Klausimai apie ISM priėmimą


Administratorius
Cia laukiame klausimu apie priemima i ISM.
***
Ten dėsto tik anglų kalba, todėl dabar anglų reikia geriau įvaldyt. Bet labai geri dėstytojai iš daug šalių.
Robert
Kur galima suzinoti kek kainuos mokamos siu metu vakarines studijos verslo vadybai?
ISM priėmimas
Įvykus studijų reformai keitėsi studijų formos. Nuo šių metų studijų formos pagal studijų intensyvumą yra dvi - nuolatinė ir ištęstinė.
ISM Vadybos ir ekonomikos universitete yra tik nuolatinė studijų forma. Vienintelė Vadybos ir verslo administravimo programa Vilniuje vyksta rytais ir vakarais.

Studijų programos - vadyba ir verslo administravimas - semestro kaina 4900 Lt, metinė studijų kaina - 9800 Lt.

Informuojame, jog galite pretenduoti į studijų krepšelį. Į ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą aukščiausiais rezultatais įstojusieji ir valstybės finansavimą pelniusieji studentai galės studijuoti nemokamai.
Daugiau informacijos rasite: www.ism.lt
Marius
Ar įmanoma patekti į verslo vadybos arba politikos ir ekonomikos studijas laikius tik anglų ir lietuvių kalbos valstybinį egzaminą?
ezis
galit gal atsakyt i Mariaus klausima kas nors? nes man irgi tas rupi. Ir ar nezuciau paskui as ten be matematikos :DD
ISM priemimas
Jei brandos egzaminas nelaikytas, vietoje brandos egzamino pažymio imamas metinis mokomojo dalyko įvertinimas, kuris dauginamas ne iš brandos egzamino, o iš metinio pažymio svertinio koficiento.

Jūsų atveju imsime anglų ir lietuvių kalbos brandos egzaminų pažymius, o matematikos ir istorijos - metinius vidurkius.

Jei kiltų klausimų, skambinkite tel. (837) 302204, (85) 2123956 arba rašykite el.paštu ism@ism.lt
prasau pasakyti,
ar ISM dalyvayja tame pagrindiniame priemime su visom ausktosiom mokyklom ar cia atskiras? ir kur rasti specialybiu kodus, kuriuos reikia ten irasyt? aciu.
ISM priėmimas
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas dalyvauja bendrajame priėmime su kitomis aukštosiomis mokyklomis.

2009 m. Bendrojo priėmimo prašyme reikia nurodyti tokius programos kodus:
Vadyba ir verslo administravimas (Kaune). Kodas: 0442
Vadyba ir verslo administravimas (Vilniuje). Kodas: 0443
Vadyba ir verslo administravimas (Vilniuje)* Kodas: 0444
Tarptautinis verslas ir komunikacija (Vilniuje)(anglų kalba). Kodas: 0404
Ekonomika (Kaune). Kodas: 0481
Ekonomika (Vilniuje). Kodas: 0482
Ekonomika ir politika (Vilniuje)(anglų kalba). Kodas: 0485
Ekonomika ir politika (Kaune)(anglų kalba). Kodas: 0435

* Paskaitos vyksta vakarais ir nuotoliniu būdu.

Studentų priėmimo į ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto bakalauro studijas 2009 metais taisykles galite parsisiųsti: http://www.ism.lt/index.php/bakalauro_studijos/desinysis_meniu/bakalauro_studijos/priemimas/reikalavimai/77063
Paulius
Sveiki,
noreciau paklausti del premimo i ekonomikos specelybe,ar yra sansu istoti jei neesu laikes anglu kalbos egzamino?Nes kiek zinau ten didele dalis paskaitu yra anglu kalba... .Taip pat laikiau vbe matematikos - 45% mbe lietuviu - 7,Informatika - 9,Istorija - 5
ISM priėmimas
Stojant į ekonomikos specialybę imame lietuvių, matemtatikos, istorijos arba anglų kalbos brandos egzaminų pažymius bei istorijos arba anglų kalbos metinius pažymius.
Jei anglų kalbos brandos egzaminas nelaikytas, vietoje brandos egzamino pažymio imamas metinis mokomojo dalyko įvertinimas, kuris dauginamas ne iš brandos egzamino, o iš metinio pažymio svertinio koficiento.
Paskaitos ekonomikos programoje nuo I kurso vyksta anglų kalba.
zalioji
Stojant į ekonomikos specialybę imame lietuvių, matemtatikos, istorijos arba anglų kalbos brandos egzaminų pažymius bei istorijos arba anglų kalbos metinius pažymius.
Jei anglų kalbos brandos egzaminas nelaikytas, vietoje brandos egzamino pažymio imamas metinis mokomojo dalyko įvertinimas, kuris dauginamas ne iš brandos egzamino, o iš metinio pažymio svertinio koficiento

O aš skaičiau visai kitaip. Gal ne taip supratau?
Bet stojant į valstybės finansuojamas ekonomikos studijų programas imami 3 egzaminai matematikos, lietuvių kalbos ir užsienio kalbos o istorijos tik metinis gali būti.
O gal Jūsų universitete taikomos kitos taisyklės krepšelių konkurse? Gal kas galit tiksliai atsakyti į šį klausimą!?
zalioji
Jei brandos egzaminas nelaikytas, vietoje brandos egzamino pažymio imamas metinis mokomojo dalyko įvertinimas, kuris dauginamas ne iš brandos egzamino, o iš metinio pažymio svertinio koficiento.
Jūsų atveju imsime anglų ir lietuvių kalbos brandos egzaminų pažymius, o matematikos ir istorijos - metinius vidurkius.

Nenoriu pasirodyti priekabi bet vėl gi aš skaičiau visai kitaip.
www.lamabpo.lt puslapyje yra įdėtas "GERIAUSIAI VIDURINIO UGDYMO PROGRAMĄ BAIGUSIŲJŲ EILĖS SUDARYMO 2009 METAIS TVARKOS APRAŠAS"
Kuriame (12 punkstas) rašoma kad:
"Jei asmuo nėra laikęs vieno iš tai studijų krypčiai arba krypčių grupei numatytų dalykų brandos egzaminų, vietoj nelaikyto brandos egzamino įvertinimo imamas atitinkamo dalyko metinis pažymys (netaikoma pagrindiniam, turinčiam didžiausią svertinį koeficientą, studijų krypties arba krypčių grupės mokomajam dalykui)."
Tai jei stojant į ekonomika ar vadyba ir verslo administravimą didžiausią konkursinio balo dalį sudaro matematikos pažymis ir aš jo nelaikysiu tai man neims metinio įvertinimo o rašys nulį? Ar Jūsų universitete taikomos kitos taisyklės? Ar aš toliau galėsiu dalyvauti konkurse?
ISM priėmimas
Aukštosios mokyklos konkursinė eilė (ty. konkursinio balo skaičiavimas)ir studijų krepšelio konkursinė eilė (ty. koknkursinio balo skaičiavimas) gali skirtis.
Jei neturėsite matematikos valstybinio egzamino, pretenduojant į valstybės finansavimą, jūsų balas bus žemesnis, kadangi programa skaičiuos nulį.
Tačiau universiteto konkursinėje eilėje skaičiuojant jūsų konkursinė balą, programa ims metinį pažymį.
Trumpiau - tai reiškia, jog jūs turėsite mažiau galimybių gauti valstybės finansuojamą vietą, tačiau vis tiek galėsite dalyvauti konkurse.
sandrute153
o kaip yra jajgu turi 45 procentus darbingumo?jajgu istojai i mokama,tai valstybe finansuoja kiek nors?
ISM priėmimas
ne, įstojus į mokamą vietą valstybė nekompensuoja.
ami
ar keisis 2010m. studijų programų kainos ir į kurią pusę? ačiū
ISM priėmimas
Šiuo metu kainos dar nėra patvirtintos, taigi negaliu jums atsakyti tiksliai. Visa informacija bus paskelbta mūsų tinklapyje.
dowiliokas
Sveiki norėčiau paklausti ar stojant į ekonomiką būtina laikyti istorijos egzaminą? Gal galite pateikti profesijų pavyzdzius,kurioms nereikia istorijos stojamojo egzamino? Ačiū
ISM priėmimas
Laba diena

Stojant į socialinius mokslus, reikia laikyti matematikos, lietuvių kalbos ir rinktis užsienio kalbos arba istorijos egzaminą. taip pat skaičiuojamas metinis pažymys (priešingas nei pasirinktas egzaminas).

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]