Klausimai apie ISM priėmimą


ISM priėmimas
To Romualdui:
Ar su 18,5 konkursiniu balu įstosite, mes negalime pasakyti, todėl kad nežinome, kokie bus kitų stojančiųjų konkursiniai balai į šią programą. Jei kitų stojančiųjų konkursiniai balai bus žemesni negu Jūsų, didelė tikimybė, jog gausite. Jei Jūsų konkursinis balas bus žemesnis nei kitų stojančiųjų, tada galbūt ir negausite. Kiekvienais metais konkursiniai balai svyruoja nuo bendro stojančiųjų lygio.
Studijos finansų programoje (Vilniuje), finansų ir apskaitos programoje (Kaune) vyksta lietuvių/anglų kalbomis. Apie 30-40 proc. dalykų bus anglų kalba.

To Ramūnui:
ISM stojantiems, kurių konkursinis balas yra daugiau nei 20, siūlo studijuoti nemokamai. Taip pat yra valstybės finansuojamos vietos (3892 Lt/metams) valstybės skiriamos gerai besimokantiems. Jei įstotumėte į vnf vietą, galėtumėte kreiptis dėl valstybės paskolos.
Studentai, kurie studijuoja vnf vietose, studijas finansuoja įvairiais būdais, tačiau dažniausiai, kaip ir visiems, reikia dirbti.

Daugiau apie tai: http://www.ism.lt/index.php/bakalauro_studijos/desinysis_meniu/studiju_programos/priemimas/ism_priemimo_taisykles/1202

Išsamią informaciją apie apgyvendinimą rasite http://www.ism.lt/index.php/corporate_page/bottom_menu/accommodation/87480
ISM priėmimas
Dar kartą primename, jei turite individualių klausimų, laukiame jų:

Priėmimo komisija Vilniuje:
Arklių g. 18 – 302
Tel.: (85) 2123953
El. paštu: ona.budaite@ism.lt

Priėmimo komisija Kaune:
Ožeškienės g. 18 - 101 kab.
Tel.: (8 37) 320 400
El. paštu: jovita.starkute@ism.lt

Skype: ism_bakalaurostudijos
Interneto puslapis: www.ism.lt
GIedrė ISM student4
To Robertas:

Sveikas Robertai,

Aš norėčiau atsakyti į tavo klausimo dalį, dėl "turtingųjų vaikų". Į VNF gali stoti ir stoja įvairių socialinių sluoksnių studentai, todėl, kad universitetas suteikia įvairias galimybes mokėti dalimis, taip pat galima užsidirbti papildomas nuolaidas, todėl tikrai nėra dėl ko bijoti. Pati mokausi, valstybės nefinansuojamoje vietoje, stengiuosi ir gaunu nuolaidas už aktyvumą ir pan. :-)
Ramūnas
O kaip dėl bendrabučių ?Girdėjau ,kad labai brangūs :)
Lina
Laba diena! Esu dvyliktoke ir esu labai pasimetusi nezinau ka studijuoti? gal galetumet patarti ka galima studijuoti su lietuviu kalbos, istorijos, anglu kalbos ir geografijos egzaminu? is anksto Aciu uz atsakyma
ISM priėmimas
Bendrabučiai, lyginant su rinkos kainomis, nėra brangūs. Žr.http://www.ism.lt/index.php/corporate_page/bottom_menu/accommodation/87480
ISM priėmimas
To Lina
Parašykite jovsta@ism.lt pabandysime pasikalbėti :)
Modestas
Minėjot, kad pernai dalinį finansavimą gavusių studentų KB buvo apie 17. Kaip galima jį gauti? Tiesiog dalyvauti pagrindiniame stojimo konkurse?
Ekonomiste
Sveiki,

Norėčiau sužinoti, kokie pernai buvo stojimo į magistrantūrą min ir max balai. Dėkoju.
Inga
sveiki,jei neturiu egzamino,bet imamas metinis pazymys,jei egzamino nelaikiau, tai koks jo butu koficiantas,,jei pvz : pazymys yra- a lygiu 9,,,arba b lygiu 9.
ISM priėmimas
ekonomistei

Maksimalus balas buvo apie 92, o minimalus - apie 64.

geros dienos.
ISM priemimas
Ingai:

Jei neturite egzamino pažymio, bus imamas metinis pažymys. Tačiau patikslinkite, kokio Jūs egzamino neturite ir koks metinis pažymys imamas. Stojant į universitetą yra reikalingi 3 egzaminai: lietuvių kalbos, matematikos, anglų kalbos arba istorijos, ir 1 metinis pažymys: istorijos arba anglų kalbos. Jei turite istorijos egzamino pažymį, imame metinį pažymį anglų kalbos, ir atvirkščiai. Parašykite jovsta@ism.lt panagrinėsime ir pažiūrėsime Jūsų atvejį individualiai.
Justinas
Noreciau suzinoti koks buvo praeinamasis balas 2010 metais (vf) ir (vnf):
tarptautinis verslas ir komunikacija, ekonomika ir verslo vadyba?
bandau
Ar verta bandyyt stot i tarptautinis verslas ir komunikacija (Kaune) anglų kalba su KB 17.96 :) ?
Nerijus
Sveiki. Visur pabreziama anglu kalba. Ar galeciau stoti i universiteta su matematikos, istorijos, lietuviu kalbos egzaminais bei metiniu vokieciu kalbos pazymiu. Berods ism tinklalapyje maciau, kad abiturientai neturintys anglu kalbos metinio studijuoti nepriemami, ar tai tiesa? (anglu metini turiu tik kaip 2 uzsienio kalbos).
Star
Sveiki, norėčiau sužinoti ar verta man rašyti stojimuose ekonomika vf jeigu ,mano balas 19,82? žinau kad visiškai nemokamo mokslo negausiu, tačiau galėčiau pretenduoti į 50% ir 25% apmokamas studijas?
Nerijus
I savo klausima atsakyma jau gavau individualiai, nebereikia.
Irma
Sveiki, norėčiau sužinoti koks 2010m. buvo minimalus KB i ŠU lietuvių filologiją ir komunikacijas? Ačiū :)
ISM priemimas
To bandau:
Jūsų konkursinis balas tikrai aukštas, tad tikrai turite stoti į vf studijas.

To Nerijus:
Anglu kalbos egzaminas būtinas. Asmenys, neturintys anglų kalbos dalyko brandos egzamino ar metinio pažymio, konkurse nedalyvauja.

To Irma:
Dėl studijų ŠU reikėtų kreiptis į patį universitetą.
Karolis
Labas vakaras, laikysiu istorjos , Lietuviu ir matematikos egzaminus, labai noriu istoti y ism verslo vadyba, kokiu balu apytiksliai man reikEtu siekti , norint istoti ? .

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]