Klauskite visko apie Socialinių mokslų kolegiją


Mykolas
Sveiki, planuoju stoti šiais metais i Turizma ir viešbučius, ar suteikia kokių nors garantijų tai, kad esu netekęs vieno iš tėvų? Nu ta prasme dėl VF vietos ar dėl jūsų bendrabučio? Ir ar praeitais metai daug stojančių buvo? Ačiū :)

Laba diena,
studijų vietos finansavimo pobūdis priklauso tik nuo stojamojo balo, visi kiti faktoriai neturi reikšmės ar įtakos.
Bendrabučiai yra skiriami visiems pirmo kurso studentams, kurie pateikia prašymus dėl apgyvendinimo.
Marija
Sveiki, Norėčiau sužinoti ar šiais metais bus renkami studentai Vizualinio dizaino studijoms Klaipėdoje ?
SMKkonsultacija
Marija rašė: Sveiki, Norėčiau sužinoti ar šiais metais bus renkami studentai Vizualinio dizaino studijoms Klaipėdoje ?
Laba diena, Vizualinio dizaino studijų programa bus renkama, jos vykdymas priklausys nuo norinčiųjų studijuoti šią studijų programą skaičiaus.
vikaalisauskaite
norėjau paklaust ar duodate bendrabučius Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje? ir ar tikrai gaučiau bendrabutį?
SMKkonsultacija
vikaalisauskaite rašė: norėjau paklaust ar duodate bendrabučius Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje? ir ar tikrai gaučiau bendrabutį?
Laba diena, visi Vilniaus pirmakursiai pageidaujantys gyventi bendrabutyje bus apgyvendinti SMK bendrabutyje.
vikaalisauskaite
nuo kada SMK turi bendrabutį? Vilniuj
SMKkonsultacija
vikaalisauskaite rašė: nuo kada SMK turi bendrabutį? Vilniuj
Laba diena, studentai SMK bendrabutyje bus apgyvendinti nuo rugsėjo mėn.
retenybe
Laba diena, Man reikalinga svarbi informecija. Situacija tokia – mane domina turizmas ir viešbučiai specialybė, ištęstinės studijos, mokama vieta. Esu laikiusi lietuvių kalbos, istorijos ir biologijos (žinau, kad šitas egzaminas šitoje specialybėje nereikalingas ) mokyklinius egzaminus. Pažymiai tokie: Lietuvių kalba – 7 Lietivių kalba ( įskaita) - 10 Istorija – 6 Geografijos man 11 – 12kl jau nebuvo, o 10kl metinis – 5. Ar turiu šansų įstoti į norimą specialybę? Jai taip tai kur turėčiau kreiptis, dėl tolimesnių veiksmų, ir kur suteiktu platenės informacijos? galbūt galima atvykti į pačia mokyklą? Išanksto jums dėkoju.
Gerda
Laba diena, Kaip reikėtų ruoštis stojamajam egzaminui? koks jis būna stojant į menų studijas, pvz vizualinį dizainą?
SMKkonsultacija
retenybe rašė: Laba diena, Man reikalinga svarbi informecija. Situacija tokia – mane domina turizmas ir viešbučiai specialybė, ištęstinės studijos, mokama vieta. Esu laikiusi lietuvių kalbos, istorijos ir biologijos (žinau, kad šitas egzaminas šitoje specialybėje nereikalingas ) mokyklinius egzaminus. Pažymiai tokie: Lietuvių kalba – 7 Lietivių kalba ( įskaita) - 10 Istorija – 6 Geografijos man 11 – 12kl jau nebuvo, o 10kl metinis – 5. Ar turiu šansų įstoti į norimą specialybę? Jai taip tai kur turėčiau kreiptis, dėl tolimesnių veiksmų, ir kur suteiktu platenės informacijos? galbūt galima atvykti į pačia mokyklą? Išanksto jums dėkoju.
Labas vakaras, visa informacija apie reikalavimus ir studijų programų aprašai yra patalpinti Kolegijos internetiniame puslapyje - http://www.smk.lt/lt/stojantiesiems/studiju-programos-stojantiesiems/turizmas-ir-viesbuciai Jeigu Jūs norite pretenduoti į valstybės nefinansuojamą studijų vietą su studijų stipendija, turite registruotis per LAMA BPO sistemą. Stojant į šią studijų programą reikalingi valstybiniai egzaminai. Kitu atveju Jūs galite dalyvauti tik konkurse dėl savo lėšomis apmokamos studijų vietos. Prašymus galite pateikti tiek per minėtą LAMA BPO sistemą, tiek atvykus pas mus į kolegiją nuo gegužės 15 d.
Abituriene
Sveiki, Ar stojant į menų sritį vnf/st gaunama papildomų balų ?
SMKkonsultacija
Gerda rašė: Laba diena, Kaip reikėtų ruoštis stojamajam egzaminui? koks jis būna stojant į menų studijas, pvz vizualinį dizainą?
Laba diena, Gerda, stojantiesiems į dizaino studijų krypties studijų programą Vizualinės komunikacijos dizainas organizuojamas stojamasis egzaminas, kurio užduotys susideda iš dviejų dalių: piešimo ir kompozicijos testų: Piešimo – natiurmorto (piešinio iš natūros), sukomponuoto iš dviejų daiktų, piešimas. Kompozicijos – spalvinės kompozicijos atlikimas pateikta tema. Stojamojo egzamino vienos dalies trukmė – keturios akademinės valandos. Abi egzamino dalys laikomos tą pačią dieną. Stojantiesiems į fotografijos ir medijų studijų krypties studijų programą Audiovizualinių medijų režisūra organizuojamas stojamasis egzaminas, kurio užduotys susideda iš dviejų dalių: vizualinės kompozicijos ir scenarijaus. Stojamojo egzamino vienos dalies trukmė – keturios akademinės valandos. Abi egzamino dalys laikomos tą pačią dieną. Stojantiesiems Atskiruoju priėmimu į menų studijų srities studijų programas, pasibaigus Bendrajam priėmimui gali laikyti stojamąjį egzaminą, organizuojamą Socialinių mokslų kolegijoje. Stojamojo egzamino rezultatai reikalingi norint dalyvauti konkurse į mokamas studijų vietas SMK. Papildoma informacija dėl stojamojo egzamino organizavimo ir vykdymo teikiama Kolegijos internetiniame puslapyje www.smk.lt , skiltyje – Priėmimas.
SMKkonsultacija
Abituriene rašė: Sveiki, Ar stojant į menų sritį vnf/st gaunama papildomų balų ?
Laba diena, Stojant į Socialinių mokslų kolegiją papildomi balai skiriami remiantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2013 m. vasario 5 dienos Įsakymo Nr. V-68 patvirtintu „Dėl geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo 2014 metais tvarkos aprašu". Papildomi konkursiniai balai skiriami: - tarptautinių olimpiadų ir konkursų (nurodyto aprašo 5 priede), prizinių vietų laimėtojams: I vieta – 2,5 balo, II vieta – 1,5 balo, III vieta – 1 balas; šalies olimpiadų ir konkursų prizinių vietų laimėtojams: I vieta – 1,5 balo, II vieta – 1 balas, III vieta – 0,5 balo (vertinami tik 11–12 klasėse per olimpiadas ir konkursus parodyti pasiekimai. Už to paties dalyko olimpiadą arba tą patį konkursą papildomas balas (didžiausias) pridedamas tik vieną kartą, už skirtingų dalykų olimpiadas skirti papildomi balai sumuojami, tačiau tik vieną kartą). - stojantiesiems į koleginių studijų programas ir baigusiems tos pačios švietimo srities profesinio mokymo programas su pagyrimu arba baigusiems tos pačios švietimo srities profesinio mokymo programas ir turintiems ne mažesnį kaip vienerių metų darbo stažą pagal įgytą kvalifikaciją, – 1 balas.
Gabrielė
Sveiki, laikau tik du egzaminus lietuvių kalbos mokyklinį ir istorijos valstybinį, daugiau metiniai geografijos ir matematikos tik 5 B lygiu. Kiek domėjausi socialiniams mokslams Šiaulių valstybinėje kolegijoje reikalauja istorijos egzamino , o daugiau lietuvių ir geografijos metinio. Kaip manote galėčiau įstoti? egzaminus lietuvių ir istorijos maždaug 7. :)
SMKkonsultacija
Gabrielė rašė: Sveiki, laikau tik du egzaminus lietuvių kalbos mokyklinį ir istorijos valstybinį, daugiau metiniai geografijos ir matematikos tik 5 B lygiu. Kiek domėjausi socialiniams mokslams Šiaulių valstybinėje kolegijoje reikalauja istorijos egzamino , o daugiau lietuvių ir geografijos metinio. Kaip manote galėčiau įstoti? egzaminus lietuvių ir istorijos maždaug 7. :)
Laba diena, Gabriele, studijų programų konkursinio balo sandarą galite rasti mūsų internetiniame puslapyje: http://www.smk.lt/lt/stojantiesiems/studiju-programos-stojantiesiems Norint pretenduoti į Valstybės nefinansuojamą studijų vietą su studijų stipendija reikia būti išlaikius visus nurodytus egzaminus, kitu atveju Jūs galėsite pretenduoti tik į mokamą studijų vietą.
Abiturientė
Ar bus šiais metais rengiami parengiamieji kursai stojamajam egzaminui ?
Išsigandus
Ar Viešiesiems ryšiams reikia informacinių technologijų egzamino ?
SMKkonsultacija
Išsigandus rašė: Ar Viešiesiems ryšiams reikia informacinių technologijų egzamino ?
Laba diena, stojant į Viešųjų ryšių studijų programą, reikalingas Informacinių technologijų egzaminas. Studijų programos stojimo reikalavimus rasite čia: http://www.smk.lt/lt/stojantiesiems/studiju-programos-stojantiesiems/viesuju-rysiu-studiju-programa
jola
Is ko sudarytas audiovizualines kurybos stojamasis egzaminas?
Vika
Sveiki, noriu studijuoti SMK turizma ir viesbucius. Laikysiu anglu, istorijos ir lietuviu valstybinius egzaminus. geografijos nelaikiau, bet metinis pazimys yra 8 . Ar man butu sansu istoti i mokama vieta jusu kolegijoje ir tuo paciu gauti bendrabuti ? Ir kada paaiskeja gavai ar negavai bendrabucio ?

Neprisiregistravę (arba nepatvirtinę savo el. pašto) vartotojai privalo įvesti saugos kodą.
Neprisiregistravusių vartotojų pranešimuose viešai rodomas jų IP adresas.

Atsakymas

Vardas

Temos pavadinimas

Tekstas

Saugos kodasLeidžiami kodai

[b] bold [/b], [i] italic [/i], [c] citata [/c]