Kodėl šioje profesijoje kiekvienas galime atrasti save? Profesija apima keletą sričių ir žinoma, specialybė paklausi darbo rinkoje, nes viešbučių atsiranda vis daugiau, o turizmas Lietuvoje yra sparčiai plėtojamas.

Daugelis norinčių rinktis svečių aptarnavimo darbuotojo programą svarsto, ar ši specialybė bus perspektyvi, koks darbas lauks baigus mokslus ir ar profesija yra prestižinė. Juk pirma mintis, kuri kyla paskaičius programos pavadinimą, kad baigęs/usi programą aptarnausi svečius, tačiau pasigilinkime.

Svečių aptarnavimo darbuotojo programa susideda iš trijų sričių, svečių priėmimo, sutikimo ir jų išlydėjimo, jau beveik esi viešbučio administratorius, tačiau einame toliau… Antroji sritis, tai maitinimo paslaugų teikimas, o dabar dar esi ir padavėjas-barmenas. Ir trečioji dalis, tai kambarių tvarkymas, kad svečiai galėtų mėgautis kokybišku poilsiu. Žinoma, šiam darbuotojui priklauso ir apskaitos proceso organizavimas, dabar tikrai galime vadinti tokį darbuotoją plataus profilio specialistu. Reikia pabrėžti, kad visų pirma reikia rinktis profesiją, o ne jos pavadinimą, kadangi tinkamai išanalizavus profesijos aprašymą galima atrasti naujų perspektyvų, kurios paverčia būsimą profesiją patrauklia.

Juk svarbiausia rinktis profesiją, kuri padės realizuoti save, atskleisti geriausius savo gebėjimus, kadangi dirbdami mėgstamą darbą, galime būti savo srities profesionalais.

Kviečiame rinktis svečių aptarnavimo darbuotojo programą:

Po 10 kl. - 3 m.

Po 12 kl. - 1,5 m.

Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras

www.mpcentras.lt