Dėl stojamųjų egzaminų, startuosiančių birželio 13 dieną. Juk jiems dar reikia pasiruošti! O pasiruošti galite su Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (VTDK) organizuojamais kursais:

- Parengiamieji piešimo kursai. Jų metu susipažinsi su objektų komponavimu, perpektyvų, proporcijų, paprastųjų formų briaunainių bei apvalių geometrinių formų konstravimo, natiurmorto ir kitomis piešimo subtilybėmis.

- Parengiamieji kompozicijos kursai. Šiuose mokymuose išmoksi objektų ir erdvės santykio, meninės raišmos priemonių, spalvų ir jų maišymo kompozicijoje, komponavimo būdų, ritmo bei stilizacijos.

- Fotografijos kursai. Jų metu įgytos žinios padės kūrybingai sukomponuoti fotografavimo kompozicijas, pasirinkti tinkamus fotografavimo parametrus, kokybiškai padaryti nuotraukų atranką.

Jei jaudiniesi ir nerimauji, ar tikrai sužibėsi stojamųjų egzaminų metu, nepraleisk kursų, padėsiančių įgyti reikalingų žinių, norint jaustis užtikrintai stojamuosiuose. Daugiau apie kursus, jų tvarkaraštį bei įkainius sužinok čia: https://vtdko.lt/kursai-stojantiesiems

O jei nori būti užtikrintas visu 100 procentų dėl įstojimo į aukštąją mokyklą, įstok į ją dabar! VTDK vis dar vyksta tiesioginis priėmimas, kuris užtikrins Tau vietą kolegijoje ir kartu leis dalyvauti atrankoje dėl valstybės finansuojamos vietos. Daugiau apie išskirtinę galimybę rasi čia: https://vtdko.lt/tiesioginis-priemimas-i-vtdk/tiesioginis-priemimo-zingsniai

VTDK – čia hobis virsta profesija!