Rugsėjo 24 dieną 16 val.  Kauno kolegijos ir kitų aukštųjų mokyklų studentai  Kauno centre rengia nuotaikingą ir muzikalią eiseną, kurios maršrutas – nuo Kauno muzikinio teatro sodo (Laisvės al. 91) iki Kauno sporto halės.  Eiseną organizuojanti Kauno kolegijos studentų atstovybė žada malonių siurprizų eisenos dalyviams.

Šventę vainikuos ketvirtadienį  19 val. Kauno sporto halėje rengiamas nemokamas gimtadienio vakaras, kuriame bus teikiamos nominacijos labiausiai nusipelniusiems  asmenims – balsuodama kolegijos bendruomenė rinks „Amžiną legendą“, „Visų pasididžiavimą“ ar „Studijų atradimą“. Tarp nominantų pasiekimų galima rasti ir intriguojančių faktų. Štai Anapilin iškeliavęs kolegijos dėstytojas, kultūros puoselėtojas, senų ir retų leidinių kolekcininkas Ričardas Venckus, ne vieną vertingą spaudinį buvo dovanojęs Lietuvos muziejams. Kolegijos studentė, o po to dėstytoja, dizainerė Inga Valentinienė į akiratį pateko dėl itin įdomios veiklos – menininkė užpatentavo baldų iš kanapių pluošto gaminimo būdą, kuriuo susidomėjimą išreiškė „Ikea“ baldų koncernas. Tarp nominantų  – netgi kadaise čia studijavusi ir žiniasklaidos „nacionaline vertybe“ pakrikštyta seimūnė  Dalia Teišerskytė.

Nominacijų vakarą baigs šių metų „Eurovizijos“ atlikėjo Vaido Baumilos pasirodymas. Dainininkas žada įspūdingą  pusantros valandos programą kartu su grupe. Gimtadienio vakarą ves puikiai visiems žinomas Mindaugas Stasiulis.

Kaip pabrėžia renginio organizatoriai, Kauno kolegija į gimtadienio vakarą mielai kviečia ateiti ne tik studentus, bet ir moksleivius.

 „Jubiliejinis mūsų šūkis – koja kojon su pokyčiais,“ – pasakoja vienas Kauno kolegijos vadovų, direktoriaus pavaduotojas komunikacijai Antanas Vaidelys, pabrėždamas, jog per 15 metų Kauno kolegija ženkliai pasikeitė. 2000 m. suvienijus tuometes aukštesniąsias mokyklas buvo įkurta aukštoji valstybinė mokykla. Šiandien Kauno kolegija vienija per 7200 studentų ir apie 1000 darbuotojų bendruomenę, čia realizuojama 51 biomedicinos, menų, technologijų, socialinių ir humanitarinių mokslų, programa. Šiandien Kauno kolegija džiaugiasi pozityviais absolventų, darbdavių, socialinių partnerių  vertinimais. Itin palankiai kolegiją vertina ir stojantieji – 2015 m. bendrajame priėmime  net keturios Kauno kolegijos studijų programos pateko į populiariausių koleginių studijų  Lietuvoje dešimtuką.

Renginys Facebook

Vaido Baumilos videokvietimas