Kada ėmėte domėtis fotografija?

Savo kelią pradėjau nuo redagavimo. Redagavau kitų žmonių nuotraukas ir vienu metu tiesiog sumąsčiau, kad norėčiau turėti savo nuotraukas, kurias galiu tvarkyti.

Kodėl pasirinkote dėstytojo kelią?

Man patinka suteikti žinias kitiems, nes tuomet kartu tobulėju ir pats. Nėra taip lengva mokinti kitus, dėl to kaskart tenka pasitikrinti savo žinias ir taip vis kažko išmokstu.

Giedrius Bagaliunas Citata

Dėstytojo karjera – malonumas ar kančia?

Vienas malonumas. Tai yra kasdienis iššūkis kur tu, vėlgi, pasitikrini save, mokaisi tai, kas ne tik dabar bus naudinga, bet galbūt ir ateityje. Tu suteiki naudos ir sau ir studentams.

Kuo būtumėte ar ką veiktumėte, jei nebūtumėte dėstytoju?

Norėčiau būti programuotoju, bent jau savo hobio metu. Esu pastebėjęs, kad net tokiame dalyke, kaip fotografija, programavimo įgūdžiai gali būti labai naudingi. Dėl to ir įdomu.

Savybė ar sugebėjimas, kurį norėtumėte įgyti?

Norėčiau kurti žaidimus. Manau, kad tos žinios, kurias įgavau fotografijoje, man šioje srityje labai pasitarnautų. Ir man pačiam tai teikia didelį malonumą.

Koks yra tobulas studentas?

Mylintis tą dalyką, kurį pasirinko studijuoti. Nes tada visi dalykai, kurie būtų netobuli apie jį, tampa tobulais, nes jis tiesiog stengiasi, nori, nebijo ir daro.

VTDK šiuo metu vyksta tiesioginis priėmimas, kurio metu dar net prieš egzaminus galima užsitikrinti studijų vietą kolegijoje. Daugiau informacijos rasite čia.