Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie KPVD PRC


Ieva
Laba diena, ar įstojus mokytis siuvėjo profesijos valstybės finansuojamoje vietoje yra kažkokie papildomi mokesčiai už priemones, kaip kai kuriose kitose profesijose?
KPVDPRC
Lina rašė: Sveiki, kiek kainuoja tęstinė paramediko mokymo programa? Ačiū
Laba diena, paramediko tęstinė mokymo programa už 1,5 m. kainuoja 3768 Eur. Asmenys kurie turi įgiję tik vieną kvalifikaciją už valstybės lėšas dar gali pretenduoti į vieną valstybės finansuojamą vietą.
KPVDPRC
Dei rašė: Sveiki, esu įgijusi aukštąjį išsilavinimą, mokėjau pati už mokslą. Vėliau mokiausi profesinėje mokykloje, igijau profesiją (skaitėsi jau tęstinės studijos) taip pat jau antra įgyta specialybė. Ar dar galiu mokytis profesinėje mokykloje nemokamai, ar jau tektų mokėti už mokslą? Nes būtų trečia profesija. Ačiū už atsakymą.
Laba diena, viskas priklauso nuo to, kiek turite įgijusi kvalifikacijų už valstybės lėšas. Valstybė finansuoja mokslą du kartus. Jei gerai supratome, tai jūs įgijote tik vieną kvalifikaciją už valstybės lėšas ir tokiu atveju jūs dar galėtumėte pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą.
KPVDPRC
Ieva rašė: Laba diena, ar įstojus mokytis siuvėjo profesijos valstybės finansuojamoje vietoje yra kažkokie papildomi mokesčiai už priemones, kaip kai kuriose kitose profesijose?
Laba diena, įstojus į valstybės finansuojamą vietą nereikia papildomai mokėti už papildomas mokymosi priemones.
Gie
Laba diena, norėjau pasiteirauti ar įmano gauti bendrabūtį mokinantis po 12 klasių ir nuotoliniu būdų, kadangi dirbi. Ačiū už atsakymą
Kamilė
Sveiki, norėjau paklausti ar gyvūnų prižiūrėtojas,tas pats kaip vetetinarijos felčerė. Ar ji dirba veterinarijose?
KPVDPRC
Gie rašė: Laba diena, norėjau pasiteirauti ar įmano gauti bendrabūtį mokinantis po 12 klasių ir nuotoliniu būdų, kadangi dirbi. Ačiū už atsakymą
Laba diena, bendrabutis skiriamas mokiniams, kurie mokosi pagal nustatytą tvarkaraštį kiekvieną dieną.
KPVDPRC
Kamilė rašė: Sveiki, norėjau paklausti ar gyvūnų prižiūrėtojas,tas pats kaip vetetinarijos felčerė. Ar ji dirba veterinarijose?
Laba diena, Gyvūnų prižiūrėtojas nėra lygiavertė profesija veterinarijos felčeriui. Šių profesijų kompetencijų ribos skiriasi, tačiau baigus gyvūnų prižiūrėtojo profesiją, galima dirbti veterinarijos klinikose šalia gydytojo, kaip asistentais.
Kamilė
Sveiki, norėjau paklausti ar mano biologijos metinio balo vertinimas rašytūsi į karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro priėmimą? Ar jei neišlaikyčiau egzamino. Iš vis kokie metiniai balai rašosi?
KPVDPRC
Kamilė rašė: Sveiki, norėjau paklausti ar mano biologijos metinio balo vertinimas rašytūsi į karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro priėmimą? Ar jei neišlaikyčiau egzamino. Iš vis kokie metiniai balai rašosi?
Sveiki, Kamile, stojant į profesinio mokymo centrą svarbu būti įgijus vidurinį išsilavinimą. Konkursinis balas sudaromas iš visų brandos atestate įrašytų metinių pažymių ir laikytų brandos egzaminų rezultatų.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]