Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie KPVD PRC


KPVDPRC
Liuda rašė: Sveiki. Noreciau paklausti, mokantis pas jus kirpejos profesijos reikes uz ka nors moketi? Ir jei reiketu, tai uz ka ir kiek?
Sveiki, Liuda, Stojant į kirpėjos specialybę po 10 klasių, reikia už priemones per 3 metus sumokėti 800 Lt, po 12 klasių - per 2 metus - 2900 Lt.
Urte
Laba diena, Kokios priėmimo sąlygos, norint mokytis Jūsų centre dirbančiam ir turinčiam aukštąjį įsilavinimą asmeniui?(konkrečiai - gyvūnų prižiūrėtojo specialybės.) Ar mokymai būtų mokami ir kokiu laiku įprastai vykta? Ar dirbančiam būtų galimybė mokytis? Tai pat nuo kada vyksta priėmimas?
KPVDPRC
Urte rašė: Laba diena, Kokios priėmimo sąlygos, norint mokytis Jūsų centre dirbančiam ir turinčiam aukštąjį įsilavinimą asmeniui?(konkrečiai - gyvūnų prižiūrėtojo specialybės.) Ar mokymai būtų mokami ir kokiu laiku įprastai vykta? Ar dirbančiam būtų galimybė mokytis? Tai pat nuo kada vyksta priėmimas?
Sveiki, Urte, tokia galimybė mokytis pas mus Centre pabaigus aukštąją mokyklą ir dirbant yra. Dėl tikslesnės informacijos parašykite el. paštu priemimo.komisija@kaupa.lt ir Jums tikrai bus suteikta visa išsami informacija. Prašymą mokytis galite užpildyti, kad ir dabar. Visi kiti dokumentai priimami nuo 2014 m. gegužės 1 d. Lauksime Jūsų!
Liuda
O cia uz kokias priemones panasiai butu?
KPVDPRC
Liuda rašė: O cia uz kokias priemones panasiai butu?
Tai yra visos priemonės - nuo įrankių iki plaukų priežiūros, formavimo ir pan., kurios naudojamos praktinio mokymo metu.
Karolina
sveiki. nuo kada galima pas jus uzsirasyti i mokykla? nes bijau kad poto nebutu per velu ir nebutu vietu butent i ta specelybe. aciu :)
KPVDPRC
Karolina rašė: sveiki. nuo kada galima pas jus uzsirasyti i mokykla? nes bijau kad poto nebutu per velu ir nebutu vietu butent i ta specelybe. aciu :)
Sveiki, Karolina, prašymą mokytis galite užpildyti jau dabar, tiesiog atvykite pas mus ir galėsite tai padaryti (Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas). Dokumentus priimame nuo gegužės 21 d. Lauksime Jūsų!
aukse05
Noreciau paklausti kur yra tokia profesija gyvunu priziuretoja ir ar kinuoja kiek uz mokslus ar ne noreciau viska suzinoti :)
KPVDPRC
aukse05 rašė: Noreciau paklausti kur yra tokia profesija gyvunu priziuretoja ir ar kinuoja kiek uz mokslus ar ne noreciau viska suzinoti :)
Sveiki, Aukse, taip, tokia programa - Gyvūnų prižiūrėtojas pas mus Centre yra. Parašykite priemimo.komisija@kaupa.lt ir jums atsakys į visus klausimus. Daugiau apie specialybę galite pasiskaityti http://www.kaupa.lt/Specialybes/Verslo-sritis/Gyvunu-priziuretojas Lauksime Jūsų!
Gerda
Sveiki, noreciau stoti i paramediko spec, ar galima stoti po 10klasiu? koks turi buti vidurkis ?
KPVDPRC
Gerda rašė: Sveiki, noreciau stoti i paramediko spec, ar galima stoti po 10klasiu? koks turi buti vidurkis ?
Sveiki, Gerda, deja, į paramedikus priimame tik baigusius 12 klasių.
nezinau
Sveiki, ar yra tokia mokykla Kaune susije su medicina, kaip slaugytoja, sesute? aciu.
mama1987
Sveiki norejau pasiteiraut del masazuotojo specialybes ar ji tikrai yra. ir kaina kokia? is anksto dekui.
KPVDPRC
nezinau rašė: Sveiki, ar yra tokia mokykla Kaune susije su medicina, kaip slaugytoja, sesute? aciu.
Laba diena, Mes pas mus Centre siūlome Masažuotojo ir Paramediko specialybes, į kurias priimami mokiniai baigę 12 klasių :) Daugiau specialybių Jus dominančioje srityje pamėginkite paieškoti Švietimo ir mokslo ministerijos puslapyje - http://www.aikos.smm.lt/programos.htm Sėkmės!
KPVDPRC
mama1987 rašė: Sveiki norejau pasiteiraut del masazuotojo specialybes ar ji tikrai yra. ir kaina kokia? is anksto dekui.
Laba diena, taip, pas mus Centre siūlome mokytis Masažuotojo specialybės, į kurią priimami mokiniai, baigę 12 klasių. Parašykite el. laišką priemimo.komisija@kaupa.lt ir Jums atsakys į visus rūpimus klausimus. Sėkmės!
Mokinys
Gerą dieną. Turiu klausimą. Ar stojant į paramediko specialybę reikia už ką nors mokėti? Jei taip, kiek ir už ką? Ačiū.
Austėja
Sveiki. Norėčiau paklausti, ar Jūsų mokykloje baigus paramediko spec. bus galima dirbti paramediku, ar reikės baigti dar ir kolegijoje paramediko spec. Nes, kiek žinau, Lojolos kolegijoje numatomas šios specialybės ruošimas. Ir dar, kodėl tada daromas kolegijinis mokslas? Ar tai reiškia, kad baigus paramediko spec. jūsų mokykloje dirbti dar bus negalima, kol nepasibaigiama kolegijoje? Ačiū.
KPVDPRC
Mokinys rašė: Gerą dieną. Turiu klausimą. Ar stojant į paramediko specialybę reikia už ką nors mokėti? Jei taip, kiek ir už ką? Ačiū.
Sveiki, Stojant į paramediko specialybę per 2 metus reikia sumokėti (galima ir dalimis) 800 Lt už mokymosi priemones. Jei norite sužinoti tikslesnę informaciją apie mokymosi turinį ir pan., rašykite priemimo.komisija@kaupa.lt arba tel. (8 37) 32 28 01 Taip pat kviečiame į Atvirų durų dienas, kurios vyks 2014 m. balandžio 29-30 dienomis Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas
Ernesta
Laba diena, norejau pasiteirauti, pavasarį baigsiu kauno maisto pramones centra, i ta mokykla stojau po 12 klasiu, ar yra galimybe stoti į jūsų mokyklą kaip po 12 klasiu vel? mokslas man kainuotu? :) Dėkoju už atsakymą.
KPVDPRC
Ernesta rašė: Laba diena, norejau pasiteirauti, pavasarį baigsiu kauno maisto pramones centra, i ta mokykla stojau po 12 klasiu, ar yra galimybe stoti į jūsų mokyklą kaip po 12 klasiu vel? mokslas man kainuotu? :) Dėkoju už atsakymą.
Sveiki, Ernesta, tikrai galite stoti pas mus pabaigus kitą profesinę mokyklą. Už mokslą mokėti nereikės, kainuos tik mokymo priemonės, kurių kaina priklauso nuo specialybės, kurią išsirinksite. Lauksime Jūsų! Jei norite sužinoti tikslesnę informaciją apie mokymo programas, kainas ir stojimo sąlygas, rašykite priemimo.komisija@kaupa.lt

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]