Klausimai apie ISM priėmimą


Klausimas
Sveiki, norėjau paklausti, ar stojant išankstinio priėmimo metu reikia prisegti visų dalykų pažymius ar tik tų, kurie įeina į konkursinio balo sandara(čia kalbu apie pildomą formą). Bei kitas klausimas ar išankstinio priėmimu metu galima gauti visišką finansavimą, tai yra iš karto pasirinkti. Taip pat, ar galima stoti tiek išankstinio priėmimo metu bei per pagrindinį? Ačiū, už atsakymus :)
ISM universitetas
Sveiki, Viską ko reikia išankstinio priėmimo metu rasite čia, ten ir yra Pažymių formą, kurią turi užpildyti mokykla, atsiųskite ją- paaiškės, kokių pažymių reikia, principe tie, kurie reikalingi konkursiniam balui skaičiuoti. https://www.ism.lt/node/2039 Išankstinio priėmimo metu, turėdamas 9,2 konkursinį balą, galima pretenduoti į ISM 100 talentų stipendiją, stojant ne išankstinio priėmimo metu balas didesnis 9,4, bet vistiek reikės stoti per bendrąjį priėmimą, tokia sąlyga. Išankstinio priėmimo metu stojantys pasirašo studijų sutartį, bet vistiek visi stoja per bendrąjį priėmimą, nebent pretenduoja į nefinansuojamą vietą ISM universitete. Jeigu kiltų klausimų rašykite raimonda.kelbauskiene@ism.lt.
Klausimas rašė: Sveiki, norėjau paklausti, ar stojant išankstinio priėmimo metu reikia prisegti visų dalykų pažymius ar tik tų, kurie įeina į konkursinio balo sandara(čia kalbu apie pildomą formą). Bei kitas klausimas ar išankstinio priėmimu metu galima gauti visišką finansavimą, tai yra iš karto pasirinkti. Taip pat, ar galima stoti tiek išankstinio priėmimo metu bei per pagrindinį? Ačiū, už atsakymus :)
Stojantysis
Sveiki, ar yra galimybe istoti i vf vieta, jei mano vidurkis tik 7.3? Arba bent jau, jog dalinai butu finansuojamos studijos?
Artūras ISM
Stojantysis rašė: Sveiki, ar yra galimybe istoti i vf vieta, jei mano vidurkis tik 7.3? Arba bent jau, jog dalinai butu finansuojamos studijos?
Laba diena, ISM universitete galima nemokamai studijuoti pagal "100 talentų" programą. Pretendentai šiai programai turi atitikti minimalius kriterijus: 9.4 konkursinį balą, tad, jei jūsų egzaminų rezultatai sudarys konkursinį balą 9.4 ir daugiau - tapsite pretendentu į šią stipendiją. Galite parašyti man el.laišką artsol@ism.lt ir galėsime pakalbėti plačiau? Galite pretenduoti į valstybės stipendiją, kuri siekia 1669 eur. Geros dienos, Artūras iš ISM vadybos ir ekonomikos universiteto
Dovydas
Ar galiu nutraukus VF studijas, pretenduoti į VNF/ST vietą? (VF studijų metu išnaudojau daugiau nei pusę kreditų)
Mantas
Sveiki, kadangi finansu sritis yra destoma anglu kalba ir del jos as nerimauju ar pakankamai moku turiu klausima. Ar 75 balai anglu vbe b2 lygiu yra pakankamas pradziai studijuoti ism ir studiju metu tobulinant ja? Konkreciau butu ar sugebeciau turint toki bala "pavezti"studijas. Aciu
Artūras ISM
Dovydas rašė: Ar galiu nutraukus VF studijas, pretenduoti į VNF/ST vietą? (VF studijų metu išnaudojau daugiau nei pusę kreditų)
Laba diena, Dovydai, Jei daugiau nei pusę kreditų sunaudojote, tai VNF/ST studijuoti nepavyks, tačiau susisiekite bs@ism.lt ir plačiau pakalbėsime apie kitas finansavimo galimybes :)
Artūras ISM
Mantas rašė: Sveiki, kadangi finansu sritis yra destoma anglu kalba ir del jos as nerimauju ar pakankamai moku turiu klausima. Ar 75 balai anglu vbe b2 lygiu yra pakankamas pradziai studijuoti ism ir studiju metu tobulinant ja? Konkreciau butu ar sugebeciau turint toki bala "pavezti"studijas. Aciu
Laba diena, Mantai, Sveikinu! Tikrai labai geras rezultatas :) Su tokiom anglų žiniom tikrai pavyktų be problemų studijuoti ISM. Susisiekite bs@ism.lt ir plačiau pakonsultuosim!
Mantas
Artūras ISM rašė: Mantas rašė: Sveiki, kadangi finansu sritis yra destoma anglu kalba ir del jos as nerimauju ar pakankamai moku turiu klausima. Ar 75 balai anglu vbe b2 lygiu yra pakankamas pradziai studijuoti ism ir studiju metu tobulinant ja? Konkreciau butu ar sugebeciau turint toki bala "pavezti"studijas. AciuLaba diena, Mantai, Sveikinu! Tikrai labai geras rezultatas :) Su tokiom anglų žiniom tikrai pavyktų be problemų studijuoti ISM. Susisiekite bs@ism.lt ir plačiau pakonsultuosim!
AČIŪ! Tuomet susitiksime sekančiais metais!
Mantas
Sveiki, Koks konkursinis balas yra reikalingas 2021 m. norint gauti 100 talentų stupendiją stojant išankstinio priėmimo metu?
SilvijaISM
Sveiki, Mantai, stojant išankstinio priėmimo metu ir siekiant gauti 100 Talentų stipendiją, konkursinis balas turėtų būti 9,2. Jei norėtum asmeniškai pasikalbėti apie studijas ISM bei įstojimo tvarką, rašyk bs@ism.lt Sėkmės egzaminuose!
Romas
Sveiki, Ar pas Jus yra nuotolinės studijos magistre, ir kur jas galima rasti, ir kaip juos vyksta? Ar tokios studijose suteikiamas valstybės finansavimas?
ISM universitetas
Sveiki, Romai, studijos įprastai vyksta kontaktiniu būdu, gyvai. Mūsų prioritetas magistrantūros studijose - turėti kuo daugiau gyvo kontakto. Esant pandeminei situacijai, galimas hibridinis mokymas, derinant kontaktinį ir nuotolinį mokymą. Esant galimybėms organizuoti paskaitas gyvai, nuotolinis mokymas, dabartiniu sprendimu, nebūtų palaikomas. Finansavimas nepriklauso nuo studijų organizavimo tipo, kadangi turime tik nuolatines studijas, kurios vyksta vakarais. Jei turėsite papildomų klausimų dėl Tarptautinės magistrantūros studijų, kreipkitės msc@ism.lt
Romas rašė: Sveiki, Ar pas Jus yra nuotolinės studijos magistre, ir kur jas galima rasti, ir kaip juos vyksta? Ar tokios studijose suteikiamas valstybės finansavimas?
Simonas
Sveiki, Ar yra galimybe istoti i verslo vadyba ir rinkodara, i VNF vieta, su 5,8 balu?
Artūras ISM
Labas Simonai, Taip, su tokiu konkursiniu balu gali tapti studentu. Susisiek bs@ism.lt ir papasakosime detaliai kaip įstoti.
Artūras ISM
Simonas rašė: Sveiki, Ar yra galimybe istoti i verslo vadyba ir rinkodara, i VNF vieta, su 5,8 balu?
Labas Simonai, Taip, su tokiu konkursiniu balu gali tapti studentu. Susisiek bs@ism.lt ir papasakosime detaliai kaip įstoti.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]