Klauskite visko apie VGTU


Linas
Sveiki, kaip lama bpo tinklapyje stojant į jūsų universiteta(vnf) pažymėti, kad gautum 0,5(VGTU partnerių gimnazijų absolventams) prie konkursinio balo?
Studijos VGTU
Linas rašė: Sveiki, kaip lama bpo tinklapyje stojant į jūsų universiteta(vnf) pažymėti, kad gautum 0,5(VGTU partnerių gimnazijų absolventams) prie konkursinio balo?
Laba diena, Šie balai bus pridėti automatiškai.
Studijos VGTU
Simas rašė: Sveiki, koks paskutinio įstojusio į vf kūrybinės industrijos, pramogų industrijos, ir renginių inžinerijos 2020 ir 2019 metais, ačiū iškart.
Sveiki, Paskutinio įstojusiojo į vf vietą 2020 m. balą galite rasti prie programų aprašymo https://vilniustech.lt/stojantiesiems/bakalauro-ir-vientisosios-studijos/studiju-programos/317451
Augustas2002
Sveiki, koks buvo 2019 metų įstojusio i Orlaivių pilotavimą žemiausias balas(VF vieta)?
Studijos VGTU
Augustas2002 rašė: Sveiki, koks buvo 2019 metų įstojusio i Orlaivių pilotavimą žemiausias balas(VF vieta)?
Sveiki, 2019 m. į orlaivių pilotavimo lėktuvų speacializaciją, mažiausias konkursinis balas į vf vietą buvo 8,26, į sraigtasparnių specializaciją - 7,84
Linas
Sveik dar kart, ar į vnf jeigu tu nesieki 5,4 tarkim 5,2 ar yra pridedamas tas 0,5, nes kažkur skaičiau kad papildomi balai pridedami tik jei stojantysis peržengė min 5,4 į universitetinės studijas?
Studijos VGTU
Linas rašė: Sveik dar kart, ar į vnf jeigu tu nesieki 5,4 tarkim 5,2 ar yra pridedamas tas 0,5, nes kažkur skaičiau kad papildomi balai pridedami tik jei stojantysis peržengė min 5,4 į universitetinės studijas?
Laba diena, Už partnerines mokyklas papildomi balai pridedami tik pasiekus 5,4.
Linas
Kur būtų galima rasti 2019m įstojusių mažiausia konkursinį balą į vf
Studijos VGTU
Linas rašė: Kur būtų galima rasti 2019m įstojusių mažiausia konkursinį balą į vf
Sveiki, Gal turite leidinį "Bakalauro studijos VGTU 2020-2021 m"? Ten galėtumėte rasti 2019 m. priėmimo statistiką.
Linas
Studijos VGTU rašė: Linas rašė: Kur būtų galima rasti 2019m įstojusių mažiausia konkursinį balą į vfSveiki, Gal turite leidinį "Bakalauro studijos VGTU 2020-2021 m"? Ten galėtumėte rasti 2019 m. priėmimo statistiką.
Deja neturiu. Internete nepavyksta rasti. Gal jau netyčia turėtumete?
Studijos VGTU
Linas rašė: Studijos VGTU rašė: Linas rašė: Kur būtų galima rasti 2019m įstojusių mažiausia konkursinį balą į vfSveiki, Gal turite leidinį "Bakalauro studijos VGTU 2020-2021 m"? Ten galėtumėte rasti 2019 m. priėmimo statistiką.Deja neturiu. Internete nepavyksta rasti. Gal jau netyčia turėtumete?
Sveiki, kokių programų konkursiniai balai domina?
Linas
Studijos VGTU rašė: Linas rašė: Studijos VGTU rašė: Linas rašė: Kur būtų galima rasti 2019m įstojusių mažiausia konkursinį balą į vfSveiki, Gal turite leidinį "Bakalauro studijos VGTU 2020-2021 m"? Ten galėtumėte rasti 2019 m. priėmimo statistiką.Deja neturiu. Internete nepavyksta rasti. Gal jau netyčia turėtumete?Sveiki, kokių programų konkursiniai balai domina?
Mane domina konkursiniai balai min I VF 2019, kūrybinės industrijos, ir ekonomikos inžinerija.
Studijos VGTU
Linas rašė: Studijos VGTU rašė: Linas rašė: Studijos VGTU rašė: Linas rašė: Kur būtų galima rasti 2019m įstojusių mažiausia konkursinį balą į vfSveiki, Gal turite leidinį "Bakalauro studijos VGTU 2020-2021 m"? Ten galėtumėte rasti 2019 m. priėmimo statistiką.Deja neturiu. Internete nepavyksta rasti. Gal jau netyčia turėtumete?Sveiki, kokių programų konkursiniai balai domina?Mane domina konkursiniai balai min I VF 2019, kūrybinės industrijos, ir ekonomikos inžinerija.
2019 m. kūrybinių industrijų minimalus konkursinis balas vf vietai buvo 7,24 ekonomikos inžinerijos 7,23
Whyny
Vienas iš stojimo reikalavimų yra turėti - "penkių dalykų geriausių metinių įvertinimų aritmetinis vidurkis, kuris, suapvalintas iki sveiko skaičiaus, turi būti ne mažesnis negu 7, iš šių privalomų mokytis dalykų". Klausimas - ar skaitosi B lygio dalykai?
Studijos VGTU
Whyny rašė: Vienas iš stojimo reikalavimų yra turėti - "penkių dalykų geriausių metinių įvertinimų aritmetinis vidurkis, kuris, suapvalintas iki sveiko skaičiaus, turi būti ne mažesnis negu 7, iš šių privalomų mokytis dalykų". Klausimas - ar skaitosi B lygio dalykai?
Sveiki, lygis įtakos neturi. Tinka ir B lygis
Lina
Kiek studentų 2020 m buvo priimta ir kiek buvo pateikta prašymų į Statybos inžineriją? Kiek konkrečiai merginų mokosi šios specialybės?
Studijos VGTU
Lina rašė: Kiek studentų 2020 m buvo priimta ir kiek buvo pateikta prašymų į Statybos inžineriją? Kiek konkrečiai merginų mokosi šios specialybės?
Sveiki, 2020 m. į statybos inžinerijos programą buvo priimta 70 studentų. Merginos sudarė apie 25 %
Augustas2002
Sveiki, kiek buvo pakviesta studijuot Orlaiviu Pilotavimą(lėktuvus)? Ir jei jau aišku, kokiu mažiausiu balu buvo priimta(-as)?
Studijos VGTU
Augustas2002 rašė: Sveiki, kiek buvo pakviesta studijuot Orlaiviu Pilotavimą(lėktuvus)? Ir jei jau aišku, kokiu mažiausiu balu buvo priimta(-as)?
Sveiki, Viso buvo pakviesta 19. 13 į lėktuvų specializaciją, mažiausias konkursinis balas 8,33 ir 6 į sraigtasparnių specializaciją, mažiausias konkursinis balas 7,56
Tadas
Kaip vyksta studijos ištesninės nuotolinės studijos? Studentai pusę medžiagos studijuoja savarankiškai, o pusę laiko dirba su dėstytojais?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]