Klauskite visko apie VGTU


Studijos VGTU
Tadas rašė: Kaip vyksta studijos ištesninės nuotolinės studijos? Studentai pusę medžiagos studijuoja savarankiškai, o pusę laiko dirba su dėstytojais?
Sveiki, Ištęstinės studijos nuotoliniu būdu vyksta pagal sudarytą tvarkaraštį. Užsiėmimų skaičius nustatomas pagal programoje numatytą valandų skaičių, per visą semestrą išdėstoma tolygiai. Ne mažiau kaip 50 % jų vyksta vaizdo konferencijų būdu. Į juos pageidaujantys studentai gali atvykti ir bendrauti su dėstytojais gyvai. Su dėstytoju galima bendrauti elektroniniu būdu (vaizdo konferencijos, elektroninis paštas, diskusijų kambariai), telefonu arba atvykti į universitetą konsultuotis dėstytojo budėjimo valandomis. Sesijos metu egzaminai laikomi VILNIUS TECH patalpose. Iš anksto pranešus ir gavus fakulteto dekano leidimą, egzaminus galima laikyti ir nuotoliniu būdu.
Aušra
Sveiki, norejau pasiteirauti, jeigu įstoji į magistrą, pirmą pusmetį baigi be skolų ir nutrauki studijas dar neprasidejus antram pusmečiui, ar tokiu atveju valstybės finansuojama vieta prarandama (tarkim jei kitais metais nori stoti į kitą studijų programą)?
Studijos VGTU
Aušra rašė: Sveiki, norejau pasiteirauti, jeigu įstoji į magistrą, pirmą pusmetį baigi be skolų ir nutrauki studijas dar neprasidejus antram pusmečiui, ar tokiu atveju valstybės finansuojama vieta prarandama (tarkim jei kitais metais nori stoti į kitą studijų programą)?
Sveiki, Pagal Mokslo ir studijų įstatymą, pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą nebegalėsite, jei "surinksite" daugiau nei pusę visų studijų kreditų.
Jonas
Sveiki, kokie buvo mažiausi konkursiniai balai 2020 ir 2021m. stojant į VF vietą taikomojo dirbtinio intelekto ir moderniųjų technologijų matematikos studijų programose?
Studijos VGTU
Jonas rašė: Sveiki, kokie buvo mažiausi konkursiniai balai 2020 ir 2021m. stojant į VF vietą taikomojo dirbtinio intelekto ir moderniųjų technologijų matematikos studijų programose?
Sveiki, 2021 m. mažiausią konkursinį balą į valstybės finansuojamą vietą galite matyti prie programų aprašų https://vilniustech.lt/stojantiesiems/bakalauro-ir-vientisosios-studijos/studiju-programos/317451, jei balo nėra, vadinasi 2021 m. į šią programą priėmimas nevyko.
Robertas
Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar mokantis valstybės finansuojamoje orlaivių pilotavimo studijų programoje vyksta rotacija? Pavyzdžiui jei mano vidurkis būtų 8, o visos grupės virš 8 ar aš dalyvaučiau rotacijoje? Ačiū.
Studijos VGTU
Robertas rašė: Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar mokantis valstybės finansuojamoje orlaivių pilotavimo studijų programoje vyksta rotacija? Pavyzdžiui jei mano vidurkis būtų 8, o visos grupės virš 8 ar aš dalyvaučiau rotacijoje? Ačiū.
Laba diena, Šiuo klausimu geriau teirautis dekanate, kadangi jie geriausiai žino esamą situaciją.
Tomas
Sveiki, ar neišlaikius valstybinio lietuvių kalbos brandos egzamino yra galimybė įstoti į VGTU valstybės nefinansuojamas studijas Transporto inžinerijos fakultete? Ačiū.
Studijos VGTU
Tomas rašė: Sveiki, ar neišlaikius valstybinio lietuvių kalbos brandos egzamino yra galimybė įstoti į VGTU valstybės nefinansuojamas studijas Transporto inžinerijos fakultete? Ačiū.
Sveiki, Neišlaikius lietuvių kalbos valstybinio egzamino, bet surinkus minimalų reikalaujamą konkursinį balą, galite pretenduoti į valstybės nefinansuojamą vietą.
Tomas
Sveiki, ar stojant į VNF studijas irgi taikomas minimalus konkursinis balas ir/ar metinių pažymių vidurkis?
Tomas
Tomas rašė: Sveiki, ar stojant į VNF studijas irgi taikomas minimalus konkursinis balas ir/ar metinių pažymių vidurkis?
Atsiprašau, neatsakinėkite, atsakymą matau aukščiau :)
Jonas
Sveiki kiek mokinių stojo šiemet į automatika?
Studijos VGTU
Jonas rašė: Sveiki kiek mokinių stojo šiemet į automatika?
Laba diena, 2021 m. į automatikos studijų programą buvo priimta 17 studentų.
Jonas
Sveiki, norėjau paklausti, koks buvo stojamasis balas į magistrantūros studijų programą "Taikomoji statistika" 2020 ir 2021 ir kiek studentų buvo priimta.
Vilnius TECH
Laba diena, 2021 m. buvo priimti 8 studentai, paskutiniojo įstojusiojo į vf vietą balas buvo 8,99. 2020 m. buvo priimti 9 studentai, paskutiniojo įstojusiojo į vf vietą balas buvo 8,79. Balas tai nėra vien tik bakalauro įvertinimų vidurkis. Konkursinio balo skaičiavimo metodiką galite rasti https://vilniustech.lt/stojantiesiems/magistranturos-studijos/stojimo-tvarka/-konkursiniai-balai/390
Tomas
Sveiki, baigus kolegiją yra galimybė rinktis VGTU išlyginamąsias studijas. Ar yra panaši galimybė, baigus Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklą? Arba aplamai kokios galimybės ir reikalavimai, norint studijuoti VGTU Tech, pabaigus Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklą. Ačiū.
Vilnius TECH
Tomas rašė: Sveiki, baigus kolegiją yra galimybė rinktis VGTU išlyginamąsias studijas. Ar yra panaši galimybė, baigus Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklą? Arba aplamai kokios galimybės ir reikalavimai, norint studijuoti VGTU Tech, pabaigus Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklą. Ačiū.
Sveiki, Jei diplomas yra profesinio bakalauro - tuomet galima tęsti studijas išlyginamosiose ar papildomosiose studijose. Jei tai yra aukštesniojo ar profesinio mokslo diplomas - tuomet tik studijos nuo pirmo kurso.
Justas
Sveiki, kur būtų galima rasti konkursinių balų statistiką, kurioje būtų nurodyta pirmo ir paskutinio įstojusio asmens stojamieji balai?
Vilnius TECH
Justas rašė: Sveiki, kur būtų galima rasti konkursinių balų statistiką, kurioje būtų nurodyta pirmo ir paskutinio įstojusio asmens stojamieji balai?
Sveiki, https://vilniustech.lt/stojantiesiems/bakalauro-ir-vientisosios-studijos/studiju-programos/317451 prie kiekvienos programos galite rasti paskutiniojo įstojusiojo į valstybės finansuojamą vietą konkursinį balą.
:))
Sveiki, Domina išlyginamosios studijos po kolegijos. Noriu pasiteirauti - kaip paskaičiuoti konkursinį balą? Radau informaciją - https://vilniustech.lt/stojantiesiems/kolegiju-absolventams/-konkursinio-balo-sandara/422, tačiau mano diplome nėra nustatyto vidurkio. Kaip tuomet paskaičiuoti? Sudėti visų dalykų įvertinimus ir dalinti iš dalykų skaičiaus? Ar pagal kreditus dauginti ir dalinti iš bendro kreditų skaičiaus? Reikia įtraukti baigiamojo darbo įvertinimą? Taip pat stojant į išlyginamasias studijas - yra galimybė patekti į VF vietą? Ačiū :)

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]