Kauno kolegijos naujajame studijų centre balandžio 23 dieną
kartu su moksleiviais šurmuliavos studentai – organizuotas renginys „Naktinės dirbtuvės’15: kūrybos gatvė“. Ką įdomaus jie veikė?
 
Renginio organizatoriai – Kauno kolegijos studentų atstovybė (KKSA) 11–12 klasės moksleivius į svečius pakvietė pasijausti studento kailyje. Apie 90 moksleivių iš įvairių Lietuvos kampelių dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, paskaitose, organizuoti įvairūs žaidimai, sporto užsiėmimai.
 
„Renginys skirtas nekantraujantiems kuo greičiau susipažinti su studentišku gyvenimu ir Kauno kolegijos aplinka bei praleisti vieną naktį išbandant įvairius praktinius užsiėmimus, susijusius su studijomis, studentišku laisvalaikiu“, – teigė KKSA prezidentas Jonas Leitys.
 
Moksleiviai save išbandė šiose kūrybinėse dirbtuvėse: „Išlaisvink judesį“ (šokiai ir flashmob‘as), „Makiažo paslaptys“ (makiažo naudojimo pagrindai), „Veido grimas – subtilybės“ (veido grimo naudojimas ir kaukės kūrimas), „Piešimas kitu kampu“ (piešimo pagrindai ir šaržai), „Tamsusis kambarys foto režimu“ (fotografavimas ir nuotraukų ryškinimas), „Tu ir vaidyba“ (asmens pateikimas auditorijai), „Pasitikėjimo atradimas“ (viešasis kalbėjimas, lyderystė).
 
Apie motyvaciją, savirealizaciją, pasitikėjimą savimi svečiams iš Lietuvos vidurinių mokyklų patarimus dalijo lektoriai, Kauno kolegijos dėstytojai Robertas Šunokas ir Mindaugas Samuolaitis. Jie abu yra asociacijos „Toastmasters Kaunas“ atstovai.

Kauno kolegijos studentų sumontuotas video