Lapkričio 13 dieną 16 val. Kauno kolegijos Verslo vadybos katedra kviečia praleisti intelektualiai ir kartu azartiškai – Vadybos ir ekonomikos fakultete (Pramonės pr. 20, Kaunas) organizuojamas žaidimas „Protų mūšis“, kuriame jėgas išbandyti galės kolegijos studentai, absolventai, moksleiviai.

Pastaruoju metu Lietuvoje ypač populiarus žaidimo formatas jau buvo išbandytas ir Kauno kolegijoje. Praėjusiais metais pirmąkart organizuotas žaidimas sulaukė pasisekimo – žaidime dalyvavo visa eilė komandų, netrūko emocijų. Šiemet varžytuvių, kurios skirtos paminėti Tarptautinei verslo dienai, organizatoriai žada intriguojančius ir įdomius klausimus, susijusius su Lietuvos ir pasaulio verslo aktualijomis.

„Šiame žaidime kaip ir versle sėkmė lydi tuos, kurie sugeba reaguoti greitai ir kūrybiškai. Į protų kovas kviečiame visus, kurie nori gerai praleisti laiką ir išbandyti save atliekant užduotis, reikalaujančias gilesnių įžvalgų, platesnių nei profesinių žinių bei loginio mąstymo.“ – azartą skatina viena iš žaidimo organizatorių dėstytoja Aušra Arminienė.

Išsamesnė informacija ir registracija