Klausimai apie ISM priėmimą


Lina
Laba diena, ar IELTS egzamino rezultatas priimamas kaip anglu egzamino
ISM Universitetas
Lina rašė: Laba diena, ar IELTS egzamino rezultatas priimamas kaip anglu egzamino
Lina, taip, IELTS įvertinimas gali būti prilyginamas valstybinio egzamino įvertinimui ir naudojamas vietoj egzamino rezultato. Jei kitlų daugiau klausimų, drąsiai kreipkitės bs@ism.lt
Viktorija
Sveiki, norėjau paklausti koks buvo mažiausias konkursinis balas įstojusio į neapmokamą ir dalinai apmokamą vietą Tarptautinio verslo ir komunikacijos stdijose ?
ISM universitetas
Laba diena, Viktorija, Stojant į nemokamą vietą (100 Talentų programą) minimalus konkursinis balas buvo ~9,2. Stojant į dalinai finansuojamą vietą konkursinis balas ~7,5. Jei kiltų daugiau klausimų, drąsiai kreipkitės bs@ism.lt
Viktorija1
Ačiū už atsakymą, taip pat dar norėjau paklausti koks mažiausias balas įstojusio į visiškai neapmokamą vietą tarptaunio verslo ir komunikacijos studijose?
ISM universitetas
Viktorija, Minimalaus konkursinio balo nustatę neturime. Vis tik, norint įstoti į universitetą, minimaliai egzaminus reikėtų išlaikyti ~20 %. Jei kiltų daugiau klausimų, drąsiai kreipkitės bs@ism.lt
Korinta
Sveiki, as stoju i isankstini ISM priemima 2015m, nefinansuojama nei valstybes, nei universiteto vieta. Noreciau pasiteirauti, ar su siuo semestru tikrai imanoma buti atrinktai? Labai pergyvenu del matematikos, nes jos ivertinimas yra ir buvo prasciausias visada. 2014m. I semestras yra: Lietuviu kalba 9, Anglu kalba 10, istorija A 8, matematika 6 biologija B 10 Ar turiu sansa patekti i atranka? Norima programa yra Tarptautinis verslas ir komunikacija, taciau i planus ieina ir kitos Jusu universitete esancios programos.
Korinta
Korinta rašė: Sveiki, as stoju i isankstini ISM priemima 2015m, nefinansuojama nei valstybes, nei universiteto vieta. Noreciau pasiteirauti, ar su siuo semestru tikrai imanoma buti atrinktai? Labai pergyvenu del matematikos, nes jos ivertinimas yra ir buvo prasciausias visada. 2014m. I semestras yra: Lietuviu kalba 9, Anglu kalba 10, istorija A 8, matematika A 6 biologija B 10 Ar turiu sansa patekti i atranka? Norima programa yra Tarptautinis verslas ir komunikacija, taciau i planus ieina ir kitos Jusu universitete esancios programos.
ISM universitetas
Laba diena, Korinta, Džiugu, jog planuojate stoti į mūsų universitetą per išankstinį priėmimą. Teikti paraišą stojimui ir patekti į atranką su esamais rezultatais - tikrai įmanoma ir realu. Norėtume patikslinti ir tai, jog ar pavyks įstoti, priklauso ne tik nuo Jūsų pažymių, bet ir nuo motyvacijos. Labai lauksime Jūsų paraiškos! Jei kiltų daugiau klausimų, drąsiai kreipkitės bs@ism.lt
Giedrė
Sveiki, į kokį konkursinį balą man reikėtų orientuotis, kad įstočiau į mokamą vietą? Suprantu, kad kiekvienais metais KB skiriasi, tačiau juk yra kažkoks preliminarus balas.
ISM universitetas
Laba diena, Giedre, Dėkojame už užklausą. Minimalaus konkursinio balo neturime nustatę. Vis tik, reikėtų orientuotis egzaminus minimaliai išlaikyti ~20 %. Taip pat, norėtume akcentuoti, jog vertiname ne tik stojančiųjų egzaminų rezultatus, bet ir motyvaciją. Jei kiltų daugiau klausimų, drąsiai kreipkitės bs@ism.lt.
gintarė96
Sveiki, stosiu į priešankstinį priėmimą į Jūsų universitetą. Norėčiau paklausti, ar vertėtų minėti savo veiklą EYP (Europos jaunimo parlamente) finansų ir viešiųjų ryšių srytyje? Beje, dar dalyvauju LMS (Lietuvos moksleivių sąjungoje). Tačiau jokių diplomų ir pažymėjimų neturiu šioje srityje. Iš anksto ačiū už atsakymą.
ISM universitetas
Laba diena, Gintare, Minėti savo aktyvų įsitraukimą į Lietuvos jaunimo organizacijų veiklas - tikrai verta. Tai galite padaryti rašydama savo gyvenimo aprašymą arba motyvacinį laišką. Jei kiltų daugiau klausimų, drąsiai kreipkitės bs@ism.lt
Gabija
Sveiki,norejau suzinoti,kokie mazdaug minimalus pazymiai turetu buti kad butu sansu istoti, is anksto stojant i ISM 100 talentu programa?
ISM universitetas
Sveika, Gabija, Stojant išankstinio priėmimo metu ir pretenduojant į ISM 100 Talentų programą, pažymių vidurkis turėtų būti ~9. Tačiau, akcentuojame ir tai, jog vertiname ne tik stojančiųjų mokomųjų dalykų rezultatus, bet ir motyvaciją. Jei kiltų daugiau klausimų, drąsiai kreipkitės bs@ism.lt
Kajus
Sveiki, norėjau paklausti, koks turi būti anglų kalbos vbe rezultatas, kad netrukdytų įstoti? Niekad neturėjau problemų su anglų (keliauju į užsienį, klausau radijo ir šiaip suprantu kas šnekama), bet rašiau vbe bandomąjį ir manau kad rezultatas bus tik apie 60-65 proc. todėl orientuojuosi ir į vbe egzamino panašų rezultatą.
ISM universitetas
Laba diena, Kajau, Minimalus anglų kalbos valstybinio brandos egzamino rezultatas turėtų būti ~20 %. Jūsų atveju, 60-65 % tam, kad įstotumėte, tikrai užtektų. Jei kiltų daugiau klausimų, drąsiai kreipkitės bs@ism.lt .
ISM universitetas
Laba diena, Kajau, Minimalus anglų kalbos valstybinio brandos egzamino rezultatas turėtų būti ~20 %. Jūsų atveju, 60-65 % tam, kad įstotumėte, tikrai užtektų. Jei kiltų daugiau klausimų, drąsiai kreipkitės bs@ism.lt .
Gabija
ką reikėtų atskleisti motyvaciniame laiške? gal egzistuoja kokie konkretūs klausimai?
Gabija
(apie 100 talentų programą, išankstinį priėmimą) o pažymių vidurkis bus imamas pirmo ar antro pusmečio?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]