Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie KPVD PRC


Saule
Sveiki noriu pasiteirauti ,liko paskutiniai metai masažuotojo profesijai baigti ar yra galimybė baigti paskutinius metus perstojant į Kauno profesinę(įstojusi į mokamą mokslą)
KPVDPRC
Saule rašė: Sveiki noriu pasiteirauti ,liko paskutiniai metai masažuotojo profesijai baigti ar yra galimybė baigti paskutinius metus perstojant į Kauno profesinę(įstojusi į mokamą mokslą)
Laba diena, yra galimybė baigti jau besimokomą programą kitoje profesinėje mokykloje. Norint pereiti mokytis į kitą mokyklą, reikia rašyti prašymą mokyklos direktorei ir pridėti mokymosi pažymą, kurioje nurodyta, kad baigtas pirmas kursas bei pažymimi mokymosi įvertinimai. Prašymas siunčiams Sveikatos priežiūros skyriaus vedėjai el. paštu ruta.matuleviciene@kaupa.lt
Dėl finansavimo
Iš ko yra sudaromas konkurs. balas? Ko reikia tam, kad gaučiau finansuojama vietą(nereikia gi anglų k.?) ? (Mokyklą tik baigių 12 klasių)
KPVDPRC
Dėl finansavimo rašė: Iš ko yra sudaromas konkurs. balas? Ko reikia tam, kad gaučiau finansuojama vietą(nereikia gi anglų k.?) ? (Mokyklą tik baigių 12 klasių)
Laba diena, asmenys, kurie siekia įgyti pirmąją kvalifikaciją (asmenys, kurie turi tik vidurinį išsilavinimą) pretenduoja į valstybės finansuojamą vietą. Konkursinį balą skaičiuojama LAMA BPO darbuotojai iš visų metinių pažymių ir visų išlaikytų egzaminų rezultatų.
Mokinys
Sveiki, kur rasti kokia bendrabučio kaina?
KPVDPRC
Mokinys rašė: Sveiki, kur rasti kokia bendrabučio kaina?
Laba diena, vieta bendrabutyje kainuoja 30 Eur.
Toma
Įstojus į masažuotojo modulinę profesinio mokymo programą (T43091501), pasirinkus mokytis šeštadieniais kokio galima tikėtis tvarkaraščio?
KPVDPRC
Toma rašė: Įstojus į masažuotojo modulinę profesinio mokymo programą (T43091501), pasirinkus mokytis šeštadieniais kokio galima tikėtis tvarkaraščio?
Laba diena, dėl tikslaus tvarkaraščio turite kreiptis į Sveikatos priežiūros skyrių, kurio kontaktai nurodyti www.kaupa.lt tinklapyje prie kontaktų skilties.
Eglė
Sveiki. Kodėl kosmetiko specialybei nuspręsta stipendiją pakelti ne po pisės metų, o po vienerių metų? Taip pat, kokia numatoma tolimesnė (didesnė) stipendija? Nes dabar ji yra labai vargana, svyruoja nuo 10€ iki 14€ su centais. Ir pagal kokius kriterijus jūs ją dalijate? Vieną mėnesį gauname vienokią, kitą mėnesį keliais centais didesnę/mažesnę (nesakykite, jog priklauso nuo mokymosi rezultatų ar lankomumo, nes tai nėra tiesa. Visos gauname vienodą, tačiau nefiksuotą sumą). Ačiū. :)
KPVDPRC
Eglė rašė: Sveiki. Kodėl kosmetiko specialybei nuspręsta stipendiją pakelti ne po pisės metų, o po vienerių metų? Taip pat, kokia numatoma tolimesnė (didesnė) stipendija? Nes dabar ji yra labai vargana, svyruoja nuo 10€ iki 14€ su centais. Ir pagal kokius kriterijus jūs ją dalijate? Vieną mėnesį gauname vienokią, kitą mėnesį keliais centais didesnę/mažesnę (nesakykite, jog priklauso nuo mokymosi rezultatų ar lankomumo, nes tai nėra tiesa. Visos gauname vienodą, tačiau nefiksuotą sumą). Ačiū. :)
Laba diena, stipendijos skiriamos ir perskaičiuojamos kas metus, o ne kas pusę metų visiems Centro mokiniams, kurie mokosi pagal modulines profesinio mokymo programa. Mokantis pagal modulines profesinio mokymo programas nėra mokslo metai skirstomi į pusmečius. Šiuo metu tikslios informacijos dėl stipendijų didesnio dydžio nėra. Šiuo metu stipendijos dydis nustatomas pagal galiojančia Centro stipendijų skyrimo tvarką, kuri yra skelbiama viešai www.kaupa.lt tinklapyje.
Inesa
Sveiki. Stipendijos dydis siekia labai juokinga suma - vos 10 euru. Ar jums negeda? Mes pacios turime nestis i mokykla vienkartines pirstines. Pakuote kainuoja daug daugiau nei musu stipendija. Ar ji neturetu siekti bent bendrabucio kainos dydzio ar bent pirstiniu pakuotes? Kazkoks absurdas. Sugebejote nurasyti po 3 varganus eurus nuo stipendijos ir dabar uz tuos pinigus net pirstiniu nupirkti nebegalit?
Inesa
Sveiki. Stipendijos dydis siekia labai juokinga suma - vos 10 euru. Ar jums negeda? Mes pacios turime nestis i mokykla vienkartines pirstines. Pakuote kainuoja daug daugiau nei musu stipendija. Ar ji neturetu siekti bent bendrabucio kainos dydzio ar bent pirstiniu pakuotes? Kazkoks absurdas. Sugebejote nurasyti po 3 varganus eurus nuo stipendijos ir dabar uz tuos pinigus net pirstiniu nupirkti nebegalit?
KPVDPRC
Inesa rašė: Sveiki. Stipendijos dydis siekia labai juokinga suma - vos 10 euru. Ar jums negeda? Mes pacios turime nestis i mokykla vienkartines pirstines. Pakuote kainuoja daug daugiau nei musu stipendija. Ar ji neturetu siekti bent bendrabucio kainos dydzio ar bent pirstiniu pakuotes? Kazkoks absurdas. Sugebejote nurasyti po 3 varganus eurus nuo stipendijos ir dabar uz tuos pinigus net pirstiniu nupirkti nebegalit?
Laba diena, pagal naują Centro stipendijų skyrimo tvarką, kuri yra skelbiama viešai www.kaupa.lt tinklapyje, stipendija gali būti skiriama už mokymosi pažangą ir mokymosi pasiekimus. Mažiausias dydis - 0,5 BSI dydžio mokymosi stipendija, kuri yra didesnė negu jūs nurodėte. Dėl jūsų situacijos išsiaiškinimo rekomenduojame kreiptis į savo grupės vadovą.
Gabijuxo
Sveiki, norėčiau pasiteirauti kokios kosmetologijos programos kainos? Ir koks diplomas gaunamas ( auštasis, aukštesnysis ar kitoks išsilavinimas)
KPVDPRC
Gabijuxo rašė: Sveiki, norėčiau pasiteirauti kokios kosmetologijos programos kainos? Ir koks diplomas gaunamas ( auštasis, aukštesnysis ar kitoks išsilavinimas)
Laba diena, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras siūlo kosmetiko mokymo programą, kurią baigus įgyjama profesinė kosmetiko kvalifikacija (IV lygio kvalifikacija).
Iveta
Sveiki, kokios kosmetologijos programos mokymu kainos?
KPVDPRC
Iveta rašė: Sveiki, kokios kosmetologijos programos mokymu kainos?
Laba diena, kosmetologo mokymo programą siūlo aukštasis mokslas, o profesiniame lygmenyje yra kosmetiko mokymo programa. Asmenys įgiję tik vieną kvalifikaciją valstybės lėšomis dar gali pretenduoti į nemokamą vietą (vf). Valstybės nefinansuojama vieta asmenims, kurie pretenduoja į tęstinę kometiko mokymo programą kainuoja 3838 Eur.
Lina
Sveiki, kiek kainuoja tęstinė paramediko mokymo programa? Ačiū
Dei
Sveiki, esu įgijusi aukštąjį išsilavinimą, mokėjau pati už mokslą. Vėliau mokiausi profesinėje mokykloje, igijau profesiją (skaitėsi jau tęstinės studijos) taip pat jau antra įgyta specialybė. Ar dar galiu mokytis profesinėje mokykloje nemokamai, ar jau tektų mokėti už mokslą? Nes būtų trečia profesija. Ačiū už atsakymą.
Ieva
Laba diena, ar įstojus mokytis siuvėjo profesijos valstybės finansuojamoje vietoje yra kažkokie papildomi mokesčiai už priemones, kaip kai kuriose kitose profesijose?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]