Ką mes siūlome? Siūlome įgyti duonos ir pyrago gaminių kepėjo kvalifikaciją keletu būdų, visų pirma, į šią programą galite stoti po 10 kl. ir mokytis 2.5 m. kartu įgyjant ir vidurinį išsilavinimą, tačiau jeigu norite įgyti tik profesinę kvalifikaciją, galite po 10 kl. ir po 12 kl. mokytis 1 m. (60 kreditų), įgyjant tik profesinę kvalifikaciją. Turintieji aukštąjį išsilavinimą ar siekiantys įgyti antrą profesinę kvalifikaciją gali stoti į tęstinį profesinį mokymą ir įgyti duonos ir pyrago gaminių kepėjo profesiją per 9 mėnesius (52 kreditai).

Mokydamiesi šioje programoje išmoksite parinkti ir paruošti žaliavas duonos ir pyrago gaminių gaminimui, atlikti žaliavų paruošimo technologines operacijas, gaminti kvietinės, ruginės, ruginės ir kvietinės duonos gaminius. Taip pat mielinės tešlos ir paprastuosius pyrago gaminius, žinoma, formuosite ir apipavidalinsite kreminius gaminius. Kepsite ir įvairiausias bandeles, nuo spurgų iki kruasanų. Mokymosi laikas tikrai neturėtų prailgti, kadangi mes ruošiame specialistus, kurie darbo rinkoje galėtų taikyti įvairius profesinius įgūdžius, todėl ir tarpdisciplininių dalykų mokymasis bus naudingas bei įdomus.

Įgijus duonos ir pyrago gaminių kepėjo kvalifikaciją, galėsite dirbti kepyklėlėse, kavinėse, kurios prekiauja savo įmonėje pagamintais duonos ir pyrago gaminiais.

Stojimas vyksta internetu per LAMA BPO programą - www.lamabpo.lt

www.mpcentras.lt