Kas dieną susiduriame su technologijomis ne tik „techniškai“ atlikdami konkretų darbą, bet ir „techniškai“ tvarkydami savo kasdienį gyvenimą. Šiandien technologijos vis labiau paklūsta žmogaus fantazijai ir jo novatoriškai saviraiškai. Kauno kolegijos Technologijų fakultetas siūlo plačias technologijų taikymo galimybes. Sėkmingai baigusiems studijas suteikiamas profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis.   Kauno kolegijos studentai

 
Aštuonios Kauno kolegijos Technologijų fakultete realizuojamos studijų programos racionaliai atspindi šiandieninius žmonių poreikius, o studentams sudaromos sąlygos tiek praktinių, tiek teorinių įgūdžių lavinimui. Technologijų fakulteto vadovai džiaugiasi, kad daugelis čia siūlomų programų yra unikalios savo lygmenyje, o kitose Lietuvos kolegijose tokių studijų programų nėra. Pasak KK Tecnologijų  fakulteto dekano Fausto Zubkos, kolegijos studentų profesiniai įgūdžiai vystomi sudarant trišales sutartis su pramonės įmonėmis ir suteikiant galimybę dirbti realiose darbo vietose. Pažangiems studentams sudaromos sąlygos patirties semtis užsienyje, nes Kauno kolegijos studentai turi galimybę išvykti į daugiau nei 100 mokymo institucijų visame pasaulyje.

Paklausiausia studijų programa – Multimedijos technologijos
Tik trečius metus Kauno kolegijoje realizuojama Multimedijos technologijų studijų programa šiuo metu yra pati paklausiausia fakultete. Būsimieji multimedijos inžinieriai mokosi grafinio dizaino, duomenų bazių valdymo, vizualizacijos ir simuliacijos, skaitmeninės spaudos, elektroninės leidybos subtilybių. Studentai išmoksta praktinius techninius įgūdžius derinti su estetinėmis subtilybėmis, orientuotis virtualia reklama ir informacija prisotintoje rinkoje. Ši studijų programa parengta kartu su multimedijos specialistais iš Danijos Odensės technikos koledžo vykdant ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį.
Kompiuterį ir knygą suartina Leidybos ir poligrafijos studijų programa. Specialybės paslapčių išmokusieji absolventai geba apdoroti medžiagą kompiuterinėmis leidybos programomis, rinkti, redaguoti, maketuoti, paruošti ją spaudai, tinkamai parinkti popierių, atlikti formų gamybos, spaudos ir apdailos darbus ir t.t. Kolegijos spaustuvėje studentai turi puikias sąlygas susipažinti su visomis technologinio proceso grandimis, dalyvauti gamybos procese. Joje praktikų ir laboratorinių darbų metu studentai dirba ofsetinės, skaitmeninės spaudos, šilkografijos, formų gamybos, brošiūravimo įranga. Technologijų fakulteto Leidybos ir poligrafijos katedros vedėja Daiva Sajek džiaugiasi, kad dauguma dėstytojų turi nemenką praktinio darbo patirtį, o dalis jų sėkmingai derina darbą kolegijoje su darbu poligrafijos įmonėse.
Plačios galimybės kompiuterių specialistams
Į kompiuteriją besigilinantys jaunuoliai, baigę Kompiuterinių tinklų administravimo studijų programą, išmoksta projektuoti, įdiegti, prižiūrėti ir plėtoti kompiuterių tinklus, eksploatuoti kompiuterių techninę ir programinę įrangą, administruoti tinklines operacines sistemas ar užtikrinti informacijos saugumą.
Įgiję kvalifikaciją absolventai dirba kompiuterinių tinklų administratoriais ir kompiuterių tinklų įrangos priežiūros specialistais įvairiuose biuruose, įmonėse, įstaigose ar organizacijose.
Automatinio valdymo studijų programą baigusieji jaunieji specialistai dirba automatinio valdymo sistemų inžinieriais ar automatinio valdymo sistemų diegimo ir priežiūros specialistais įvairiose gamybinėse ar automatines valdymo sistemas diegiančiose įmonėse. Profesinį bakalaurą įgiję  automatinio valdymo specialistai projektuoja, diegia ir aptarnauja automatinio valdymo sistemas, aptinka ir pašalina jų gedimus, programuoja valdiklius ir kompiuterius technologiniams procesams ar įrenginiams valdyti.

Dėmesys medienos ir maisto technologijoms
Baldų ir medienos gaminių gamybos programoje įgyjama naujų gaminių kūrimo žinių, mokomasi organizuoti naujo gamybos padalinio veikimą, vadovauti komandai, kontroliuoti technologinių operacijų ir produkcijos kokybę. Į panašias įmones interjero elementų gamybos technologais, inžinieriais  konstruktoriais įsidarbina ir baigusieji Interjero elementų konstravimo ir gamybos studijų programą. Būsimieji specialistai išklauso mechanikos, inžinerinės grafikos, interjero elementų gamybos dizaino, kokybės valdymo bei grafinio projektavimo modulius.
Daug dėmesio fakultete skiriama ir maisto technologijoms. Kauno kolegijoje specialybę įgiję būsimieji Maisto pramonės įmonės technologai dirba augalinio arba gyvūninio maisto technologijų ir įrenginių srityse. Įgyta kvalifikacija leidžia savarankiškai įvertinti situaciją bei priimti teisingus sprendimus, susijusius su maisto pramonės žaliavų, medžiagų ir produkcijos kokybės vertinimu, technologinio proceso projektavimu, maisto produktų gamybos technologinių procesų valdymu ar maisto pramonės įmonės veiklos organizavimu.
Pagal Viešojo maitinimo technologijos studijų programą rengiami specialistai sėkmingai dirba gamybos vadovais, technologais viešojo maitinimo įmonėse, kavinėse, restoranuose, viešbučių maitinimo padaliniuose. Studijų metu įgyjamos organizavimo, apskaitos, finansų, marketingo, teisės žinios leidžia studentams dirbti firmų ir įmonių vadovais, vadybininkais ar pradėti savo verslą.
KK Technologijų fakulteto vadovai pripažįsta, jog nuolatos atsiranda naujų studijų programų poreikis. Dar šiais metais bus pradėta realizuoti Maisto saugos studijų programa. Pasak dekano Fausto Zubkos, artimiausioje ateityje Technologijų fakultetas numato gerinti realizuojamų studijų programų kokybę, vystyti studijų programų tarptautiškumą, stiprinti ryšius su pramone siekiant, kad fakultete realizuojamos studijų programos atlieptų pramonės, rinkos bei socialinius interesus.