Klauskite visko apie VGTU


Justė
Sveiki, kaip matau, 2021 metais priėmimas į moderniųjų technologijų matematiką nevyko, nes nėra nurodytas minimalus konkursinis balas. O kaip ankstesniais metais? Gal turite informacijos, su kokiu minimaliu balu įstojo?
Tomas
Laba diena, kokie reikalavimai ir kaip skaičiuojamas konkursinis balas šiemet stojant į VGTU valstybės nefinansuojamas studijas Transporto inžinerijos fakultete?
Korn
Sveiki. Kokie paskutiniojo įstojusio į vf vietą 2021 m. balai nanobiotechnologijoje bei bioinžinerijoje? Ačiū.
Vilnius TECH
Tomas rašė: Laba diena, kokie reikalavimai ir kaip skaičiuojamas konkursinis balas šiemet stojant į VGTU valstybės nefinansuojamas studijas Transporto inžinerijos fakultete?
Sveiki, konkursinis balas tiek į valstybės finansuojamas, tiek ir nefinansuojamas vietas skaičiuojamas vienodai. Taip pat ir minimalus balas taikomas toks pats, t.y. 5,4
Vilnius TECH
Korn rašė: Sveiki. Kokie paskutiniojo įstojusio į vf vietą 2021 m. balai nanobiotechnologijoje bei bioinžinerijoje? Ačiū.
Sveiki, bakalauro ar magistrantūros studijos domina?
Vilnius TECH
Justė rašė: Sveiki, kaip matau, 2021 metais priėmimas į moderniųjų technologijų matematiką nevyko, nes nėra nurodytas minimalus konkursinis balas. O kaip ankstesniais metais? Gal turite informacijos, su kokiu minimaliu balu įstojo?
Sveiki, ankstesnių metų stojimo į valstybės nefinansuojamas vietas, paskutiniojo konkursinis balas buvo šiek tiek didesnis nei minimalus nustatytas balas
Laura
Sveiki, norėjau pasiteirauti ar žinote šiu metu, ar stojant į hibridines magistro verslo vadybos studijas užtenka 11,05 konkursinio balo į vf vietą?
Vilnius TECH
Laura rašė: Sveiki, norėjau pasiteirauti ar žinote šiu metu, ar stojant į hibridines magistro verslo vadybos studijas užtenka 11,05 konkursinio balo į vf vietą?
Sveiki, Laura, Šiuo metu (iki 12 val.) dar vyksta prašymų stoti registravimas, tai viskas gali pasikeisti :) Konkursinius balus skelbsime liepos 1 dieną.
Evelina
Kiek zmoniu buvo priimta i ekonomikos inzinerija 2021m? Aciu
Vilnius TECH
Evelina rašė: Kiek zmoniu buvo priimta i ekonomikos inzinerija 2021m? Aciu
Sveiki, 2021 m. į ekonomikos inžinerijos programą buvo priimti 26 studentai

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]