Klauskite visko apie VGTU


ITechno
Sveiki, gal galėtumėte paaiškinti esminį skirtumą tarp Informacinių technologijų bei Informacinių sistemų studijų krypčių?:) Dėkoju.
Monika
Sveiki,kuo skiriasi papildomosios studijos nuo išlyginamųjų?
Studijos VGTU
ITechno rašė: Sveiki, gal galėtumėte paaiškinti esminį skirtumą tarp Informacinių technologijų bei Informacinių sistemų studijų krypčių?:) Dėkoju.
Sveiki, Informacinių sistemų programos tikslas – ne tik parengti informatiką gerai išmanančius informacinių sistemų specialistus, bet ir suteikti jiems vadybos, ekonomikos, finansų pagrindus. Tokie specialistai moka kurti, diegti ir tobulinti informacines sistemas bei jų dalis. Jie geba projektuoti, programuoti ir diegti modernias informacines sistemas ir duomenų bazes, moka apdoroti duomenis ir juos analizuoti. Informacinių technologijų studijų programa suteiks žinių apie šiuolaikines informacines technologijas, informacines ir grafines sistemas, kompiuterių tinklus. Pagal programą parengti informatikos specialistai gaus ir ekonomikos, teisės, verslo pagrindus. Programos studentai gali specializuotis IT centrams skirtoje Informacinių technologijų arba IT paslaugas ir infrastruktūrą finansų sričiai pritaikančioje Finansinių technologijų srityse.
Studijos VGTU
Monika rašė: Sveiki,kuo skiriasi papildomosios studijos nuo išlyginamųjų?
Sveiki, Baigus papildomąsias studijas, išduodama pažyma, kuri suteikia teisę tęsti studijas magistrantūroje. Baigus išlyginamąsias studijas-suteikiamas universitetinis bakalauro laipsnis.
Klausimas
Sveiki, Norėčiau sužinoti ar liko vf vietų studijų programoje:Transporto inžinerinė ekonomika ir logistika? Ir su kokiu mažiausiu balu šiais metais priėmete į vf vietą?
Studijos VGTU
Klausimas rašė: Sveiki, Norėčiau sužinoti ar liko vf vietų studijų programoje:Transporto inžinerinė ekonomika ir logistika? Ir su kokiu mažiausiu balu šiais metais priėmete į vf vietą?
Laba diena, Kiek ir kur likos laisvų vf vietų sužinosime tik pasibaigus sutarčių pasirašymui, t.y. rugpjūčio 27 d. Papildomas priėmimas vyks rugpjūčio 28-31 d.
Jonas
Sveiki,ar per papildomą priėmima galima įstoti į mokama vieta su 4.19 balų?
Studijos VGTU
Jonas rašė: Sveiki,ar per papildomą priėmima galima įstoti į mokama vieta su 4.19 balų?
Laba diena, Ir papildomo priėmimo metu minimalus konkursinis balas bus 5,4.
Tomas
Sveiki, koks buvo paskutinis konkursinis balas paskutinio istojusio i Kurybines Industrijjas vf istestine programa? Dekoju
Studijos VGTU
Tomas rašė: Sveiki, koks buvo paskutinis konkursinis balas paskutinio istojusio i Kurybines Industrijjas vf istestine programa? Dekoju
Laba diena, 5,79
Klausimas
Sveiki,norėčiau pasiteirauti kada nemokamai galima baigti studijas (išstoti)?Ir jeigu neišlaikei egzaminų kokia kaina būtų (1 neišlaikyto egzamino),jeigu nori baigti studijas?
Studijos VGTU
Klausimas rašė: Sveiki,norėčiau pasiteirauti kada nemokamai galima baigti studijas (išstoti)?Ir jeigu neišlaikei egzaminų kokia kaina būtų (1 neišlaikyto egzamino),jeigu nori baigti studijas?
Laba diena, Geriausiai Jūsų situaciją žino ir į šį klausimą atsakytų dekanate.
lynxyz
Sveiki, esu VF pirmakursis VGTU universitete ir studijuoju informacines sistemas. Turiu klausimą, ar galima perstoti į VGTU architektūra ir jeigu taip, ką turėčiau žinoti. Dėkoju
Studijos VGTU
lynxyz rašė: Sveiki, esu VF pirmakursis VGTU universitete ir studijuoju informacines sistemas. Turiu klausimą, ar galima perstoti į VGTU architektūra ir jeigu taip, ką turėčiau žinoti. Dėkoju
Sveiki, Norint stoti į architektūrą - Jums reikia dalyvauti 2021 m. Bendrajame (Lamabpo) priėmime, kadangi stojant į architektūrą yra stojamasis egzaminas.Taip pat kreipkitės į dekanatą, kad padėtų nuspręsti kada geriau nutraukti studijas (ar jau dabar, ar tik tuo atveju, kai įstosite į architektūrą)
Tadas
Sveiki. Esu 3 kurso studentas. Ar įmanoma dar pereiti į vf vietą. Mano vidurkis 9,6. Į ka atsižvelgiama yra? Ar man reikia geriau mokintis už studentus mano studijos programoje, kurie vf yra? Bet esminis klausimas yra, ar man dėl šio dalyko reikia kreiptis į dekanatą ar man patys parašys, jei atrinks?
Alma
Ar 3 kurse dar galima gauti studijų kompensaciją? Kokia ji būna ir kaip ją galima gauti?
Studijos VGTU
Tadas rašė: Sveiki. Esu 3 kurso studentas. Ar įmanoma dar pereiti į vf vietą. Mano vidurkis 9,6. Į ka atsižvelgiama yra? Ar man reikia geriau mokintis už studentus mano studijos programoje, kurie vf yra? Bet esminis klausimas yra, ar man dėl šio dalyko reikia kreiptis į dekanatą ar man patys parašys, jei atrinks?
Laba diena, Geriausiai situaciją žino ir į šiuos klausimus atsakys dekanato darbuotojai.
Studijos VGTU
Alma rašė: Ar 3 kurse dar galima gauti studijų kompensaciją? Kokia ji būna ir kaip ją galima gauti?
Laba diena, dėl galimybės gauti stipendiją, reikia teirautis dekanate arba Studijų direkcijoje.
Stanislovas
Ar studijos nuo balandžio pradžios tikrai vyks mišriu būdu?
Studijos VGTU
Stanislovas rašė: Ar studijos nuo balandžio pradžios tikrai vyks mišriu būdu?
Laba diena, Dėl studijų būdo nuo balandžio mėnesio, Jums gali atsakyti dekanate.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]