Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

Klauskite visko apie KPVD PRC


Laura
laba diena, norejau pasiteirauti, kokie specialus reikalavimai yra stojant i floristikos studijas bei kiek per 2 metus reikia susimoketi uz priemones? dekui uz atsakyma
KPVDPRC
Laura rašė: laba diena, norejau pasiteirauti, kokie specialus reikalavimai yra stojant i floristikos studijas bei kiek per 2 metus reikia susimoketi uz priemones? dekui uz atsakyma
Sveiki, Stojant į visas mūsų programas yra laikomas bendrųjų kompetencijų testas ir motyvacinis pokalbis. Atskirų stojamųjų egzaminų,susijusių su floristika nereikia laikyti. Suma, kurią reikia sumokėti už priemones - 1600 Lt per du metus.
ass
Laba diena. Norejau paklausti ar yra kompetenciju egzaminas ir motyvacinis pokalbis stojant i higienine kosmetika po 10kl? Koks yra mokestis ir ar galima moketi ne visa suma iskarto o kas metus?
labas
Noriu paklausti ar po 12klasiu jusu centre galima stoti i suaugusiuju mokymo programa dekoratyvine kosmetika?
kasc
Labas. Ar uz tuos priemoniu pinigelius mes gausime savo asmenines priemones ar jos stoves mokykloje ir neturesime butent savo asmeniniu priemoniu?
kaciukas
Ar galima stoti i higienine kosmetologe po 11kl ir mokantis sia programa eiti toliau i 12kl, praleidus 11kl profesiniu dalyku kursa?
KPVDPRC
ass rašė: Laba diena. Norejau paklausti ar yra kompetenciju egzaminas ir motyvacinis pokalbis stojant i higienine kosmetika po 10kl? Koks yra mokestis ir ar galima moketi ne visa suma iskarto o kas metus?
Laba diena, Stojant į higieninės kosmetikos kosmetiko mokymo programą po 10 klasių yra laikomas bendrųjų kompetencijų egzaminas ir vyksta motyvacinis pokalbis su Centro direktore. Dėl kainos per 3 metus galite pasiteirauti priemimo.komisija@kaupa.lt Dalimis mokėti galimybė yra. Lauksime Jūsų pas mus!
KPVDPRC
labas rašė: Noriu paklausti ar po 12klasiu jusu centre galima stoti i suaugusiuju mokymo programa dekoratyvine kosmetika?
Sveiki, taip galima :)
KPVDPRC
kasc rašė: Labas. Ar uz tuos priemoniu pinigelius mes gausime savo asmenines priemones ar jos stoves mokykloje ir neturesime butent savo asmeniniu priemoniu?
Sveiki, priemonių nešiotis namo negalima. Tai yra praktiniam mokymui skirtos priemonės naudojamos bendrai visų mokinių.
KPVDPRC
kaciukas rašė: Ar galima stoti i higienine kosmetologe po 11kl ir mokantis sia programa eiti toliau i 12kl, praleidus 11kl profesiniu dalyku kursa?
Sveiki, tokia galimybė yra. Jei norite išsamesnės informacijos parašykite el. paštu priemimo.komisija@kaupa.lt ir Jums labai išsamiai viską paaiškins :)
labas
Kokia kaina butu stojant po 12kl i suaugusiuju mokymo programa dekoratyvine kosmetika ?:)
ass
O baigus suaugusiu mokymo programa, dekoratyvine kosmetika, jau galima laisvai dirbti grozio salone ar dar reikia koleginiu studiju grozio srityje?
KPVDPRC
labas rašė: Kokia kaina butu stojant po 12kl i suaugusiuju mokymo programa dekoratyvine kosmetika ?:)
Sveiki, geriausia būtų jei parašytumėte el. laišką arba paskambintumėte tiesiai į Centro Suaugusiųjų mokymo skyrių darbor@ktpvm.lt arba Tel. 8 610 61 407, (8 37) 20 29 88. Jums bus suteikta labai išsami ir konkreti informacija apie kainą, kursų pradžios datas ir pan.
KPVDPRC
ass rašė: O baigus suaugusiu mokymo programa, dekoratyvine kosmetika, jau galima laisvai dirbti grozio salone ar dar reikia koleginiu studiju grozio srityje?
Sveiki, http://www.kaupa.lt/Suaugusiuju-mokymas/Suaugusiuju-mokymas - čia rasite informaciją apie tai, koks pažymėjimas išduodamas baigus skirtingas suaugusiųjų mokymo programas. Jei kils daugiau klausimų, mielai Jums atsakysime paskambinus arba parašius el. laišką šiais kontaktais: darbor@ktpvm.lt arba Tel. 8 610 61 407, (8 37) 20 29 88
Moksleive
Sveiki, planuoju mokytis šioje mokykloje kitais mokslo metais (po 10kl.), kokia tikimybė, kad priims? Bijau, kad nebūtų taip, jog išeisiu iš esamos mokyklos ir nepriims čia...
KPVDPRC
Moksleive rašė: Sveiki, planuoju mokytis šioje mokykloje kitais mokslo metais (po 10kl.), kokia tikimybė, kad priims? Bijau, kad nebūtų taip, jog išeisiu iš esamos mokyklos ir nepriims čia...
Sveiki, labai džiaugiamės tai girdėdami :) Jei jūsų motyvacija mokytis didelė, tuomet turėtų pavykti tapti mūsų bendruomenės nariais. Stojimo metu vertinami ne tik jūsų pažymiai, bet labai svarbus yra motyvacinis pokalbis, kuris yra svarus "balas" stojant į mūsų Centrą. Lauksime Jūsų!
ass
Sveiki. Nuo rugsėjo noriu ateiti į jūsų mokyklą, į 11kl. Ar nėštumas nesudarytų problemos su priėmimu?
KPVDPRC
ass rašė: Sveiki. Nuo rugsėjo noriu ateiti į jūsų mokyklą, į 11kl. Ar nėštumas nesudarytų problemos su priėmimu?
Sveiki, stojant viskas priklauso nuo jūsų, t.y. jūsų turimų rezultatų ir motyvacijos. Jei manote, kad pavyks viską suderinti, tuomet problemų neturėtų kilti.
viktorija
laba diena, noreciau pasidometi ar stojant i kirpejos specialybe po 12 kl, mokiniui neturinciam vieno is tevu yra taikomos kaskokos pinigines lengvatos ? (ta prasme mokant uz priemones ) Aciu :)
KPVDPRC
viktorija rašė: laba diena, noreciau pasidometi ar stojant i kirpejos specialybe po 12 kl, mokiniui neturinciam vieno is tevu yra taikomos kaskokos pinigines lengvatos ? (ta prasme mokant uz priemones ) Aciu :)
Sveiki, Viktorija, Priklausomai nuo situacijos, administracija gali priimti vienokį ar kitokį sprendimą dėl lengvatų suteikimo. Bendrabučiui tikrai turėtumėte pirmenybę.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]