Klauskite visko apie VGTU


Studijos VGTU
Jei neturite matematikos egzamino įvertinimo, tada vietoj įvertinimo skaičiuojant konkursinį balą bus rašomas 0. Į mokamas studijas konkursinis balas paprastai būna mažesnis. Bandyti tikrai galite, jei nepavyks bendruoju priėmimu, rugpjūtį vyks papildomas priėmimas į likusias laisvas mokamas vietas.
Darius
Kiek balu reiktų, kad įstotčiau į finansuojamas telekomunikacijų studijas.Planuoju surinkt 16.
mifstudent
Kazka idomesnio apie taikomaja statsitika magistrantura. Baigiu mif matematika, kokie sansai istot? vidurkis ne pats auksciausias.
Studijos VGTU
Darius rašė:
Kiek balu reiktų, kad įstotčiau į finansuojamas telekomunikacijų studijas.Planuoju surinkt 16.

Paskutinio įstojusio į telekomunikacijų inžinerijos valstybės finansuojamą vietą konkursinis balas buvo 13,84. Tai jei surinksite apie 16, manau tikrai įstosite.
Studijos VGTU
mifstudent rašė: Kazka idomesnio apie taikomaja statsitika magistrantura. Baigiu mif matematika, kokie sansai istot? vidurkis ne pats auksciausias.
Yra Taikomosios statistikos magistrantūros studijų programa. Konkursinis balas paskutinio įstojusio į vf vietą buvo 9,87, į mokamą - 9,38. Tačiau balas skaičiuojamas ne tik iš jūsų vidurkio, imamas dar ir laidos svertinis vidurkis, tai manau bandyti tikrai verta, juo labiau, kad už prašymo pildymą mokėti nereikia.
Andrejjus
Koks buvo 2012 metais maziausias konkursinis balas i ekonomika vnf?
Studijos VGTU
Andrejjus rašė: Koks buvo 2012 metais maziausias konkursinis balas i ekonomika vnf?
Konkursinis balas paskutinio įstojusio į Ekonomikos inžinerijos mokamą vietą buvo 7,52.
Gustė
Laba diena, kokia pramogų industrijos kaina metams? Kuriame mieste yra fakultetas? Kaip manote ar daug stojančių bus?
Studijos VGTU
Gustė rašė: Laba diena, kokia pramogų industrijos kaina metams? Kuriame mieste yra fakultetas? Kaip manote ar daug stojančių bus?
Laba diena, Pramogų industrijų metinė studijų kaina yra 3892Lt, Fakultetas yra Vilniaus mieste. Kadangi ši programa yra nauja, o Kūrybinės industrijos sulaukė didelio susidomėjimo, todėl galiu spėti, kad ir ši programa bus įvertinta panašiai. Jei Jus domina Pramogų industrijos, tai prašyme siūlau įrašyti ir Kūrybines.
Tomas
Labas vakaras, norėjau pasiteirauti, ar galima stoti į specialybę, pvz elektronikos inžineriją, nelaikius fizikos egzamino, o turint tik metinį B lygio pažymį? Dėkoju iš anksto.
Studijos VGTU
Tomas rašė: Labas vakaras, norėjau pasiteirauti, ar galima stoti į specialybę, pvz elektronikos inžineriją, nelaikius fizikos egzamino, o turint tik metinį B lygio pažymį? Dėkoju iš anksto.

Sveiki, stojant į elektronikos inžineriją konkursiniam balui skaičiuoti neesant egzamino pažymiui, imamas fizikos metinis pažymys. Taigi stoti tikrai galima :)
Konkursinį balą galite pasiskaičiuoti su mūsų skaičiuokle
http://goo.gl/cS7kq
vgtuu
Sveiki,norėjau pasiteirauti ar įmanoma įstoti į Elektronikos Inžineriją į valstybės finansuojamą vietą išlaikius: Lietuviu Kalbos valstybinį egzaminą 37% Matematikos valstybinis egzaimas 55% Fizikos valstybinis egzaimas 50% Ačiū.
Aurimas
Sveiki, kaip manote ar butų įmanoma istoti įstoti i VF statybos inžinerijos nuolatines studijas turint 13,78 konkursinį balą?
student1
Sveiki, ar būtų įmanoma gauti valstybės finansuojamą vietą stojant į verslo vadybą su ~16 konkursiniu balu ?
Studijos VGTU
vgtuu rašė: Sveiki,norėjau pasiteirauti ar įmanoma įstoti į Elektronikos Inžineriją į valstybės finansuojamą vietą išlaikius: Lietuviu Kalbos valstybinį egzaminą 37% Matematikos valstybinis egzaimas 55% Fizikos valstybinis egzaimas 50% Ačiū.
Sveiki, Jūsų konkursinis balas būtų 14,34. Dar skaičiuojant balą būtų imamas ir užsienio kalbos metinis pažymys. Pernai paskutinio įstojusio į Elektronikos inžinerijos vf vietą konkursinis balas buvo 12,80. Taigi, įstoti tikrai įmanoma.
Studijos VGTU
Aurimas rašė: Sveiki, kaip manote ar butų įmanoma istoti įstoti i VF statybos inžinerijos nuolatines studijas turint 13,78 konkursinį balą?

Sveiki, Aurimai,
manau, kad būtų įmanoma, nes jeigu žiūrėtumėm praeitų metų statistiką, tai paskutinio įstojusio į statybos inžinerijos VF vietą konkursinis balas buvo 12,54.
Studijos VGTU
student1: Sveiki, ar būtų įmanoma gauti valstybės finansuojamą vietą stojant į verslo vadybą su ~16 konkursiniu balu ?

Sveiki, Jūsų balas nėra mažas, tačiau kad įstosite į VF vietą, šansų nedaug. Nes paprastai, kaip ir praeitais metais, paskutinio įstojusio į verslo vadybos VF vietą konkursinis balas buvo 18,24.
tamari
Sveiki, norėjau paklausti ar įmanoma įstoti į VF vietą ekonomikos inžineriją, jeigu konkursinis balas 17.6?
Studijos VGTU
tamari rašė: Sveiki, norėjau paklausti ar įmanoma įstoti į VF vietą ekonomikos inžineriją, jeigu konkursinis balas 17.6?
Sveiki, galimybę įstoti tikrai turite, nes praeitais metais paskutinio įstojusio į ekonomikos inžinerijos VF vietą konkursinis balas buvo 17,58. Šiais metais balai gali būti ir žemesni.
Ana
Ar įmanoma įstoti į architektūrą (VGTU) į vnf, jei mano konkursinis balas yra ~ 16,72 ? Ar verta pildyti prašymus kitur, nors noriu studijuoti architektūrą?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]