Klausimai apie ISM priėmimą


....
klausimas iskilo , mane labai domin tarptautinis verslas ir komunikacija :) bet kaip suprantu i ji stojant reikia matematiko istorijos anglu istorijos, jeigu as nelaikau matematikos valstybinio brandos egzamino , kaip tada vyks visas tas dalykas ? pazymis bus imamas is metinio pazymio ir skaiciuojama ar kazkas tokio ? Biski apsviesk . labai dekui
ISM priėmimas
....

stojant į visus socialinius mokslus reikia matematikos, lietuvių kalbos ir užsienio kalbos arba istorijos valstybinių egzaminų. jei vieno iš jų nėra - imamas metinis pažymys, tačiau tai labai sumažina konkursinį balą.
svecias
mano matematikos A lygio paz. yra 5. skaiciau, kad sakete perskaiciuojant is A lygio B pridedami 2 balai, tai man gaunasi 7, kaip suopratau. tai noreciau paklausti kodel man sake kad reikia imti papildomus 2 kreditus?
ISM priėmimas
Sveciui

perskaičiuojant į B lygį, pridedamas 1 balas.
svecias1
ISM
priėmimas
Svečias

193.219.88.146 2010 07 15, 11:44 #15226
Dolcis
prie A lygio pažymio pridedami 2 balai - taip gaunamas B lygio pažymys. Jūsų 6A=8B.

Swishfoot
Dėkui:

Slipout
O gal būtų galima sužinoti kiek žmonių buvo priimta į visiškai nemokamas vietas ? :)
svecias
kada bus patvirtinti duomenys LSP?
ISM priėmimas
Svečias1
atsiprašau, suklydome.

Slipout
kol kas negaliu tiksliai atsakyti, dar nebaigti sąrašai, tačiau preliminariai stojančiųjų su balu 20,5 ir daugiau buvo 20-30.

Svecias
šiuo klausimu reiktų kreiptis į studentų atstovybę.

sėkmingų studijų!
Simona
tai kaip supratau galima pasirinkti is dalyku laikyti istorijos arba anglu egzamina ? o kito dalyko skaiciuojamas tik metinis pazymys. Ar jis butinai turi buti A lygio? ar tiesiog A lygio kokursinis balas bus siek tiek didesnis negu B? Ir norejau pasitiklint ar gerai supratau, kad net jei laikai 4 egzaminus, skaiciuojami tik 3 egzaminu rezultatai?
ISM priėmimas
Simona, taip, teisingai - nesvarbu, kiek laikytų egzaminų, skaičiuojami tik trys (plius vienas metinis).
kitas dalykas nebūtinai turi būti A lygio, tačiau taip, su B lygiu konkursinis balas bus kiek mažesnis.
svarbiausias pažymys - matematikos, kadangi jis konkursinio balo formulėje turi daugiausiai svorio.
krista18
esu 12-toke,mano mokymosi vidurkis 8,9 visi A lygiai.Kaip issilaikysiu egzaminus sunku pasakyti,taciau noreciau paklausti ar butu ymanoma istoti su lietuviu,biogijos,istorijos egzaminais,be anglu egzamino,bet su metiniu pazymiu A lygiu?Jei galima tai kokiomis mokslo kryptimis ?
ISM priėmimas
Krista18,
jūsų klausimas labai platus. galiu atsakyti dėl socialinių mokslų - kadangi pagrindinis egzaminas stojant į socialinius mokslus yra matematikos, be jo jūs negalėtumėte pretenduoti į valstybės finansavimą.
biologijos egzamino stojant į socialinius mokslus taip pat nežiūrės.
Ingrida
Laba diena. Kiek supratau, pasirinkus ekonomikos studijas siame universitete daugiausiai jos yra anglu kalba. Taciau jeigu studentas istoja su gerais (pvz. matematikos, lietuviu ) vbe balais, o anglu A lygiu turi pvz. 7 ar maziau, tai kaip tokiems zmonems sekasi studijuoti? Ar jie bent supranta ka mokosi ir kokia informacija gauna? Beje, kokios darbo perspektyvos baigus ekonomika arba finansus ir apskaita? Is karto dekoju uz atsakyma.
ISM priėmimas
Ingrida

ekonomikos, verslo vadybos ir finansų bei apskaitos studijos vyksta anglų bei lietuvių kalbomis. iki trečiojo kursio daugiau lietuvių kalbą, tačiau kiekvienais metais vis daugiau anglų. taip pat pirmame kurse mokotės verslo agnlų kalbos, kuri padeda geriau suprasti ir dėstomus dalykus.
kalbos barjerą nesunku peržengti, jei daug susiduri su ta kalba.
apie darbo perspektyvas glaite daugiau pasiskaityti mūsų tinklapyje.
Silvija
Noreciau paklausti. Jeigu noriu stoti i ekonomika, ar butina laikyti anglu kalbos egzamina? Ir jeigu vietoje anglu laikyciau istorija, ar nuo to nebutu prastesnis stojamasis balas? Dekui.
ISM priėmimas
Silvija

stojant į ISM anglų kalbos pažymį turite turėti atestate, egzaminas nebūtinas.
flow
Sveiki.Domina ekonomika ir politika. Stojant bus skaičiuojami lietuvių k., matematikos, anglų k. valstybinių egzaminų balai ir istorijos metinis pažymys? Jei mokykloje neturiu ekonomikos pamokų, ar stojant tai turės reikšmės?
ISM priėmimas
Flow

stojant konkursinis balas formuojamas iš matematikos, lietuvių kalbos ir užsienio kalbos arba istorijos (pasirinktinai) valstybinių egzaminų bei užsienio kalbos arba istorijos (priešingo nei buvo pasirinktas valstybinis) metinio pažymio.

ekonomika įtakos neturi.
kotriute
kokie metiniai pazymiai yra privalomi stojant i ekonomika?
Ass
Kur pagrindine ism baze yra,Kaune ar Vilniui?Ta prasme kaip vu pvz pgrd unis vilniui,o kaune tik fakultetus turi.Ir niekaip nesuprantu tai nuo pirmo kurso anglu kalba ekonomika ar kaip?Nes vieni sako nuo 3,kiti is vis sako kad galima rintkis ar anglu ar lt kalba nori mokytis...

Aciu uz info

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]