Klauskite visko apie VGTU


Justė
Sveiki, kaip matau, 2021 metais priėmimas į moderniųjų technologijų matematiką nevyko, nes nėra nurodytas minimalus konkursinis balas. O kaip ankstesniais metais? Gal turite informacijos, su kokiu minimaliu balu įstojo?
Tomas
Laba diena, kokie reikalavimai ir kaip skaičiuojamas konkursinis balas šiemet stojant į VGTU valstybės nefinansuojamas studijas Transporto inžinerijos fakultete?
Korn
Sveiki. Kokie paskutiniojo įstojusio į vf vietą 2021 m. balai nanobiotechnologijoje bei bioinžinerijoje? Ačiū.
Vilnius TECH
Tomas rašė: Laba diena, kokie reikalavimai ir kaip skaičiuojamas konkursinis balas šiemet stojant į VGTU valstybės nefinansuojamas studijas Transporto inžinerijos fakultete?
Sveiki, konkursinis balas tiek į valstybės finansuojamas, tiek ir nefinansuojamas vietas skaičiuojamas vienodai. Taip pat ir minimalus balas taikomas toks pats, t.y. 5,4
Vilnius TECH
Korn rašė: Sveiki. Kokie paskutiniojo įstojusio į vf vietą 2021 m. balai nanobiotechnologijoje bei bioinžinerijoje? Ačiū.
Sveiki, bakalauro ar magistrantūros studijos domina?
Vilnius TECH
Justė rašė: Sveiki, kaip matau, 2021 metais priėmimas į moderniųjų technologijų matematiką nevyko, nes nėra nurodytas minimalus konkursinis balas. O kaip ankstesniais metais? Gal turite informacijos, su kokiu minimaliu balu įstojo?
Sveiki, ankstesnių metų stojimo į valstybės nefinansuojamas vietas, paskutiniojo konkursinis balas buvo šiek tiek didesnis nei minimalus nustatytas balas
Laura
Sveiki, norėjau pasiteirauti ar žinote šiu metu, ar stojant į hibridines magistro verslo vadybos studijas užtenka 11,05 konkursinio balo į vf vietą?
Vilnius TECH
Laura rašė: Sveiki, norėjau pasiteirauti ar žinote šiu metu, ar stojant į hibridines magistro verslo vadybos studijas užtenka 11,05 konkursinio balo į vf vietą?
Sveiki, Laura, Šiuo metu (iki 12 val.) dar vyksta prašymų stoti registravimas, tai viskas gali pasikeisti :) Konkursinius balus skelbsime liepos 1 dieną.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]