Kodėl verta rinktis šią programą? Programa yra viena trumpiausių iš visų, kurias galima mokytis centre, ji trunka tik 8 mėnesius, todėl mėgstantiems taupyti laiką ir jį išnaudoti kokybiškai, siūlome rinktis būtent šią programą.  Taip pat jeigu esate organizuoti ir pasižymite lyderio savybėmis, ši programa tikrai patiks, kadangi mokysitės organizuoti pavaldžių darbuotojų darbą, koordinuosite valymo ir tvarkymo darbus, kitaip tariant rūpinsitės, kad viešbutis, kuriame dirbate visada atrodytų nepriekaištingai. Žinoma, einantiems viešbučio ekonomo pareigas reikės užtikrinti ir apgyvendinimą teikiančios įmonės ūkinės veiklos poreikius.

Kai įgysite viešbučio ekonomo kvalifikaciją, galėsite dirbti viešbučiuose, smulkiose ir vidutinėse svetingumo paslaugų įmonėse, taip pat įmonėse, kurios teikia individualias apgyvendinimo paslaugas (svečių namuose, kaimo turizmo sodybose ir t. t.). Gebėsite dirbti su specialia programine įranga, kuri bus naudojama apgyvendinimo paslaugas teikiančios įmonės procesų valdymui, pildyti buhalterinės apskaitos  dokumentus, užsakymų registravimo knygas.

Programos trukmė: po 12 kl. – 45 kreditai (8 mėn.), siekiantiems mokytis tęstinio mokymo programoje (turintiems aukštojo mokslo diplomą ar norintiems įgyti antrą profesinę kvalifikaciją)- 37 kreditai (6 mėn.)

Stojimas vyksta internetu per LAMA BPO – www.lamabpo.lt

www.mpcentras.lt