma būtų?
Laba diena, Gintare, įstojus į Higieninės kosmetikos kosmetiko specialybę, reikia sumokėti 2900 Lt už priemones, kurios bus sunaudotos viso mokymosi laikotarpio metu.
Gintarė2
o jeigu stoju po 10 klasių į kosmetologę,vistiek reikia tiek mokėti? Jei taip,tai per kiek laiko galima.sumokėt?
Lauryna
Labas vakaras, Jeigu stoju į higieninės kosmetikos kosmetikę taip per tuos 3 mokymo metus reikia sumokėti pinigus ar tik per paskutinius mokymosi metus? Ir dar vienas klausimas kaip su važinėju? Kelias nemokamas atvažiuot ir gryšt?
KPVDPRC
Gintarė2 rašė: o jeigu stoju po 10 klasių į kosmetologę,vistiek reikia tiek mokėti? Jei taip,tai per kiek laiko galima.sumokėt?
Labas rytas, Gintare, visą tikslią informaciją apie kainą ir jos mokėjimo terminus Jums suteiks parašius el. laišką priemimo.komisija@kaupa.lt.
KPVDPRC
Lauryna rašė: Labas vakaras, Jeigu stoju į higieninės kosmetikos kosmetikę taip per tuos 3 mokymo metus reikia sumokėti pinigus ar tik per paskutinius mokymosi metus? Ir dar vienas klausimas kaip su važinėju? Kelias nemokamas atvažiuot ir gryšt?
Labas rytas, Lauryna, sumokėti reikia per 3 mokymosi metus. Jūs gausite su moksleivio pažymėjimą, tad galėsite naudotis visomis lengvatomis, skirtomis moksleiviams.
Liuda
Sveiki. Noreciau paklausti, mokantis pas jus kirpejos profesijos reikes uz ka nors moketi? Ir jei reiketu, tai uz ka ir kiek?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]