Klauskite visko apie VGTU


Augutė
Sveiki, pernai įstojo 4 mokiniai į geodeziją ir geoinformatiką. O kiek stojo iš viso į šią studijų programą?
Studijos VGTU
Augutė rašė: Sveiki, pernai įstojo 4 mokiniai į geodeziją ir geoinformatiką. O kiek stojo iš viso į šią studijų programą?
Sveiki, buvo pateikta 42 prašymai bet kuriuo pageidavimu.
Romas
Sveiki, Ar pas Jus yra nuotolinės studijos magistre, ir kur jas galima rasti, ir kaip juos vyksta? Ar tokios studijose suteikiamas valstybės finansavimas?
Studijos VGTU
Romas rašė: Sveiki, Ar pas Jus yra nuotolinės studijos magistre, ir kur jas galima rasti, ir kaip juos vyksta? Ar tokios studijose suteikiamas valstybės finansavimas?
Laba diena, Yra nekilnojamojo turto valdymo ištęstinės nuotolinės magistrantūros studijose. Jose yra ir valstybės finansuojamų vietų.Ištęstinės studijos nuotoliniu būdu vyksta pagal sudarytą tvarkaraštį. Užsiėmimų skaičius nustatomas pagal programoje numatytą valandų skaičių, per visą semestrą išdėstoma tolygiai. Ne mažiau kaip 50 % jų vyksta vaizdo konferencijų būdu. Į juos pageidaujantys studentai gali atvykti ir bendrauti su dėstytojais gyvai. Su dėstytoju galima bendrauti elektroniniu būdu (vaizdo konferencijos, elektroninis paštas, diskusijų kambariai), telefonu arba atvykti į universitetą konsultuotis dėstytojo budėjimo valandomis. Sesijos metu egzaminai laikomi VILNIUS TECH patalpose. Iš anksto pranešus ir gavus fakulteto dekano leidimą, egzaminus galima laikyti ir nuotoliniu būdu. Dar yra siūlomos intensyviosios magistrantūros studijos. Plačiau galite paskaityti https://vilniustech.lt/stojantiesiems/magistranturos-studijos/studiju-programos/intensyviosios-studijos/318253
Gabija
Sveiki, Įdomu, ar egzamino laikymas komisijoje automatiškai panaikina tavo VF (valstybės finansuojamą) vietą universitete ir nuo rugsėjo mėnesio turi mokėti už mokslą?
Studijos VGTU
Gabija rašė: Sveiki, Įdomu, ar egzamino laikymas komisijoje automatiškai panaikina tavo VF (valstybės finansuojamą) vietą universitete ir nuo rugsėjo mėnesio turi mokėti už mokslą?
Laba diena, Dėl valstybės finansuojamų vietų rotacijos, geriausiai teirautis dekanate, kadangi darbuotojai geriausiai žino Jūsų ir bendrą grupės/srauto situaciją.
Herkus
Sveiki, koks buvo 2020m. mažiausias įstojusio į ekonomikos inžinerijos bakalauro studijas VF vietoje konkursinis balas?
Studijos VGTU
Herkus rašė: Sveiki, koks buvo 2020m. mažiausias įstojusio į ekonomikos inžinerijos bakalauro studijas VF vietoje konkursinis balas?
Sveiki, Paskutiniojo įstojusiojo į ekonomikos inžinerijos valstybės finansuojamą vietą konkursinis balas buvo 5,47
Viltė
Sveiki, magistro studijos. Ekonomikos inžinerija. Kriptys finansai. Pasirinkus studijuoti liet. Kalba. Ar visos paskaitos vyks liet. Kalba?
Studijos VGTU
Viltė rašė: Sveiki, magistro studijos. Ekonomikos inžinerija. Kriptys finansai. Pasirinkus studijuoti liet. Kalba. Ar visos paskaitos vyks liet. Kalba?
Laba diena, Finansų ekonomikos dalis dalykų dėstoma lietuvių, dalis – anglų kalba.
Raimonda
Sveiki. Ar šiais metais primate i išlyginamasias studijas geodezijos? Kur rasti informacija apie stojimo eiga?
Studijos VGTU
Raimonda rašė: Sveiki. Ar šiais metais primate i išlyginamasias studijas geodezijos? Kur rasti informacija apie stojimo eiga?
Laba diena, Šiuo metu vyksta prašymų registravimas. Daugiau informacijos https://vilniustech.lt/stojantiesiems/kolegiju-absolventams/priemimo-eiga-etapai/87998
Tadas
Sveiki, įstojau į VGTU VF magistro studijas, bet noriu jas nutraukti neprasidėjus mokslo metams. Ar reiks už šias studijas sumokėti?
Studijos VGTU
Tadas rašė: Sveiki, įstojau į VGTU VF magistro studijas, bet noriu jas nutraukti neprasidėjus mokslo metams. Ar reiks už šias studijas sumokėti?
Sveiki, jei studijas nutrauksite iki rugpjūčio 31 d., mokėti nereikės. Jei tikrai ketinate nutraukti, tai geriau nedelsti.
Lukas
Sveiki, kiek praėjusiais metais buvo pateikta prašymu į vf multimedija ir kompiuterini dizainą?
Studijos VGTU
Lukas rašė: Sveiki, kiek praėjusiais metais buvo pateikta prašymu į vf multimedija ir kompiuterini dizainą?
Sveiki, šios programos vf vietą buvo nurodę 272 stojantieji
Augustas2002
Sveiki, kiek šiais metais prašymų į Orlaivių pilotavimą ir kiek preliminariai bus laisvų vietų?
Augustas2002
Augustas2002 rašė: Sveiki, kiek šiais metais prašymų į Orlaivių pilotavimą ir kiek preliminariai bus laisvų vietų?
Pridėsiu, būtų įdomu ir kiek praeitais metais buvo stojusių!
Studijos VGTU
Augustas2002 rašė: Augustas2002 rašė: Sveiki, kiek šiais metais prašymų į Orlaivių pilotavimą ir kiek preliminariai bus laisvų vietų?Pridėsiu, būtų įdomu ir kiek praeitais metais buvo stojusių!
Laba diena, 2020 m. į orlaivių pilotavimo programą buvo priimti 22 studentai. Šių metų stojimo statistika bus pasibaigus priėmimui.
Simas
Sveiki, koks paskutinio įstojusio į vf kūrybinės industrijos, pramogų industrijos, ir renginių inžinerijos 2020 ir 2019 metais, ačiū iškart.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]