Verslo ir apskaitos katedros studentų mokslinės draugijos organizuota konferencija skirta Buhalterių dienai paminėti.

Pranešėjai atstovavo 4 šalims, iš viso pristatyta daugiau nei 20 temų ir tyrimų, 3 stendiniai pranešimai. Renginyje sulaukta svečių iš Turkijos ir Lenkijos, pranešimus skaitė studentai iš Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, Mykolo Romerio universiteto.

Renginiu siekiama skatinti ir propaguoti studentų mokslinį-tiriamąjį darbą, pristatyti baigiamuosiuose ir kursiniuose darbuose, projektuose ir kituose darbuose pateiktas idėjas. Studentų tyrimuose nagrinėjami įvairių įstaigų ir bendrovių atvejai.

Verslo ir technologijų fakulteto dekanas Saulius Palepšaitis sveikindamas konferencijos dalyvius džiaugėsi tradiciniu kasmetiniu renginiu, akcentavo, kad taikomoji-tiriamoji veikla visuomet ypač svarbi profesiniame kelyje, tai esąs darbo pagrindas.

Plenariniame posėdyje pristatyti 4 pranešimai: apie nematerialiųjų išteklių kaip verslo vertės didinimo potencialą kalbėjo ŠVK Verslo ir apskaitos katedros lektorė dr. Rita Bužinskienė, pranešimą „Mokesčių mokėtojų švietimo ir sąmoningumo ugdymo strategija“ pristatė Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos vyriausioji specialistė Rasa Rakickienė, savo įžvalgomis dalijosi svečiai iš Turkijos ir Lenkijos.

Po plenarinio posėdžio darbas vyko dviejose sekcijose: Verslas ir vadyba: realijos, problemos ir galimybės; Apskaita, auditas, finansai: teorija ir praktika.

Konferenciją apibendrino Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto prodekanė Virginija Latvėnienė: ji gyrė studentus už įdomias ir aktualias temas, kūrybiškus pranešimus.