Klauskite visko apie KPVD PRC


Ieva
Laba diena, ar įstojus mokytis siuvėjo profesijos valstybės finansuojamoje vietoje yra kažkokie papildomi mokesčiai už priemones, kaip kai kuriose kitose profesijose?
KPVDPRC
Lina rašė: Sveiki, kiek kainuoja tęstinė paramediko mokymo programa? Ačiū
Laba diena, paramediko tęstinė mokymo programa už 1,5 m. kainuoja 3768 Eur. Asmenys kurie turi įgiję tik vieną kvalifikaciją už valstybės lėšas dar gali pretenduoti į vieną valstybės finansuojamą vietą.
KPVDPRC
Dei rašė: Sveiki, esu įgijusi aukštąjį išsilavinimą, mokėjau pati už mokslą. Vėliau mokiausi profesinėje mokykloje, igijau profesiją (skaitėsi jau tęstinės studijos) taip pat jau antra įgyta specialybė. Ar dar galiu mokytis profesinėje mokykloje nemokamai, ar jau tektų mokėti už mokslą? Nes būtų trečia profesija. Ačiū už atsakymą.
Laba diena, viskas priklauso nuo to, kiek turite įgijusi kvalifikacijų už valstybės lėšas. Valstybė finansuoja mokslą du kartus. Jei gerai supratome, tai jūs įgijote tik vieną kvalifikaciją už valstybės lėšas ir tokiu atveju jūs dar galėtumėte pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą.
KPVDPRC
Ieva rašė: Laba diena, ar įstojus mokytis siuvėjo profesijos valstybės finansuojamoje vietoje yra kažkokie papildomi mokesčiai už priemones, kaip kai kuriose kitose profesijose?
Laba diena, įstojus į valstybės finansuojamą vietą nereikia papildomai mokėti už papildomas mokymosi priemones.
Gie
Laba diena, norėjau pasiteirauti ar įmano gauti bendrabūtį mokinantis po 12 klasių ir nuotoliniu būdų, kadangi dirbi. Ačiū už atsakymą

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]