Taip.. Gal skamba, kiek nuobodžiai, tačiau tam, kad būtų galima pasiekti  pirmąjį maršrutą reikia pradėti nuo mokslų. Bet juk ne visada  yra blogai, kai galima mokytis netradicinius modulius, kurie padeda atrasti, pažinti ir įgyvendinti tai, apie ką nebuvai net pagalvojęs.  Juk ir kelionių agento darbas nėra monotoniškas, todėl ir mokymosi moduliai negali nesudominti. Mokymo centre pradėsite mokytis turizmo ir kelionių geografijos, juk kelionių agentas turi išmanyti visą pasaulio žemėlapį, ekonomikos ir verslo pagrindai reikalingi tam, kad būtų galima apskaičiuoti kelionės kainą ir, kad kliento kelionė nebūtų nuobodi, žinoma, bus reikalingas turistinių renginių organizavimo modulis. Kelionių agentas savo karjerą turi pradėti, visų pirma, nuo gimtojo krašto pažinimo, o tai padaryti padės krašto kultūrą puikiai išmanantys  profesijos mokytojai. Kadangi dirbant teks susidurti su  skirtingų  kultūrų žmonėmis, išgirsti įvairiausias  kalbas, todėl kalbų mokymasis taps didžiausiu malonumu.

Mokymo modulius jau šiek tiek pažinote, o dabar... PRAKTIKA! Pirmoji praktika, kurioje bus galima pademonstruoti, ką išmokote, tai ekskursijų planavimas užsienio svečiams, kurie nuolat atvyksta į Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrą. Įvairių kultūrinių objektų lankymas, Lietuvos miestų pažinimas, tai viskas, ko reikia atvykstantiems svečiams, o pradedantys kelionių agentai įgyja naujos patirties. Antroji praktikos galimybė, tai stažuotė užsienyje. Kiekvienais mokslo metais centro moksleiviai vyksta atlikti penkių savaičių praktikos užsienio šalyse. Jau visai netrukus kelionių agento programos mokiniai vyks pažinti Jungtinės Karalystės, kur Londone jų lauks darbo praktika. Ir trečioji praktikos galimybė, tai darbas įvairiose turizmo agentūrose, kuriose reikalinga ne tik suplanuoti kelionę, tačiau pateikti ją taip, kad būtų patraukli klientui.

Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre kelionių agento mokymo programoje galima  mokytis įgijus pagrindinį išsilavinimą, t. y. po 10 klasių – mokymosi trukmė 3 metai, ir įgijus vidurinį išsilavinimą, po 12 klasių – mokymosi trukmė 1 metai.

Daugiau informacijos: www.mpcentras.lt