„Tikrai ne vienas, ypatingai artėjant vasarai, mintimis grįžtame į studijų laikus, o galiausiai – į didįjį pasirinkimo metą, kuomet domėjomės studijomis ir rinkomės savąjį ateities kelią. Tad labai nesudėtinga susitapatinti su mokyklų abiturientais ir pajusti šį streso kupiną laikotarpį. Jį norisi palengvinti: atsakyti į visus neaiškumus bei sudėlioti visus taškus ant i, todėl ir nutarėme imtis veiksmų – iniciatyvos „VTDK Tavo mokykloje“, – mintis dėsto VTDK atstovas.

pristatymas mokykloms II

Pristatymo akimirka / VTDK nuotr.

Kolegijos bendruomenė jau aplankė ne vieną mokyklą tiek Vilniaus, tiek kitų Lietuvos miestų apskrityse: Panevėžio, Šiaulių ar Kauno. Susitikimo metu kalbama apie daug aktualių dalykų: pasikeitusią stojimų į aukštąsias mokyklas tvarką, egzaminų kalendorių, tiesioginio priėmimo galimybes, įvairias studijų kryptis, inžinerijos ir menų programų potencialą darbo rinkoje, stojamuosius egzaminus, stojamojo balo sandarą, skirtumus tarp universiteto ir kolegijos, o svarbiausia – atsakoma į visus abiturientų klausimus.

„Žinoma, laiko skiriame ir kolegijos gyvenimui. Juk čia studijuoti tikrai verta“, – šypsosi D. Aukštuolis.

Mokyklų atstovus, norinčius, kad į jų pamokas nuotoliniu būdų prisijungtų VTDK bendruomenės narys, kviečiame susisiekti su viešųjų ryšių specialistu Deividu Aukštuoliu: d.aukstuolis@vtdko.lt8 646 00 385.
Turintiems klausimų, susijusių su studijomis, visuomet į juos atsakys VTDK Studijų ir karjeros centras: priemimas@vtdko.lt.

pristatymas mokyklomsPristatymo akimirka / VTDK nuotr.