Balandžio 17-19 dienomis Kauno kolegija rengia savaitgalio stovyklą, kurioje savo kailiu profesionalių krepšininkų darbotvarkę galės išbandyti 30 jaunuolių.

Stovyklos programos vinis – profesionalios treniruotės, kurias ves patyrę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubų treneriai. Krepšinio stovyklautojus aikštelėje treniruos Gediminas Petrauskas („Šiauliai“), Kazys Maksvytis  („Neptūnas“), Tomas Masiulis („Žalgiris -2“). Pertraukose tarp treniruočių ir varžybų stovyklautojams bus rengiami sporto psichologijos užsiėmimai ir karjeros konsultacijos, stovyklos krepšininkų laukia susitikimas ir diskusijos su LKL teisėjais.

Krepšinio stovykloje „Profesionalaus krepšininko ritmu“ organizatoriai kviečia dalyvauti 17-25 metų vaikinus, kurie savo ateitį vienaip ar kitaip sieja su šia sporto šaka. „Jauniems žmonėms dažnai  kyla klausimų. Ar pajėgsiu? Ar šis kelias – mano? O kaip iš tiesų gyvena profesionalai?“ – vardija vienas stovyklos organizatorių, Kauno kolegijos Sporto vadybos katedros vedėjas, treneris  Andrius Brusokas, pabrėždamas, kad apsisprendžiant dėl ateities yra būtina išbandyti save įvairiose situacijose.  Pagal profesionalų ritmą sudaryta stovyklos dienotvarkė leis įvertinti savo jėgas ne tik krepšinio aikštelėje, tačiau ir už jos ribų – galbūt atrasite naujų  talentų, susijusių su šia sporto šaka.

 

Išsamesnė informacija ir registracija