Klausimai apie ISM priėmimą


Egle
Labas rytas, jei laikau ir anlgu ir istorijos egzaminus, tai ar konkursinis balas skaiciuosis ziurint i egzaminus, ar vieno dalyko bus metinis pazimys, o kito egzaminas? Gal jeigu abieju dalyku egzaminai islaikyti prisides papildomu balu?
Egle
Labas rytas, jei laikau ir anglu ir istorijos egzaminus, tai konkursinis balas skaiciuosis atsizvelgiant i egzaminus, ar vieno dalyko metinis, o kito egzamino? Ir, jei abu egzaminus islaukai, gal prisides papildomas balas?
ISM priėmimas
Egle: Jeigu laikote abu egzaminus tuomet bus imamas egzaminas tas kurį geriau išlaikėte ir kito dalyko metinis pažymys. Papildomi balai neskaičiuojami.
ISM priėmimas
To Greta: tikrai su 20,20 balu gautumėte vf vietą bei studijuotumėte nemokamai. Stojantieji, kurių konkursinis balas yra 20,20 arba daugiau, kviečiami studijuoti nemokamai. Ši sąlyga galioja asmenims, įstojusiems į pirmą kursą ir studijuosiantiems visą bakalauro studijų programą. Daugiau informacijos www.ism.lt/100talentu arba el. paštu jovsta@ism.lt To Egle: stojant į tarptautinį verslą ir komunikaciją laikyti jokių egzaminų nereikia. Stojant į ISM jokių stojamųjų egzaminų nėra. Stojant Jums reikalingi tik šie egzaminai: lietuvių kalba, matematika, istorija arba anglų kalba, bei metinis pažymys - istorijos arba anglų kalbos. Kiek bus stojant į ISM ir būtent verslo vadybos ir analitikos programą - nėra žinoma. Tai priklauso nuo stojančiųjų skaičiaus bei jų konkursinių balų. Kuo stojančiųjų su gerais balais pasirenka mūsų studijas, tuo daugiau studijų krepšelių ir galime gauti.
Greta
Bet jeigu balas pvz. 20 galima pretenduoti tik į dalinį finansavimą? Ar yra grynai paskirtas vietų skaičius į vf ir dalinį finansavimą?
Sandra
Laba diena.Ar Imanoma istoti i vadybos ir verslo administravimo neakivaizdines studijas,jei nesu laikiusi matematikos egzamino ? Jei taip,kur galeciau gauti daugiau informacijos? Koks adresas ISM Kaune ?
Sandra.Kar
Laba diena. Ar imanoma istoti i vadyba ir verslo administravima,nelaikius matematikos egzamino ? Jei taip ,kur galima daugiau info apie tai rasti?
Dia3
Koks yra maziausias balas, kad galima butu pretenduoti i dalini finansavima?
Agnė
Išvis ar bus tas finansavimas? Skaičiau, kad priimtas įstatymas dėl VF naikinimo privačiose aukštosiose.
Jolita
Sveiki, Norėčiau stoti į Jūsų universiteto verslo vadybos ir analitikos specialybės mokamą vietą. Kokia būtų ištęstinių studijų kaina? Iš anksto dėkoju
Sigita
Sveiki, norėčiau paklausti, ar Tarptautinio verslo ir komunikacijos paskaitos visos vyksta anglų kalba, ar tik dalis? Ačiū
ISM priėmimas
Sigitai: Tarptautinio verslo ir komunikacijos programa vyksta nuo pirmo kurso anglų kalba.
ISM priėmimas
Jolitai: verslo vadybos ir analitikos studijų programos kaina 5400 Lt/semestrui. Daugiau www.ism.lt/bs/finansavimas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete yra tik nuolatinės studijos, t.y. vykstančios dieną.
ISM priėmimas
Dia3: Lyginant su praėjusiais metais, kurie gavo valstybės finansavimą, stojančiųjų konkursiniai balai buvo 17,5-18 balų. Reikėtų žiūrėti individualiai konkrečiai programai.
ISM priėmimas
Sanda.Kar: matematikos egzaminas sudaro 0,4 balo konkursiniame bale (iš 1). Priklausomai nuo to, kokie bus kiti balai, galima tikėtis įstoti.
ISM priemimas
Agne, nuo šių metų stojantys į nevalstybinius universitetus, galės pretenduoti į studijų stipendiją, kurios dydis metams atitinka norminės vienerių metų studijų kainos dydį (3892 Lt/metams). Valstybės skiriama suma yra tokia pati, kaip ir studijų krepšelio. Stojantieji pildydami prašymą Lama Bpo svetainėje turės pasirinkti vnf/st finansavimo šaltinį. Jei kils daugiau klausimų, lauksime jų el. paštu jovsta@ism.lt
Monika
Laba diena. Ar įmanoma gauti kažkokį finansavimą, jei mano KB tik ~16? Skaičiau, kad tie, kurių KB 12+, gali pretenduoti į studijų stipendiją, bet kažkaip neįtikėtinai skamba, kad turint tokį žemą balą galima to tikėtis :D Tad kokia tikimybė man ją gauti?
grosso
Kokie buvo minimalus balai,kad gauti stipendija ar vf vieta 2011 metais studijuojant verslo vadyba.Domina ir Kauno ,ir Vilniaus fakultetai.
Kristina
Sveiki, labai norėčiau studijuoti ekonomiką ISM universitete, tačiau sunkiai sekasi su anglų kalba, todėl noriu paklausti, ar verta mėginti stoti? Nepražūčiau?
Tomas
Sveiki, su konkursiniu balu 8,24 butu galimybe per pagrindini priemima pakliuti i verslo vadybos ir analitikos studiju krypti? arba per papildoma priemima?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]