KAS? Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje (VTDK) balandžio 4-ąją startavo tiesioginis priėmimas.

KADA? Studentu galite tapti nuo dabar iki 2022 m. liepos 25 dienos.

KODĖL? Oi, čia priežasčių tikrai ne viena:

  • Visų pirma, puikiai žinome, kiek daug streso ir įtampos kelia baigiamieji egzaminai. Prieš laikant juos ir laukiant jų rezultatų, kamuoja įvairiausi klausimai: kaip man pasisekė? Ar įstosiu į aukštąją mokyklą? Kas bus, jei surinkau per mažai balų? Tiesioginis priėmimas skirtas šiam stresui nuimti – dėl išankstinės vietos kolegijoje rezervavimo atsiranda užtikrintumo jausmas.
  • Visų antra, stojantysis apie priėmimą į kolegiją sužino labai greitai, o ne laukia savaites ar mėnesius, kaip įprastai būna stojant bendrojo priėmimo metu. Užpildęs registracijos formą asmuo apie savo konkursinį balą sužino per vieną dieną.
  • Visų trečia, stojantiesiems, pasirašiusiems studijų sutartį į valstybės nefinansuojamas studijų vietas tiesioginio priėmimo metu iki 2022 m. liepos 25 d. ir baigus I-ąjį studijų semestrą vidurkiu ne mažesniu kaip 8, bus taikoma 200,00 Eur nuolaida antrojo studijų semestro studijų kainai.
  • Visų ketvirta, įstojimas į kolegiją tiesioginio priėmimo būdu neatima galimybės studijuoti valstybės finansuojamoje studijų vietoje. Asmenys, pasirašę valstybės nefinansuojamų studijų sutartį, toliau gali dalyvauti bendrojo priėmimo konkurse dėl valstybės finansuojamos vietos ir, gavę kvietimą studijuoti, gali pasirašyti naują studijų sutartį.

Taigi, nelauk vasaros, tapk studentu JAU DABAR. Plačiau apie šią unikalią galimybę rasi čia, o daugiau apie VTDK – čia.