Klausimai apie ISM priėmimą


Ingrida
Laba diena. Kiek zinau prie A lygio metinio pazymio pridedamas +1 balas. Ar taip yra ir Jusu universitete? Jeigu mano metinis balas butu 9, tai kaip skaiciuotusi stojamasis, su 9 ar su +1 ir butu 10?
Simona
Vadybos paskaitos kaune vyksta anglu kalba?
ir dar vienas klausimas, ar kieknors balu prideda tai, kad sportuoji atitinkamoje sproto sakoje daug metu ir esi pasikusi rezultatų?
ISM priėmimas
Sveiki, bandome atsakyti į susikaupusius klausimus, tad dėl pažymių stojant ir norint pretenduoti į valstybės finansavimą, privalomi matematikos, lietuvių kalbos ir anglų arba istorijos (pasirinktinai) egzaminai, bei kito, nei pasirinkto laikyti egzamino metinis pažymys.

Atsakant į klausimą apie ISM padalinius Vilniuje ir Kaune - jie yra lygiaverčiai, tiek akademiniu, tiek juridiniu, tiek kokybiniu atžvilgiu, pagrindinės bazės nėra. Skirtumas tik tas, kad Kaune nevykdoma Ekonomikos ir politikos programa.

Ekonomikos, finansų apskaitos ir vadybos studijos, tiek Vilniuje, tiek Kaune vyksta iš dalies anglų kalba, pirmame kurse ir antro kurso pirmąjame semestre, didžioji dalis paskaitų vyksta lietuvių kalba, o nuo antro kurso antro semestro, pasibaigus bendrauniversitetinių dalykų mokymui, apie 40% dalykų vyksta anglų kalba.

Tarptautinio verso ir komunikacijos ir Ekonomikos ir politikos studijų programos vyksta anglų kalba.

Dėl A lygio metinio pažymio, taip, Jūs visiškai teisi, skaičiuojant konkursinį balą prie A lygio metinio pažymio pridedamas +1 balas, nes A lygio pažymys svaresnis nei B lygio.

Jei turite daugiau klausimų, kreipkitės ona.budaite@ism.lt
gretaas
ka galite pasiulyti studijuoti laikant istorija,matematika ir lietuviu valstybinius egzaminus?
ISM priėmimas
Kadangi visos ISM vykdomos studijų programos priklauso socialinių mokslų sričiai, tad stojant į bet kurią specialybę būtent ir reikia lietuvių, matematikos ir istorijos (arba anglų kalbos) valstybinių egzaminų.

Daugiau apie ISM universiteto studijų programas skaitykite www.ism.lt/bs
Emilis
Iskilo toks klausimas, jeigu ziureti finansu ir draudimo matematika VU, ten prie matematikos, istorijos, anglu ir lietuviu egzaminu dar reikalinga ir fizika (jei neklystu). ISM'e finansu apskaita kaip suprantu yra kazkas panasaus. Tad kaip su fizikos egzaminu? Reikalingas jis ar galima apsieiti?
ISM priėmimas
Emili,

fizikos egzamino stojant į ISM tikrai nereikia. Stojant užtenka matematikos, lietuvių ir istorijos arba anglų kalbos egzaminų
ISM priėmimas
Besidominčius finansais kviečiame į Finansų konferenciją moksleiviams, kurioje dalyvaus finansų srities profesionalai tokie kaip Julita Varanauskienė, SEB banko šeimos finansų ekspertė, Justas Ramanauskas, AB „Krekenavos agrofirma“ finansų direktorius ir kiti.

Tai puiki proga sužinoti daugiau apie finansininko profesiją, bei ISM Finansų ir apskaitos specialybę.

Daugiau apie renginį www.ism.lt
Paulius
Sveiki, noreciau suzinoti kaip tiksliai reikia skaiciuoti savo stojamaji bala. Galima gal butu formule suzinoti? :}
ISM priėmimas
Sveiki,

ISM internetiniame psulapyje, priėmimo skilties pabaigoje yra balo skaičiuoklė

http://www.ism.lt/index.php/bakalauro_studijos/desinysis_meniu/studiju_programos/priemimas/ism_priemimo_taisykles/1202

Nepamirškite, kad turite įvesti keturis įvertinimus:
matematikos, lietuvių kalbos ir anglų arba istorijos (pasirinktinai) egzaminų, bei kito, nei pasirinkto laikyti egzamino metinis pažymys.

Roberta
Norėčiau paklaust o tai visos paskaitos tik angliškai šnekes dėstytojai ,o jei nesupranti anglu biški.
stfu
laba diena,

siais metais noreciau pradeti studijas, domina finansu ir apskaitos specialybe. Mokykla baigta 2009m, laikyti egzaminai lietuviu, anglu, istorija, matematika, visi mokykliniai. Ar ISM yra stojamieji testai i sia specialybe? Kokia metine studiju kaina? aciu
Ingrida
Jusu svetaineje maciau, jog minimalus stojamasis balas yra 9. Tai jeigu mano balas pavyzdziui butu 10 ar as istociau i ekonomika mokama ar vis delto tureciau nedaug sansu cia studijuoti?
Raminta
Laba diena, ar islaikius anglu, lietuviu ir matematikos egzaminus 50-60 % realu pretenduoti į dalinai finansuojama vieta ekonomikos fakultete?
ISM priėmimas
Sveiki, atsakome į Jūsų klausimus. Pirma, Roberta, ISM visos studijų programos yra arba dalinai, arba 100% dėstomos anglų kalba. Ekonomika ir politika ir Tarptautinis verslas ir komunikacija dėstomos tik anglų kalba. Kitos programos dėstomos dalinai anglų kalba, tai reiškia, kad apie 40% dalykų dėstomi angliškai. Paskaitos anglų kalba dažniausiai prasideda antrame kurse. O pirmame kurse mokotės verslo anglų kalbos, kurią vėliau naudosite studijose. Bijoti tikrai nevertėtų, net studentai, kurie įstoja su silpnesnėmis anglų kalbos žiniomis, pirmo kurso metu prasilaužia ir vėliau sunkumų nebeturi, viskas priklauso nuo noro ir pasiryžimo!
SFU, stojamųjų testų į ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą nėra, stosite bendruoju priėmimu per LAMA BPO, savo konkursinį balą galite susiskaičiuoti parsisiuntęs balų skaičiuoklę iš šio puslapio:
http://www.ism.lt/index.php/bakalauro_studijos/desinysis_meniu/studiju_programos/priemimas/ism_priemimo_taisykles/1202
Jūsų minimalus konkursinis balas turi būti 9. Finansų ir apskaitos programos, kuri vyksta Kaune, kaina yra 4900lt semestrui.
Ingrida, stojimo balai ir kas įstoja, o kas ne, labai priklauso nuo bendro abiturientų lygio. ISM minimalus reikalavimas yra konkursinis balas 9, kasmet priimame apie 500 studentų, tad jei pakliūsite tarp 500 su konkursiniu balu 10, studijuosite ISM.
Raminta, atsakymas taip pat panašus, finansavimas labai priklauso nuo visu abiturientų lygio, labai sunku pasakyti, kas gaus finansavimą o kas ne, nes tai priklauso kaip Jūsų kolegos išlaikys egzaminus. Pernai dalinį finansavimą gavusiųjų žemiausi konkursiniai balai buvo apie 17, tačiau šiemet ISM suteikta daugiau "krepšelių", tad galimybių padaugėja.
Ausra
Koks maziausias praeinamas balas buvo pernai i ekonomika vf?
lemon
Daznai uzskaitomas A kurso pazymys, o ar uzskaitomas B kurso pazymys?
Romualdas
Sveiki,norėjau pasiteirauti ,ar įmanoma su 18.5 KB įstoti į VF finansų programą ir ar šios studijos taip pat anglų kalba vyksta?
Ramūnas
Sveiki,norėjau pasiteirauti,kaip ISM su studijų finansavimu ,ar įstojus į VNF įmanoma gauti paskolą ,ir ar daug įstojusių į VNF pasiima paskolas,nes esu girdėjęs,jog i VNF daugiau "turtingųjų vaikai" stoja,nežinau ,kiek tiesos.O beje ,kaip su bendrabučiais?
ISM priėmimas
To Aušra:
2010 m. ekonomikos programoje valstybės finansuojamoje vietoje mažiausias konkursinis balas buvo: Kaune - 19.54, Vilniuje - 19.52. Tačiau nėra tikslinga šiems metams orientuotis į praėjusių metų konkursinį balą. Kiekvienais metais konkursiniai balai skiriasi.

To lemon:
Konkursinio balo sandaroje yra 1 mokomojo dalyko metinis pažymys. Kuo aukštesnį lygį turite, tuo didesnis bus konkursinis balas. Jei turite S lygį +2, jei turite A +1, B +0. Daugiau žr. 4 priede http://www.mokslas.lt/files/uploaded/2010_m_geriausiuju_eiles_sudarymo_tvarka.pdf

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]