Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie KPVD PRC

Vilmeled
Sveiki norejau pasiteirauti ar paramediko studijos finansuojamos? Pati dirbu slaugytojos padejejos darba jau 9 metai
Vilmeled
Sveiki norejau pasiteirauti ar paramediko studijos finansuojamos? Pati dirbu slaugytojos padejejos darba jau 9 metai
KPVDPRC
Vilmeled rašė: Sveiki norejau pasiteirauti ar paramediko studijos finansuojamos? Pati dirbu slaugytojos padejejos darba jau 9 metai
Laba diena, valstybės finansuojamos/ nefinansuojamos vietos priklauso nuo turimų kvalifikacijų skaičiaus. Kainos už profesinio mokymo programas matomos pildant prašymą per www.profesinislamabpo.lt tinklapį. II stojimų etapas prasidės rugpjūčio 8 d.
Studente
Ar būtina išsiregistruoti iš ankstesnės mokyklos, kad įstociau į kitą norima?
KPVDPRC
Studente rašė: Ar būtina išsiregistruoti iš ankstesnės mokyklos, kad įstociau į kitą norima?
Laba diena, jei šiemet baigėte vidurinę mokyklą, tai stojant į profesinę mokyklą, turite būti išregistruota iš savo mokyklos. Kitu atveju negalėsime prisiregistruoti jūsų prie mokyklos.
Sima
Sveiki, turiu klausimą. Ar įstojus ir pasimokius metus profesinėje mokykloje paramediko specialybės VF vietoje,bet metus, reikia grąžinti pinigus už mokslus?
KPVDPRC
Sima rašė: Sveiki, turiu klausimą. Ar įstojus ir pasimokius metus profesinėje mokykloje paramediko specialybės VF vietoje,bet metus, reikia grąžinti pinigus už mokslus?
Laba diena, Lietuvos Respublikos profesinio mokymo įstatymo 36 straipsnis nurodo atvejus kada reikalinga gražinti pinigus už mokslus.
Neringa
Ar atvykus pasirašyti sutarčių būtina turėti sveikatos pažymą ar galima ją pristatyti ir vėliau, jeigu šeimos gydytoja atostogauja ir negalėsiu jos turėti sutarčių pasirašymo dieną?
KPVDPRC
Neringa rašė: Ar atvykus pasirašyti sutarčių būtina turėti sveikatos pažymą ar galima ją pristatyti ir vėliau, jeigu šeimos gydytoja atostogauja ir negalėsiu jos turėti sutarčių pasirašymo dieną?
Laba diena, sveikatos pažymos pristatymą galima atidėti iki rugsėjo 30 d.Svarbu atvykti pasirašyti sutartį iki rugpjūčio 6 d.
Ras
Kokia kaina masazisu kursu?
KPVDPRC
Ras rašė: Kokia kaina masazisu kursu?
Laba diena, Valstybės finansuojamos/ nefinansuojamos vietos priklauso nuo turimų kvalifikacijų skaičiaus. Tiksliausią atsakymą asmuo gauna užpildęs prašymą per www.profesinis.lamabpo.lt tinklapį. Antrasis etapas prasidės rugpjūčio 8 d. Valstybės nefinansuojama vieta kainuoja 2480 Eur už 2 m., galima mokėti dalimis.
Audra
Sveiki,ar istojus i vnf studijas,po metu galima bandyti pereiti i tas pacias vf studijas? Ar yra galimybe moketi uz moksla dalimis ir jei taip,kaip isdalijamas mokestis,jei mokymosi trukme yra 2m?
KPVDPRC
Audra rašė: Sveiki,ar istojus i vnf studijas,po metu galima bandyti pereiti i tas pacias vf studijas? Ar yra galimybe moketi uz moksla dalimis ir jei taip,kaip isdalijamas mokestis,jei mokymosi trukme yra 2m?
Laba diena, asmeniui, kuriam pagal įstatymą priklauso valstybės finansuojama vieta, tačiau dėl žemesnio stojamojo balo buvo pasiūlyta valstybės nefinansuojama vieta, tokiu atveju asmuo gali mėginti pereiti į valstybės finansuojamą vietą. Valstybės nefinansuojamos vietos kaina dalinama į 4 dalis, nes programą sudaro 4 semestrai.
Tomas
Laba diena, Norėčiau pasiteirauti koks skirtumas yra tarp masažuotojo mokymo programos ir masažuotojo modulinės profesionio mokymo programos? Kuri labiau tinkamesnė būtų turint vidurinį išsilavinimą ir planuojant dirbti studijų metu?
Larisa
Turiu klausimas:aš busiu studijoti Neakivaizdinis mokymas. Aš dirbu UAB. už mano sesijos man turi apmoketi?
KPVDPRC
Tomas rašė: Laba diena, Norėčiau pasiteirauti koks skirtumas yra tarp masažuotojo mokymo programos ir masažuotojo modulinės profesionio mokymo programos? Kuri labiau tinkamesnė būtų turint vidurinį išsilavinimą ir planuojant dirbti studijų metu?
Laba diena, nuo rugsėjo 1d. visos programos konvertuosis į modulines, todėl skirtumo tarp jų nėra.
KPVDPRC
Larisa rašė: Turiu klausimas:aš busiu studijoti Neakivaizdinis mokymas. Aš dirbu UAB. už mano sesijos man turi apmoketi?
Laba diena, profesiniame lygmenyje ugdymo procesas organizuojamas dienine forma.
diana2000
Laba diena, kuo skiriasi formalus ir neformalus mokymasis? Ir mokymo programos mokamos yra?
Armandas
Sveiki. Ar norint mokytis paramediku užtenka pabaigti 10kl., ar reikia 12?
KPVDPRC
Armandas rašė: Sveiki. Ar norint mokytis paramediku užtenka pabaigti 10kl., ar reikia 12?
Laba diena, norint įstoti į paramediko programą, reikia būti baigus 12 kl. Turėti vidurinį išsilavinimą.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas

Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]