Klauskite visko apie VGTU


Administratorius
Čia galite užduoti klausimus apie priėmimą į Vilniaus Gedimino technikos universitetą
migluskia
Norėčiau sužinoti, kokių egzaminų reikia stojant į bioinžineriją. Taip pat, koks praeitų metų mažiausias konkusinis balas stojant į bioinžineriją vf?
Giedraitienė
Sveiki, Stojant į bioinžineriją reikia išlaikyti matematikos, lietuvių kalbos ir chemijos egzaminus, tačiau jei chemijos egzamino nelaikysite, tai vietoj egzamino įvertinimo bus imamas metinis pažymys. Praeitų metų minimalus konkusinis balas stojant į bioinžinerijos vf vietą buvo 13,86.
gretukas32
Norejau paklausti kokio maziausio balo reiketu istoti i nemokamas studijas (architektura). Ir kokie egzaminai reikalingi :)
Studijos VGTU
Stojant į architektūrą praėjusiais metais minimalus konkursinis balas į vf vietą buvo 18,49. KB susideda iš lietuvių kalbos, matematikos (nesant egzamino įvertinimo imamas metinis pažymys) egzaminų, užsienio kalbos metinio pažymio ir meninio architektūrinio išsilavinimo egzamino, kuris laikomas universitete.
gretukas32
Is ko susideda stojamuju egzamino teorine dalis ?
Studijos VGTU
Užduotis parengta remiantis bendrojo lavinimo mokyklos dailės programa, kurios laikantis moksleiviams pateikiama žinių apie vaizduojamosios ir taikomosios dailės, architektūros, tautodailės, šiuolaikinių vizualinių menų istoriją, teoriją ir paveldą, taip pat dailės kūrinius ir architektūros rūšis, žanrus, stilius, žymių menininkų kūrybą. Plačiau galite pasiskaityti čia: http://stojantiesiems.vgtu.lt/bakalauro-studijos/stojamieji-egzaminai-ir-testai/menininio-architekturinio-issilavinimo-egzaminas/
Studijos VGTU
Neringa rašė: Sveiki, norėjai gauti daugiau informacijos apie kūrybines industrijas. Kiek metų reikėtų studijuoti, norint įgyti magistro diplomą? Kokios yra praktikos atlikimo galimybės studijų metu? Koks šansas patekt į nemokamą vietą? Ar yra galimybė išvykt į užsienį per mainų programą? Ačiū :)
Kūrybinių industrijų bakalauras trunka 4 metus. Magistro studijos dar 1,5 metų. Studentai praktiką gali atlikti įvairiose privačiose verslo įmonėse: rinkodaros, viešųjų ryšių, reklamos, dizaino, renginių organizavimo, kultūros ir meno projektų (televizijos, interneto, fotografijos, muzikos medijų, kompiuterinių žaidimų ir kt.). Praėjusiais metais į kūrybines industrijas buvo priimti 95 studentai į valstybės finansuojamas vietas. Mažiausias balas buvo 17,94. Taip, galimybė išvykti į užsienį yra. KI fakultetas bendradarbiauja su Ostravos, Valensijos, Talino, Alikantes, Kinijos ir kt. universitetais.
Jolita
ar istestines studijos tai yra tas pats kaip ir nuolatines studijos tik prailgintos? ar i istestestines studijas galima gauti vf vieta?
Studijos VGTU
Taip, Jūs išklausysite tuos pačius dalykus. Kadangi ištęstinės studijos vyksta tik šeštadieniais, tai todėl studijos trunka ilgiau. Valstybės finansuojamų vietų yra. Tik Jums reikia pildant prašymą per LAMA BPO įrašyti pageidavimus.
Jolita
pavyzdziui kokius pageidavimus?
Jolita
jei paskaitos tik sestadieniais, tai kiek paskaitu per diena buna apytiksliai?
Studijos VGTU
Pageidavimus tokius, kokius norite studijuoti, pvz. Geodezijos ištęstinės studijos ar Statinių inžinerinės sistemos ištęstinės studijos ir t.t. O Ištęstinės studijos organizuojamos taip: pirmą semestro mėnesį paskaitos vyksta įžanginių 6 dienų trukmės metu (8.30–21.30 val.), o vėliau užsiėmimai vyksta kartą arba du per mėnesį šeštadieniais (8.30–18.00 val. tai kokios 5-6 paskaitos) ir semestras baigiamas sesija, kurios trukmė trunka nuo 6 iki 14 dienų.
Meow
Noriu paklausti ar i architektura stojant butinas anglu egzaminas ?
Studijos VGTU
Stojant į architektūrą imamas užsienio kalbos metinis pažymys.
Lukas
Sveiki. Sakykite, koks buvo minimalus balas priimant į transporto inžinerinės ekonomikos ir vadybos studijas kaip nėra finansuojama valstybės lėšomis?
Studijos VGTU
Sveiki, konkursinis balas paskutinio įstojusio į transporto inžinerinės ekonomikos ir vadybos studijų programą buvo 8,38.
Lukas
Studijos VGTU rašė: Sveiki, konkursinis balas paskutinio įstojusio į transporto inžinerinės ekonomikos ir vadybos studijų programą buvo 8,38.
Na jei tai iš tikrųjų, tai aš jau priimtas :D
Studijos VGTU
Lukas rašė: Studijos VGTU rašė: Sveiki, konkursinis balas paskutinio įstojusio į transporto inžinerinės ekonomikos ir vadybos studijų programą buvo 8,38.Na jei tai iš tikrųjų, tai aš jau priimtas :D
Na jei Jūsų konkursinis balas aukštesnis, tai gal bandykite stoti į valstybės finansuojamą vietą :)
Eduardas
Ar įmanoma įstot į studijas, kuriuose reikalingas matematikos egzaminas ( tarkim, elektronika), tačiau jis neišlaikytas? Kalbu apie mokamas studijas.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]