Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie KPVD PRC


KPVDPRC
Klausimas rašė: Sveiki, kokia kaina mokantis masažų, ar yra užskaitomi toki patys dalykai įgyto kitos srities bakalauro?
Sveiki, mokomieji dalykai, kurie sutampa, yra užskaitomi iš kitų formalių diplomų ir pan. Pildant prašymą per LAMA BPO sistemą (nuo birželio 1 d.), prie kiekvienos mokymo programos galėsite rinktis valstybės finansuojamą arba nefinansuojamą vietą. Kainas valstybės finansuojamoms ir nefinansuojamoms vietoms nustato švietimo ministerija, su kuriomis švietimo institucijos dar nėra supažindintos. Dėl detalesnės informacijos kviečiame teirautis prieš stojimų pradžią arba jų pradžioje.
Pofke
Sveiki. Ar būtų galimybė stoti po 11 klasės (dabar ją baiginėju)?
Juf
Laba diena, aš tikrai jau buvau planavus stoti į šią mokyklą bet paskaičiau labai daug neigiamų atsiliepimų... Apie netikėtas kainas ir prastai sudarytus tvarkaraščius. Ar tai tiesa? Bei aš norėčiau stori į gyvūnų prižiūrėtojo sritį. Tačiau ten buvo paminėta kad yra egzotinių gyvūnų dalis. Jei taip ar ji skaitosi atskirai nuo kitų dalių? Bei kokia pilna kaina už šį mokslą? Ir paskutinis klausimas, ar pačiame kurse bus įtraukta visa mokymosi dalis kaip ir paprastose mokyklose? Turiu omeny užsienio kalbos, fizinis, istorija ir panašiai? Ar jos būtinos, jei man tik įdomu viena sritis..
KPVDPRC
Pofke rašė: Sveiki. Ar būtų galimybė stoti po 11 klasės (dabar ją baiginėju)?
Sveiki, Jūsų atveju prašymą turite pildyti, kaip po 10 kl., tada institucinia tvarka būsite perkeltas į aukštesnę klasę.
KPVDPRC
Juf rašė: Laba diena, aš tikrai jau buvau planavus stoti į šią mokyklą bet paskaičiau labai daug neigiamų atsiliepimų... Apie netikėtas kainas ir prastai sudarytus tvarkaraščius. Ar tai tiesa? Bei aš norėčiau stori į gyvūnų prižiūrėtojo sritį. Tačiau ten buvo paminėta kad yra egzotinių gyvūnų dalis. Jei taip ar ji skaitosi atskirai nuo kitų dalių? Bei kokia pilna kaina už šį mokslą? Ir paskutinis klausimas, ar pačiame kurse bus įtraukta visa mokymosi dalis kaip ir paprastose mokyklose? Turiu omeny užsienio kalbos, fizinis, istorija ir panašiai? Ar jos būtinos, jei man tik įdomu viena sritis..
Laba diena, Jau antri metai, kaip prašymai mokytis pildomi per LAMA BPO sistemą, pildant per šią sistemą, prie kiekvienos jus dominančios mokymo programos galėsite rinktis valstybės finansuojamą arba nefinansuojamą vietą. Kainas valstybės finansuojamoms ir nefinansuojamoms vietoms nustato švietimo ministerija, su kuriomis švietimo institucijos dar nėra supažindintos. Dėl detalesnės informacijos apie kainas kviečiame teirautis prieš stojimų pradžią arba jų pradžioje. Jus dominančią gyvūnų prižiūrėtojo mokymo programą sudaro, tiek profesiniai dalykai, kaip mokslas apie šunis, kates, egzotinius gyvūnus, tiek bendrieji dalykai, kaip civilinė sauga, informacinės technologijos ir pan. Todėl norint gauti profesinę gyvūnų prižiūrėtojo kvalifikaciją, reikalinga išklausyti visų mokomųjų dalykų. Turint kitus formaliuosius diplomus ir juose esant sutampančių mokomųjų dalykų, jie gali būti užskaityti.
Juf
Ačiū už atsakymą
Mantelis
Sveiki, kainuoja mokslas pas jus?
Egidija
Sveiki, domintų įstojimas pas jus į mokyklą, koks turi būti mažiausias vidurkis, dar patenkant pas jus. Kaip dėl kirpėjos profesijos - ar kainuoja mokslas? Kaip dėl stipendijos ir taip pat dėl bendrabučio, ar kiekvienas jį gali gauti ar ne, ir kokia jo kaina?
KPVDPRC
Mantelis rašė: Sveiki, kainuoja mokslas pas jus?
Laba diena, Pildant prašymą per LAMA BPO sistemą, prie kiekvienos jus dominančios mokymo programos galėsite rinktis valstybės finansuojamą arba nefinansuojamą vietą. Kainas valstybės finansuojamoms ir nefinansuojamoms vietoms nustato švietimo ministerija, su kuriomis visi bus supažindinti rugpjūčio mėnesį.
KPVDPRC
Egidija rašė: Sveiki, domintų įstojimas pas jus į mokyklą, koks turi būti mažiausias vidurkis, dar patenkant pas jus. Kaip dėl kirpėjos profesijos - ar kainuoja mokslas? Kaip dėl stipendijos ir taip pat dėl bendrabučio, ar kiekvienas jį gali gauti ar ne, ir kokia jo kaina?
Laba diena, Pildant prašymą per LAMA BPO sistemą, prie kiekvienos jus dominančios mokymo programos galėsite rinktis valstybės finansuojamą arba nefinansuojamą vietą. Kainas valstybės finansuojamoms ir nefinansuojamoms vietoms nustato švietimo ministerija, su kuriomis visus supažindins rugpjūčio mėnesį. Stipendijai gauti pretenduoja asmenys, kurie siekia įgyti pirmąją profesiją. Bendrabučio kainos svyruoja nuo 16 iki 30 eurų.
Modesta
Ar iš kart baigus 8-ąją klasę galima stotį i jūsų gimnazines klases?
KPVDPRC
Modesta rašė: Ar iš kart baigus 8-ąją klasę galima stotį i jūsų gimnazines klases?
Laba diena, Taip galima stoti į 9 klasę. Prašymui pateikti turite atvykti į Karaliaus Mindaugo prospektas 11, Kaune, 209 kabinete. Su savimi turėkite 8 klasės baigimo pažymėjimą.
Dainora
Sveiki, ar vis dar yra higieninės kosmetikos kosmetikas po 10 klasės ?
KPVDPRC
Dainora rašė: Sveiki, ar vis dar yra higieninės kosmetikos kosmetikas po 10 klasės ?
Laba diena, Nuo šių metų higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programa asmenims turintiems pagrindinį išsilavinimą nebebus teikiama visuose Lietuvos profesinėse mokyklose.
Agu
Jeigu įstoji į nemokamą vietą, yra dar kažkokie papildomi mokesčiai? Pvz. mokantis paramediko specialybę
KPVDPRC
Agu rašė: Jeigu įstoji į nemokamą vietą, yra dar kažkokie papildomi mokesčiai? Pvz. mokantis paramediko specialybę
Laba diena, Įstojus į valstybės finansuojamą vietą, papildomų mokėjimų nėra.
Agu
O buvo kažkur rašyta, kad reikėdavo susimokėti už priemones pvz.bintus, įvairias priemones. Tai įstojusi į vf galiu būti tikra, kad jokių papildomų piniginių išlaidų neturėsiu?
KPVDPRC
Agu rašė: O buvo kažkur rašyta, kad reikėdavo susimokėti už priemones pvz.bintus, įvairias priemones. Tai įstojusi į vf galiu būti tikra, kad jokių papildomų piniginių išlaidų neturėsiu?
Stojant į valstybės finansuojamas vietas, už mokslą mokėti nereikia. Su mokykla bus sudaroma tik profesinio mokymo sutartis.
Lina
Ar galima stoti po 8 klasių? Ar galima stoti,jei 8 klasė baigta su dviem neigiamais pažymiais?
KPVDPRC
Lina rašė: Ar galima stoti po 8 klasių? Ar galima stoti,jei 8 klasė baigta su dviem neigiamais pažymiais?
Laba diena, jeigu mokykla kelia jus į 9 kl., tada galite teikti prašymą ir mūsų Centre. Mes formuojame 9 kl. Prašymą turite pateikti atvykus į mūsų Centrą.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]