Kauno kolegijos Technologijų fakultetas, augant technologijų srities specialistų poreikiui mūsų ir užsienio šalių darbo rinkose, šįmet siūlo stojantiesiems naują studijų programą – Infotroniką, kuri neatsiejama nuo šiandien ypač sparčios naujųjų informacinėmis ir telekomunikacinėmis technologijomis grįstų valdymo sistemų pažangos.
 
Studijuojantieji gilins robotikos sistemų, informacinių ir komunikacinių technologijų, atsinaujinančių energijos šaltinių žinias. „Šių specialistų Lietuvoje trūksta, todėl prognozuojame, kad studijų programa bus perspektyvi ir populiari“, – teigia Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotoja komunikacijai dr. N. Zinkevičienė.
 
Direktoriaus pavaduotoja pabrėžia, jog studijų programą realizuoti yra pilnai pasirengta: „Įsigijome reikalingą įrangą, atnaujinome praktinio mokymo aplinkas, o studijų programą rengė jauni kompetentingi dėstytojai, turintys reikalingą pasirengimą. Jie ir dėstys svarbiausius studijų krypties dalykus“.
 
Į pirmaisiais metais renkamą kursą planuojama priimti 32 stojančiuosius, įveikusių bendrojo priėmimo konkursą. Nuolatinės studijos truks 3,5 metų, o ištęstinės – 5 metus. Baigusiems studijas suteikiamas elektronikos ir inžinerijos krypties, robotikos ir kibernetikos šakos profesinio bakalauro laipsnis.
 

Išsamesnė informacija apie programą:

http://www.kaunokolegija.lt/stojantiesiems/studiju-programos/technologijos-mokslu-studiju-sritis/infotronika-nauja/