Klauskite visko apie Socialinių mokslų kolegiją


Austėja
Sveiki ar planuojate artimiausiu metu statyti bendrabučius ir kur galima dirbti baigus kūrybos ir pramogų industrijas?Nes smk puslapyje nelabai aišku
SMKkonsultacija
Austėja rašė: Sveiki ar planuojate artimiausiu metu statyti bendrabučius ir kur galima dirbti baigus kūrybos ir pramogų industrijas?Nes smk puslapyje nelabai aišku
Laba diena, šiuo metu SMK bendrabučiai nėra statomi. Ateityje tai yra planuojama daryti. SMK internetiniame puslapyje prie studijų programos aprašymo yra nurodytos užimamos pozicijos: prodiuseris, kūrybinių agentūrų komunikacijos specialistas, kūrybinių projektų vadovas, renginių organizatorius, nepriklausomas naujųjų medijų turinio kūrėjas.
Karina
Sveiki, noriu paklausti, nes niekur nerandu kokia yra vieno kredito kaina? Studijų programa Turizmas ir poilsis, stojau 2017 metais. Ačiū.
SMKkonsultacija
Karina rašė: Sveiki, noriu paklausti, nes niekur nerandu kokia yra vieno kredito kaina? Studijų programa Turizmas ir poilsis, stojau 2017 metais. Ačiū.
Laba diena, Karina,vieno kredito kaina yra 20 Eur.
Vidmantas
Sveiki. Sakykit, ar įmanoma kur nors pasižiūrėti kokius tiksliai modulius studijuočiau Marketingo ir Reklamos kūrimo studijų programoj? Kituose universitetuose yra išdėstyta kokie moduliai bus mokomi kiekviename semestre, ar pas jus yra kas nors panašaus? Ačiū
Eimis
Sveiki, jeigu tarkim turi pvz semestrinius pažymius iš vieno dalyko: 8,7,6,5,4. Tai tas 4 prilygsta nuliukui ar vis tiek lieka 4 ir visa suma sudėjus dalini iš 5?
SMKkonsultacija
Vidmantas rašė: Sveiki.
Sakykit, ar įmanoma kur nors pasižiūrėti kokius tiksliai modulius studijuočiau Marketingo ir Reklamos kūrimo studijų programoj? Kituose universitetuose yra išdėstyta kokie moduliai bus mokomi kiekviename semestre, ar pas jus yra kas nors panašaus?
Ačiū

Laba diena,
išsamiai apie MRK studijų programoje dėstomus dalykus galite pasižiūrėti čia https://www.aikos.smm.lt/Registrai/_layouts/15/Asw.Aikos.RegisterSearch/ObjectFormResult.aspx?o=PROG&f=Prog&key=3589&pt=of&ctx_sr=za5dHDvp0IGJ2%2fD6Fkt7rIse6a8%3d

SMKkonsultacija
Eimis rašė: Sveiki, jeigu tarkim turi pvz semestrinius pažymius iš vieno dalyko: 8,7,6,5,4. Tai tas 4 prilygsta nuliukui ar vis tiek lieka 4 ir visa suma sudėjus dalini iš 5?
Laba diena, 4 yra neigiamas įvertinimas, jis neįsiskaičiuoja į bendrą sumą. Jeigu Jus domina koks išvedamas galutinis įvertinimas sistemoje po egzamino, susisiekite su dėstytoju (-a) dėl tarpinių atsiskaitymų procentuotės.
Deimantė
Sveiki, teikiau į Jūsų kolegiją prašymą per lamabpo tinklapį, ar būtina teikti ir tiesiog per Jūsų SMK tinkalpį? Ar tai padidins stojimo šansą ar nėra didelio skirtumo?
Tomas
Sveiki, norėjau paklausti kaip galima šiemet gauti studijų stipendija stojant į kompiuterinius žaidimus ir animacija, nes per LAMA nėra tokio pasirinkimo ?
Rita
Ar galima už studijas mokėti dalimis? T.y. du kartus per metus(už kiekiena semestra atskirai)
SMKkonsultacija
Deimantė rašė: Sveiki, teikiau į Jūsų kolegiją prašymą per lamabpo tinklapį, ar būtina teikti ir tiesiog per Jūsų SMK tinkalpį? Ar tai padidins stojimo šansą ar nėra didelio skirtumo?
Laba diena, jeigu Jūs teikiate prašymą per SMK sistemą - gausite greičiau atsakymą dėl studijų. Jeigu per LAMA BPO, tai turėsite laukti kuomet pasibaigs prašymų teikimas ir bus išsiųsti kvietimai studijuoti.
SMKkonsultacija
Tomas rašė: Sveiki, norėjau paklausti kaip galima šiemet gauti studijų stipendija stojant į kompiuterinius žaidimus ir animacija, nes per LAMA nėra tokio pasirinkimo ?
Laba diena, SMK visos studijų vietos mokamos.
SMKkonsultacija
Rita rašė: Ar galima už studijas mokėti dalimis? T.y. du kartus per metus(už kiekiena semestra atskirai)
Laba diena, už studijas yra mokama du kartus per metus. Už rudens semestrą susimokėti reikia iki rugsėjo 1 d. Už pavasario semestrą susimokėti reikia iki vasario 1 d.
Greta
Kur geriau paruošia studentus Kaune/Klaipėdoje/Vilniuje, studijų programa Tarptautinė prekyba ir muitinės logistika?
SMKkonsultacija
Greta rašė: Kur geriau paruošia studentus Kaune/Klaipėdoje/Vilniuje, studijų programa Tarptautinė prekyba ir muitinės logistika?
Laba diena, visuose miestuose paskaitas skaito tos srities specialistai. Pasiekimų rezultatai priklauso nuo studento pažangumo ir motyvacijos.
Roze
Sveiki, ar motyvacinis pokalbis yra privalomas?
Gintarė
Laba diena, sakykit kaip vyksta motyvacinis pokalbis? Ar pokalbiui reikia atvykti i kolegiją? Ar reikia pasirašyti kalbą? Ir ko klausinėjama per pokalbį?
Klausimas
Sveiki, Norėjau pasiklausti, jeigu mano konkursinis balas 4,97, ar verta užsiregistruoti motyvaciniui pokalbiui, ar pavyks įstoti ir su tokiu balu? :)
SMKkonsultacija
Roze rašė: Sveiki, ar motyvacinis pokalbis yra privalomas?
Laba diena, jeigu Jūsų stojamasis balas nesiekia 4,3 balo, tuomet motyvacinis pokalbis yra privalomas.

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]