Klausimai apie ISM priėmimą


ISM priėmimas
Algirdai,
jei stodamas negaunate studijų krepšelio, jį gauti galite tik tokiu atveju, jei kitas studentas jo netektų, o jūs būtumėte sekantis.
pilnai kompensuojamos vietos vėlesniais studijų metais gauti nėra galimybės, tačiau galite pretenduoti į studijų mokesčio nuolaidas iki 50%.

Swishfoot,
jei patenkate į nemokamą vietą, primokėti tikrai nereikia. nemokamą vietą prarandate tik tuo atveju, jei po dviejų studijų metų prarandate studijų krepšelį.
doggas
Norejau paklausti ar galima kur nors pamatyti statistika su kokiu maziausiu balu istojo i ISM nefinansuojama, 2009 metais
swishfoot
ar įmanoma šiuo metu pasižiūrėti ekonomikos paskaitas Vilniuje? Jei taip, kokiu laiku, ar reikalinga registracija?
Večeslavas
ar skaičiuojami prie konkursinio balo respublikinių olimpiadų laimėjai? Ir ar gauni pilnai finansuojamą vietą, jei tik su olimpiadų laimėjimais surenki virš 20,5? Beje, ar gera ism.lt svetainėje balų skaičiuoklė?
ISM priėmimas
doggas, tokios statistikos internetiniame puslapyje neskelbiame, tačiau minimalus balas buvo apie 7-8.

swishfoot, vasarą paskaitos nevyksta, todėl galimybės apsilankyti paskaitoje nėra.

Večeslavai, taip, skaičiuojami ir taip, surinkus 20,5 garantuojama nemokama vieta (papildomi balai taip pat įskaičiuojami).
skaičiuoklė gera. Vesdami pažymius nepamirškite, kad reikia vesti tik trijų valstybinių egzaminų pažymius bei jų lygius ir vieną metinį pažymį ir jo lygį. visus kitus laukus palikite turčius.
Algirdas
O ar galima buti suzinoti, kiek yra valstybes skiriamu krepseliu bei kiek yra tu nuolaidu nuo 25% iki 50%?
ISM priėmimas
Algirdai,
valstybės krepšelių - 150
50% nuolaidų - 10
25% nuolaidų - 20.
doggas
Kada reikia pasirinkti pasirinkti 1 dalyka is ''Pasirenkamu dalyko'' saraso? Kuri is ju labiausiai apsimoka rinktis? Ar reikia papildomai moketi uz zvaigzdutes pazymetus dalykus ''Privalamuose dalykuose'' jeigu kb maziau uz 14 ?
Maja
Sveiki,

norejau pasiteirauti: pagal ISM balu skaiciuokle mano stojimo balas 20,3. Jei ISM ekonomikos studijas (valstybes finansuojamas) irasau pirmu numeriu, ar yra reali galimybe patekti i visiskai finansuojama vieta?
Siuo metu esu gan pasimetusi: noreciau studijuoti siame universitete, taciau net ir gavus dalini finansavima (ar nuolaidas) nelabai sugebeciau issimoketi. Todel dabar nezinau, ar verta rasyti si pasirinkima pirmu numeriu. Kaip suprantu, valstybes finansuojama vieta dar negarantuoja, kad bus visiskai apmoketa studiju kaina.
ISM priėmimas
Doggas
tokios sąlygos nėra. stojantieji, kurių matematikos, anglų ar lietuvių kalbos pažymiai atestate yra 6 ar mažiau, perskaičiavus į B lygį, privalės studijuoti papildomą kursą ir atitinkamai už jį mokėti.

Maja
jūsų balas greičiausiai garantuoja jums studijų krepšelį, kuris, kaip ir rašote, nepadengia pilnos studijų kainos.
taip pat didelė tikimybė, jog gausite 50% ar 25% nuolaidą nuo skirtumo (likučio, iš semestro studijų kainos atėmus pusę metinio krepšelio).
deja, nemokamos vietos garantuojamos tiems, kurių konkursinis balas 20.5 ar daugiau.

sėkmės!
Domantas
Sveiki, norėjau paklausti jei įstotume į ISM, kada sužinotume ar gauname nuolaidas mokėjimui už mokslą. Jei tarkim aš noriu įstoti į 50% kompensuojama vietą, ir man nepavyksta. Ar spėčiau dalyvauti antrajame stojimų rate?
Migle
Sveiki.
Noreciau suzinoti ar uz visas salies ir tarptautines olimpiadas priskiriami papildomi balai stojant i ekonomika? Skambinau i viena is priemimo punktu ir ten pasake, kad papildomi balai priskiriami tik is kai kuriu olimpiadu (chemijos, biologijos ir dar keliu).
doggas
Sakete:''privalės studijuoti papildomą kursą ir atitinkamai už jį mokėti''
O kur galima pamatyti ikainius?
Swishfoot
Kaip galima bus sužinoti, ar surinkai virš 20,5 balo? Ir kur galima būtų sužinoti ISM ekonomikos specializacinius dalykus, į kuriuos skirstys studentus?
Swishfoot
Beje aš irgi norėčiau sužinoti apie papildomus balus, nes sakėte, kad už olimpiadas duodami papildomi balai, tačiau jūsų tinklapyje yra kitaip http://www.ism.lt/index.php/titulinis_puslapis/virsutinis_meniu/apie_ism/naujienos/skiriami_papildomi_balai_stojant_i_bakalauro_studiju_programas/88100 Tai skleidžiate dezinformaciją? Tikiuosi čia tik klaida.
ISM priėmimas
Domantai
sužinotumėte gavęs stojimo rezultatus ir paskambinęs mums (duomenų apie nuolaidas LAMA BPO neturės).
taip, galėtumėte nepasirašyti sutarties ir dalyvauti antrame ture.

Migle
Švietimo ir mokslo ministerija yra paruošusi sąrašą konkursų ir olimpiadų, už kuriuos duodami papildomi balai. sąrašas yra ir LAMA BPO sistemoje.

Doggas
papildomo kredito kaina yra 293,25lt. papildomi dalykai turi po 2 kreditus.

Swishfoot
sužinoti galima pasiskaičiavus konkursinį balą: www.ism.lt/bs/priemimas. skaičiuodamas turėkite omenyje, kad konkursinis balas susideda iš trijų valstybinių bei vieno metinio pažymio, kitų laukų pildyti nereikia, jie tik iškreiptų balą.
ekonomikos specializacijas studentai formuoja patys pasirenkamųjų dalykų pagalba (visi jie išvardinti musų tinklapyje prie kiekvienos programos - studijų modelis).

dėl papildomų balų - jei skaitėte mūsų priėmimo taisykles, turėje pastebėti, jog yra dviejų rušių papildomi balai - bendrieji (konkursai ir olimpiados) bei ISM universiteto. šioje nuorodoje išvardinti tik ISM papildomi balai.

Dolcis
O kaip apskaiciuojamas A lygio pazymys i B? Nes tarkim lietuviu kalbos as turiu 6 A lygiu :]
Swishfoot
Ačiū už operatyvius atsakymus. ISM priėmimo komanda tikrai profesionali.
ISM priėmimas
Dolcis
prie A lygio pažymio pridedami 2 balai - taip gaunamas B lygio pažymys. Jūsų 6A=8B.

Swishfoot
Dėkui:
Slipout
Kaip pasiskaičiuoti tą balą norit stoti į ISM, nerandu jų svetainėje :P Gal galit pakelbėti ? Mano egzaminų rezultatai : matematika 98, anglų 97, istorija 95. Norėčiau studijuoti ekonomiką ir politiką, tad labai knieti sužinoti ar įmanoma gauti visišką finansavimą. Ačiū :)

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]