Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie KPVD PRC


Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į Kauno paslaugų verslo darbuotojų prefesinio rengimo centrą.
Panele
Sveiki, noreciau stoti siais metais i paramediko spec. ir noreciau paklausti kaip cia pas Jus su istojimu? Girdejau, kad kaip ir nereikia egzaminu, tai i ka atsizvelgiate priimant? Ir kiek norinciu yra stojant i viena vieta? Ir kokia isidarbinimo galimybe yra? Nes is profesiniu rengimo centru nelabai nori priimti, o kaip zinau, tai paramedikus Lietuvoje tik Jus ir teruosiat. Aciu.
KPVDPRC
Panele rašė: Sveiki, noreciau stoti siais metais i paramediko spec. ir noreciau paklausti kaip cia pas Jus su istojimu? Girdejau, kad kaip ir nereikia egzaminu, tai i ka atsizvelgiate priimant? Ir kiek norinciu yra stojant i viena vieta? Ir kokia isidarbinimo galimybe yra? Nes is profesiniu rengimo centru nelabai nori priimti, o kaip zinau, tai paramedikus Lietuvoje tik Jus ir teruosiat. Aciu.
Laba diena, smagu, jog domitės mūsų specialybėmis. Stojant į Paramediko specialybę yra reikalingas Jūsų brandos atestatas, t.y. balas skaičiuojamas nuo bendro Jūsų vidurkio. Dėl stojančių į šią specialybę skaičiaus. Kiekvienais metais šis skaičius skiriasi, tačiau Paramediko specialybė yra viena iš populiariausių. Jei esate motyvuota mokytis, tai taip pat bus įvertinta stojimo metu. Dėl įsidarbinimo. Mokymosi metu bendraujame su daugeliu socialinių partnerių, kurie labai greitai pastebi motyvuotus žmones ir dažnai jiems pasiūlo darbo vietą. Tad, įsidarbinimo problemų kilti neturėtų. Didžioji dalis mūsų mokinių įsidarbina iš karto pabaigę mokslus. Sėkmės, lauksime Jūsų!
Ika
Laba diena, gal galite viską papasakoti apie žirgininkystės specialybę? Koks mokymas, kiek kainuoja? Kokie stojamieji? Ką moko? Kokios ir kur vyksta pamokos?
KPVDPRC
Ika rašė: Laba diena, gal galite viską papasakoti apie žirgininkystės specialybę? Koks mokymas, kiek kainuoja? Kokie stojamieji? Ką moko? Kokios ir kur vyksta pamokos?
Laba diena, Žirgininkystės verslo darbuotojo specialybę gali įgyti tiek 10, tiek 12 klasių baigę mokiniai, atitinkamai trukmė baigus 10 klasių yra 3 metai, 12 klasių - 2 metai. VšĮ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre suteikiamas profesinis išsilavinimas, tad baigus programą gausite profesinį išsilavinimą. Daugiau apie programą galite paskaityti čia: http://www.kaupa.lt/Specialybes/Verslo-sritis/Zirgininkystes-verslo-darbuotojas Mokslas yra nemokamas!Mokymasis vyksta Kaune ir Juknaičiuose, galite pasirinkti Jums patogų miestą. Stojant bus žiūrimas jūsų vidurkis ir išlaikyti egzaminai, t.y. nereikia konkrečių egzaminų.
domiuosi
Laba diena, Mane domintų paramediko specialybė ir turiu porą klausimų. Ar turi įtakos stojant į jūsų mokyklą prieš tai mesti mokslai? Kokia mėnesinė mokesčių kaina gyvenant bendrabutyje? Ačiū.
KPVDPRC
domiuosi rašė: Laba diena, Mane domintų paramediko specialybė ir turiu porą klausimų. Ar turi įtakos stojant į jūsų mokyklą prieš tai mesti mokslai? Kokia mėnesinė mokesčių kaina gyvenant bendrabutyje? Ačiū.
Laba diena, smagu, kad domitės šia tikrai paklausia specialybe. Stojant į mūsų Centrą anksčiau nutrauktos studijos įtakos neturi: jei diplomo negavote, skaičiuosis Jūsų vidurinės mokylos atestato rezultatai. Bendrabučio kaina yra 52 Lt/mėn Gražios dienos! p.s. primename, jog dokumentai jau priimami. Priėmimo komisija dirba ir laukia Jūsų I-IV 10-16 val., V 10-15 val., Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, 208 kab.
Daniela
Sveiki, norėjau paklausti stojant į gyvūnų prižiūrėtoju specelybę nebūtinas biologijos brandos egzaminas?
Idomu
Norėčiau sužinoti iki kada galima parašyti prašymus norint įstoti mokytis?
KPVDPRC
Daniela rašė: Sveiki, norėjau paklausti stojant į gyvūnų prižiūrėtoju specelybę nebūtinas biologijos brandos egzaminas?
Sveiki, stojant į gyvūnų prižiūrėtojo specialybę biologijos brandos egzaminas nereikalingas. Stojant atktualūs bendri Jūsų brandos atestato rezultatai bei motyvacija mokytis šioje specialybėje.
KPVDPRC
Idomu rašė: Norėčiau sužinoti iki kada galima parašyti prašymus norint įstoti mokytis?
Sveiki, prašymai priimami jau dabar ir tai galite daryti visą vasarą. Priėmimo komisija dirba Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, 208 kab., I-IV 10-16 val., V 10-15 Daugiau informacijos apie priėmimą rasite čia: http://www.kaupa.lt/Priemimas/Priemimas
Jurgita
Sveiki. Norėčiau sužinoti, ar stojant po 11 klasių sąlygos tokios pačios, kaip stojant po 10?
KPVDPRC
Jurgita rašė: Sveiki. Norėčiau sužinoti, ar stojant po 11 klasių sąlygos tokios pačios, kaip stojant po 10?
Laba diena, pati stojimo į mūsų Centrą procedūra stojant baigus 11 klasių yra tokia pati kaip stojant po 10 klasių. Tačiau yra galimybė baigti mokslą greičiau. Visą tikslesnę informaciją galite gauti parašiusi priemimo.komisija@kaupa.lt arba atvykusi į Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, kur priėmimo komisija dirba I-IV - 10-16 val., V 10-15 val. Lauksime Jūsų!
Agne
gal galima suzinoti kada stojamieji bus stojamieji siuvejo specialybei?
Ruta
kokia kaina yra kosmetologijos mokslu, baigus 12kl?
KPVDPRC
Agne rašė: gal galima suzinoti kada stojamieji bus stojamieji siuvejo specialybei?
Laba diena Agne, parašykite el. laišką priemimo.komisija@kaupa.lt arba pasiskambinkite 8 37 32 41 72 ir Jums suteiks visą informaciją. Gražios dienos!
KPVDPRC
Ruta rašė: kokia kaina yra kosmetologijos mokslu, baigus 12kl?
Laba diena Rūta, tikslią kainą sužinosite parašiusi priemimo.komisija@kaupa.lt arba telefonu 8 37 32 41 72. Gražios dienos!
Egle
Laba diena. Ar stojant po 12kl. į gyvūnų prižiūrėtojo specialybę yra stojamieji egzaminai? Ar mokslas yra mokamas?
KPVDPRC
Egle rašė: Laba diena. Ar stojant po 12kl. į gyvūnų prižiūrėtojo specialybę yra stojamieji egzaminai? Ar mokslas yra mokamas?
Sveiki Egle, Stojant į gyvūnų prižiūrėtojo specialybę po 12 klasių, stojamųjų egzaminų nėra, tačiau priėmimo metu vyksta motyvacinis pokalbis bei laikomas bendrų žinių testas. Mokslas yra nemokamas, tačiau reikia mokėti už priemones. Daugiau informacijos Jums suteiks mūsų priėmimo komisijos darbuotojai. Su jais susiekti labai paprasta, toliau rasite darbo laiką, telefono numerį bei el. pašto adresą. Priėmimo komisijos darbo laikas: Pirmadienį - Ketvirtadienį 10.00 - 16.00 Penktadienį: 10.00 - 15.00 Pietų pertrauka: 12.00 - 13.00 Dokumentų priėmimo komisija dirba 208 kabinete (Mokytojų kambarys, II aukštas) Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas. Informacija telefonu: 8 37 32 41 72 El. paštas: priemimo.komisija@kaupa.lt www.kaupa.lt Lauksime Jūsų!
Lina
Sveiki. Baigus 12 klasių ir metus niekur nesimokius, ar galima stoti į jūsų mokyklą? Ir ar tada mokslas vis dar bus nemokamas?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodas



Leidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]