Projektą, kuriam vadovauja Informatikos mokslų katedros docentas dr. Liudvikas Kaklauskas ir tos pačios katedros lektorius Donatas Daugirdas, vykdo trys studijų programos Programų sistemos studentai: Evaldas Šimaitis, Karolis Momkus ir Ernestas Palinauskas.

Šis projektas, vykdomas pagal INOSTART veiklą, suteikia studentams vertingos praktinės patirties ir įgūdžių, reikalingų jų profesiniam tobulėjimui.

Projekto metu studentai atlieka esamų sistemų mokslinę ir techninę analizę, lygina galimas kūrimo technologijas ir išsirenka geriausią, nustato reikalavimus sistemai, ją programuoja ir testuoja.

Sukurta sistema leis įmonei stebėti, kontroliuoti, sisteminti ir archyvuoti duomenis, susijusius su programų tvarkaraščio valdymu. Ši sistema pasižymi funkcionalumu, ji suteikia galimybę tvarkyti programų tvarkaraštį, valdyti turinį ir reklamą, užtikrina transliacijų monitoringą, analizę ir ataskaitų generavimą.

Programų tvarkaraščio administravimas leidžia planuoti ir valdyti skirtingų laikotarpių transliacijas, nustatyti, kada prasideda ir baigiasi atskiri televizijos laidų blokai arba programa. Turinio tvarkymas suteikia galimybę valdyti turinio bibliotekas, kuriose saugomi įvairių žanrų filmai, serialai, laidos, reklamos ir kiti transliacijų turiniai kartu su detaliais jų duomenų aprašymais.

Reklamos valdymas leidžia planuoti ir tvarkyti reklaminius blokus, nustatyti, kada ir kiek reklamos turėtų būti rodoma per televizijos laidų transliacijas. Transliacijų monitoringas suteikia galimybę stebėti transliacijas, patikrinti, ar viskas vyksta pagal planą, atlikti keitimus realiu laiku.

Šis projektas yra dar vienas rezultatyvaus miesto savivaldybės, verslo ir švietimo įstaigų bendradarbiavimo pavyzdys. Šiaulių valstybinė kolegija, Šiaulių televizija ir Šiaulių miesto savivaldybė  sėkmingai bendradarbiauja, suteikdamos studentams galimybę įgyti praktinių įgūdžių ir realios darbo patirties. Studentai džiaugiasi galėdami prisidėti prie reikšmingų technologinių sprendimų kūrimo ir įgyvendinimo.

ŠVK – asmenybę auginančios patirtys!

Domina studijos Šiauių valstybinėje kolegijoje? Susisiekime!

Stojančiuosius į ŠVK konsultuojame telefonais +370 615 97 114, +370 41 52 50 51, el. paštu priemimas@svako.lt arba Kolegijos centriniuose rūmuose (Aušros al. 40, 212 kab., Šiauliai).