Smalsu, kokių  mados pokštų  ir interpretacijų gali pasiūlyti jaunųjų dizainerių karta?  Norisi pamatyti kažką naujo, netikėto ir įdomaus?  Gegužės 9 dieną mados aistruolius į Kauną  kviečia mados šou „Apkalbos“, kuriame savo kolekcijas pristatys dvi dešimtys jaunųjų dizainerių.

Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakulteto iniciatyva organizuojamas  renginys  spėjo užimti aiškią poziciją Lietuvos mados žemėlapyje  – šou organizuojamas jau  šešioliktus metus iš eilės. Nekonkursinis renginys, vyksianti naktiniame klube „Combo“ (Raudondvario pl. 107)  suteikia progą jauniesiems dizaineriams pristatyti savo kūrybą viešai, o mados gerbėjams  –  apsvarstyti  intriguojančius reginius. Didžioji dauguma jaunųjų kūrėjų – iš Lietuvos.  Prie jaunųjų   menininkų desanto ketina prisijungti kūrėjai  iš Prancūzijos , Kipro ir Latvijos.

Senas tradicijas turintis mados šou pirmuosius žingsnius mados pasaulyje padėjo žengti ne vienam žinomam Lietuvos dizaineriui .  Renginio organizatoriai pabrėžia, kad pristatomos kolekcijos apima ne tik konceptualiąją madą, tačiau dalis modelių visada gali žygiuoti tiesiai į gatves.
 

Išsamesnė informacija
http://apkalbos.kauko.lt/