Šiandien buvo žengtas dar vienas žingsnis tvirtesnio bendradarbiavimo link ir pasirašyta dvigubo diplomo sutartis IT srityje.
 
Dvigubas diplomas – galimybė plėsti savo karjeros galimybes tarptautinėje darbo rinkoje
 
Kolegijoje viešėjęs Thomas More taikomųjų mokslų universiteto direktorius S. Coenen atkreipė dėmesį, kad tarptautinis aukštųjų mokyklų bendradarbiavimas svarbus tiek studentams, tiek akademiniam personalui.
 
„Manau, kad esame atsakingi už ateities talentų ugdymą ir tam reikalingas tarptautinis bendradarbiavimas – tiek studentų, tiek dėstytojų. Aukštųjų mokyklų bendradarbiavimas praplečia pasaulėžiūrą, leidžia suprasti, kad tai, ką darome ne visada yra vienintelis ir teisingiausias būdas, kad egzistuoja ir kiti“, – apie tai, kodėl svarbus tarptautinis aukštųjų mokyklų bendradarbiavimas, kalbėjo S. Coenen. Direktorius pridūrė, kad pasirašyta dvigubo diplomo sutartis abiejų aukštųjų mokyklų studentams atvers daugiau galimybių nei jų siūlo „Erasmus+“ mainų programa.
 
„Šiandien pasirašyta sutartis reiškia daugiau tarptautinių galimybių studentams. „Erasmus+“ mainų programa suteikia galimybę studentams pažinti pasirinktos šalies kultūrą, įgyti profesinių žinių, tačiau pasinaudojus dvigubo diplomo galimybe, visos šios pastangos duos daugiau vaisių – studentas įgys du aukštojo mokslo diplomus. Manau, kad europietiška švietimo sistema yra išties stipri, todėl turėti du diplomus – puiki investicija į savo ateitį“, – apie dvigubo diplomo naudą kalbėjo Thomas More taikomųjų mokslų universiteto direktorius S. Coenen.
 
Susitikimo metu buvo taip pat buvo aptarti švietimo sistemos iššūkiai, su kuriais susiduria abi aukštosios mokyklos, diskutuota apie galimybę plėsti studijų programas, kuriose besimokantys studentai galėtų įgyti dvigubą diplomą ir kt.
 
Thomas More yra didžiausias taikomųjų mokslų universitetas Flandrijos regione, siūlantis daugiau nei 30 olandų ir anglų kalbomis dėstomų bakalauro programų Antverpeno provincijoje.
 
Thomas More taikomųjų mokslų universiteto direktorius S. Coenen Lietuvoje viešėjo kartu su Belgijos karališkąja delegacija, kurios vienas iš tikslų buvo pristatyti ir geriau suprasti abiejų šalių aukštojo mokslo padėtį, aukštojo mokslo institucijų bendradarbiavimą su valdžios institucijomis ir tarptautiniais partneriais.
 
Antradienio vakarą Belgijos monarchai garbius svečius pakvietė į renginį Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, kuriame dalyvavo ir Kauno kolegijos Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Jolanta Valiaugienė bei Verslo fakulteto dekanė Dalia Ilevičienė.